Regulamin portalu iSokolka.eu

Regulamin korzystania z portalu iSokolka.eu - internetowej gazety powiatu sokólskiego

1. Portal internetowy https://isokolka.eu jest wydawany przez:

Sembilan Partners Piotr Biziuk
Osiedle Centrum 17
16-100 Sokółka

NIP: 545-126-84-40
REGON: 052114690

2. Portal iSokolka.eu jest miejscem wymiany informacji i komentarzy jego użytkowników, w szczególności mieszkańców powiatu sokólskiego.

3. Korzystanie z portalu iSokolka.eu nie wymaga rejestracji i jest nieodpłatne.

4. Dane osobowe użytkowników portalu iSokolka.eu przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest Sembilan Partners Piotr Biziuk. Użytkownicy mają prawo do wglądu w swoje dane osobowe, ich poprawiania oraz żądania, by zaprzestano ich wykorzystywania.

5. Użytkownicy portalu iSokolka.eu są zobowiązani do korzystania z niego w sposób zgodny z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego, dobrymi obyczajami oraz netykietą. Ponoszą oni odpowiedzialność za skutki swoich zachowań naruszających powyższe standardy.

6. Korzystanie z materiałów rozpowszechnianych w portalu iSokolka.eu wymaga pisemnej zgody Sembilan Partners Piotr Biziuk.

7 . Wszelkie prawa do portalu iSokolka.eu należą do Sembilan Partners Piotr Biziuk.

8. Wydawca portalu iSokolka.eu nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu witryny spowodowane problemami technicznymi niezależnymi od niego.

9. Użytkownicy portalu iSokolka.eu mogą zamieszczać komentarze zgodne z prawem i dobrymi obyczajami. Wpisy wzywające do nienawiści, wulgarne, propagujące przemoc, obrażające uczucia religijne, naruszające prawa innych osób, zawierające pomówienia, obrażające innych użytkowników itp. będą usuwane przez Moderatora, a w przypadkach jawnego naruszenia prawa będą o nich informowane organy ścigania. Niedopuszczalne jest także uprawianie tzw. czarnego PR-u.

10. Niedopuszczalne jest umieszczanie treści zawierających przekazy reklamowe (w tym linków do innych stron o podobnej tematyce, konkurencyjnych) bez zgody redakcji portalu iSokolka.eu. Zgodę taką można uzyskać kontaktując się mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

11. Post powinien być napisany po polsku, w sposób zrozumiały dla innych, zgodnie z powszechnymi zasadami netykiety. Nie należy używać wielkich liter, zamieszczać wpisów o powiększonej lub kolorowej czcionce. Wpisy takie będą usuwane.

12. Niedopuszczalne jest posiadanie multikonta, a więc sytuacja, gdy jeden użytkownik posiada kilka zarejestrowanych profili. W przypadku stwierdzenia takiej sytuacji wszystkie one będą blokowane. Niedopuszczalne jest także zakładanie konta przez użytkownika, który został już wcześniej zbanowany.

13. Konta użytkowników, którzy złamią regulamin, zostaną zablokowane przez Moderatora. 

14. Portal iSokolka.eu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach.

15. Redakcja zastrzega sobie prawo do modyfikowania i usuwania dowolnych treści zamieszczonych przez użytkowników, szczególnie tych, o których mowa w punktach 9, 10, i 11 niniejszego regulaminu.

16. Użytkownik umieszczając w swojej wypowiedzi grafikę (zdjęcia, obrazki) oświadcza, że posiada prawa autorskie do zamieszczanej grafiki (w tym do jej rozpowszechniania) oraz wyraża zgodę (udziela licencji) na nieodpłatne wykorzystanie ich w publikacjach portalu iSokolka.eu.

17. Redakcja iSokolka.eu zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyn.

18. Integralną część regulaminu portalu stanowią: Regulamin ogłoszeń drobnych oraz Polityka prywatności.

19. W sprawach związanych z funkcjonowaniem portalu iSokolka.eu należy kontaktować się pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

20. W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

21. Wydawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

22. Regulamin obowiązuje od dnia opublikowania w portalu iSokolka.eu.

Facebook

Instagram