Regulamin ogłoszeń drobnych

1. Panel "ogłoszenia drobne" służy do publikacji ogłoszeń drobnych przez użytkowników portalu iSokolka.eu - zarówno firm, jak i osób fizycznych. Ogłoszenia komercyjne wymagają uiszczenia opłaty w wysokości 10 złotych (8,13 zł plus VAT). Ogłoszenia niekomercyjne zamieszczane przez osoby fizyczne są bezpłatne.

2. Aby zamieścić ogłoszenie komercyjne, należy napisać maila z treścią ogłoszenia i wybraną rubryką (w temacie wpisać "Ogłoszenia drobne") pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu należy też podać dane firmy, na jaką ma zostać wystawiona faktura VAT.
Handlowiec prześle mailem fakturę, którą należy opłacić.
Gdy pieniądze pojawią się na koncie portalu, ogłoszenie zostanie dodane do panelu jako wyróżnione (nie później niż 24 godziny po otrzymaniu przelewu). Emisja ogłoszenia trwać będzie 60 dni.
Emisja ogłoszenia drobnego kosztuje 10 zł (8,13 zł plus VAT).

3. Ogłoszenia drobne zamieszczane na portalu iSokolka.eu nie mogą naruszać prawa i dobrych obyczajów.

4. Ogłoszenia, które nie spełniają warunków regulaminu będą usuwane.

5. Wydawca portalu zastrzega sobie prawo usunięcia dowolnego ogłoszenia niekomercyjnego bez podawania przyczyny.

Z panelu będą usuwane ogłoszenia, w których treść jest pisana bez spacji.

Zapraszamy do kontaktu z działem reklam pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz pod numerem telefonu: 534 996 291.

Facebook

Instagram