Szczypiorniści z Dąbrowy bezkonkurencyjni w Licealiadzie [FOTO]

(iSokolka.eu)Po zwycięstwie dziewcząt z dąbrowskiego ogólniaka w Wojewódzkiej Licealiadzie Piłki Ręcznej po ten sam tytuł sięgnęli chłopcy. W ubiegłą środę w Zespole Szkół im. Gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej odbyła się Wojewódzka Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców.

- W rywalizacji z Zespołem Szkół Budowlano - Geodezyjnych i Zespołem Szkół Elektrycznych z Białegostoku oraz Zespołem Szkół - CKR w Rudce najlepsi i niepokonani okazali się nasi zawodnicy trenujący pod opieką Tomasza Sztukowskiego - mówi Dyrektor Zespołu Szkół Jarosław Budnik. - I tak pierwszy rok funkcjonowania w naszej szkole Ośrodka Szkolenia Piłki Ręcznej przyniósł podwójny sukces - dodał.

Oto wyniki turnieju:
- ZS Dąbrowa Białostocka - ZS CKR Rudka 25:21
- ZSBG Białystok - ZSE Białystok 30:20

Mecz o 3 miejsce:
- ZSE Białystok - ZS CKR Rudka 24:18

Mecz o 1 miejsce:
- ZS Dąbrowa Białostocka - ZSBG Białystok 35:24

1. miejsce: ZS Dąbrowa Białostocka
2. miejsce: ZSBG Białystok
3. miejsce: ZSE Białystok
4. miejsce: ZS CKR Rudka

Najlepszy zawodnikiem turnieju wybrany został Paweł Kowalczyk z ZS Dąbrowa Białostocka. Najlepszy bramkarzem: Łukasz Goliński - ZS CKR Rudka.

Wskazano także najlepszych zawodników z pozostałych zespołów: Mateusza Puchalskiego z ZS CKR Rudka, Norberta Maksymczuka z ZSBG Białystok i Łukasza Piekutowskiego z ZSE Białystok.

(hr)

Wojewódzka Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców w Dąbrowie Białostockiej:

Facebook

Instagram