Reklama na iSokolka.eu

iSokolka.eu jest jedyną gazetą internetową przekazująca bieżące informacje z powiatu sokólskiego obejmującego swoim zasięgiem 10 gmin, w których mieszka ponad 70 tysięcy osób.

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego z naszych Klientów. Powiedz nam, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na reklamę, a my dobierzemy ofertę, z której z pewnością będziesz zadowolony.

Poniższe zestawienie jest tylko propozycją i nie wyczerpuje wszystkich możliwości zamieszczania reklam. Cennik obowiązuje od 5 marca 2015 roku.

KOLUMNA Z LEWEJ STRONY

 • banner boczny, rotacyjny (250 x 250 pikseli, w formacie swf) – wyświetlany pomiędzy rubrykami Ogłoszenia i Wiadomości; reklamy będą wyświetlane na wszystkich podstronach; maksymalnie bannery trzech firm w jednym miejscu reklamowym - 400 zł/miesiąc,
 • banner boczny, rotacyjny (250 x 120 pikseli, w formacie swf) – wyświetlany pomiędzy rubrykami Ogłoszenia i Wiadomości); reklamy będą wyświetlane na wszystkich podstronach; maksymalnie bannery trzech firm w jednym miejscu reklamowym - 200 zł/miesiąc,
 • banner boczny, rotacyjny (250 x 60 pikseli, w formacie swf) – wyświetlany pomiędzy rubrykami Ogłoszenia i Wiadomości); reklamy będą wyświetlane na wszystkich podstronach; maksymalnie bannery trzech firm w jednym miejscu reklamowym - 100 zł/miesiąc,
 • bannery w kategoriach regionalnych (250 x 120 pikseli, w formacie swf) - wyświetlane na podstronach regionalnych nad rubryką Wiadomości:
 1. w kategorii Sokółka - 70 zł/miesiąc,
 2. w kategorii Dąbrowa Białostocka - 50 zł/miesiąc,
 3. w kategoriach Suchowola, Krynki, Janów, Korycin, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra oraz Szudziałowo - 30 zł/miesiąc, (istnieje także możliwość wykupienia banneru na wszystkie lub niektóre z wymienionych kategorii, z odpowiednim rabatem).

KOLUMNA Z PRAWEJ STRONY

 • banner boczny (250 x 250 pikseli, w formacie gif) – BEZ ROTACJI, wyświetlany na stronie głównej portalu nad rubryką Firmy; reklamy będą wyświetlane na wszystkich podstronach z wyjątkiem forum - 650 zł/miesiąc,
 • banner boczny (250 x 120 pikseli, w formacie gif) – BEZ ROTACJI, wyświetlany na stronie głównej portalu nad rubryką Firmy; reklamy będą wyświetlane na wszystkich podstronach z wyjątkiem forum - 350 zł/miesiąc,
 • banner mini (250 x 60 pikseli, w formacie gif) – BEZ ROTACJI, wyświetlany na stronie głównej portalu nad rubryką Firmy; reklamy będą wyświetlane na wszystkich podstronach z wyjątkiem forum - 170 zł/miesiąc.

KOLUMNA ŚRODKOWA

 • banner główny, nad kolumną tekstową, rotacyjny (700 x 150 pikseli, w formacie swf) – wyświetlany na stronie głównej portalu nad kolumną tekstową oraz na każdej z podstron; maksymalnie bannery trzech firm - 950 zł/miesiąc,
 • banner pomiędzy drugim a trzecim tekstem, rotacyjny (700 x 100 pikseli, w formacie swf) – wyświetlany na stronie głównej portalu nad kolumną tekstową oraz na każdej z podstron tekstowych; maksymalnie bannery trzech firm w jednym miejscu reklamowym - 450 zł/miesiąc;
 • banner pomiędzy trzecim a czwartym tekstem, rotacyjny (700 x 100 pikseli, w formacie swf) – wyświetlany na stronie głównej portalu nad kolumną tekstową oraz na każdej z podstron tekstowych; maksymalnie bannery trzech firm w jednym miejscu reklamowym - 400 zł/miesiąc.

TEKST REKLAMOWY

 • tekst znajduje się na stronie głównej przez jeden dzień, po czym trafia do archiwum; istnieje możliwość emisji na dłuższy okres czasu - 100 zł za dzień emisji na stronie głównej; istnieje możliwość rezerwacji miejsca za dodatkową dopłatą.

NEKROLOG

 • kondolencje: emisja na stronie głównej portalu w wersji graficznej lub tekstowej - 100 zł za dzień emisji na stronie głównej.

WPIS DO BAZY FIRM I INSTYTUCJI

 • wpis podstawowy (dane teleadresowe) - 100 zł/rok,
 • wpis rozszerzony (dane teleadresowe oraz profil działalności firmy) - 200 zł/rok.

OGŁOSZENIE DROBNE

 • wpis komercyjny - 8,13 zł za jedno ogłoszenie (10 zł wraz z podatkiem VAT),
 • wpisy niekomercyjne (dokonywane przez osoby fizyczne) - za darmo.

Do wszystkich podanych cen należy doliczyć 23-procentowy podatek VAT.

Powyższy cennik nie odnosi się do wersji mobilnej strony.

PAKIET MŁODA FIRMA

Pakiet skierowany jest przedsiębiorstw, które są na rynku nie dłużej niż od trzech miesięcy i nie reklamowały się na iSokolka.eu. W pakiecie Młoda Firma na wszystkie reklamy z cennika udzielamy 50-procentowego rabatu. Emisja nie może być dłuższa niż 1 miesiąc i nie dotyczy opłaty za przygotowanie banneru oraz ogłoszeń drobnych.

* * *

Przygotowanie projektu banneru reklamowego gratis przy zamówieniu reklamy o wartości co najmniej 400 zł. W innym przypadku opłata za przygotowanie projektu wynosi 50 zł netto.

Emisja reklamy rozpoczyna się po uzyskaniu opłaty.

* * *

W sprawie reklam prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 534 996 291 lub pod adresami e-mailowymi: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Facebook

Instagram