Regulamin ogłoszeń drobnych

1. Panel „Ogłoszenia drobne” służy do publikacji ogłoszeń drobnych przez użytkowników portalu iSokolka.eu. Ogłoszenia komercyjne - w kategorii Usługi - wymagają uiszczenia opłaty. Ogłoszenia niekomercyjne zamieszczane przez osoby fizyczne są bezpłatne.

2. Aby dodać ogłoszenie drobne, należy założyć konto i zalogować się w portalu.

3. Aby zamieścić ogłoszenie komercyjne - w kategorii Usługi - należy uiścić stosowną opłatę za pomocą płatności elektronicznej. Emisja komercyjnego ogłoszenia drobnego kosztuje 10 zł. Szczegóły korzystania z usługi znajdują się w: Regulamin płatności elektronicznych w portalu iSokolka.eu. Jeśli chcesz, aby komercyjne ogłoszenie znalazło się w innej kategorii niż Usługi, opłać jego emisję i prześlij maila ze stosowną informacją na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4. Emisja ogłoszenia trwa 60 dni.

5. Ogłoszenia drobne zamieszczane na portalu iSokolka.eu nie mogą naruszać prawa i dobrych obyczajów.

6. Ogłoszenia, które nie spełniają warunków regulaminu będą usuwane, a konta, z których zostały dodane będą blokowane. W szczególności dotyczy to ogłoszeń komercyjnych dodawanych bezpłatnie w innych kategoriach niż Usługi.

Za komercyjne uważane są m.in. ogłoszenia dotyczące projektów dofinansowanych ze środków unijnych, reklamę działalności gospodarczej, ogłoszenia o wynajmie lokali usługowych.

Jeśli masz wątpliwości, czy twoje ogłoszenie jest komercyjne, prześlij maila z zapytaniem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

7. Wydawca portalu zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnego ogłoszenia niekomercyjnego bez podawania przyczyny.

 

Zapraszamy do kontaktu z działem reklam pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz pod numerem telefonu: 534 996 291.

Facebook

Instagram