REKLAMA

 

Film uczennic z Sokółki walczy o nagrodę na festiwalu. Można oddać na nie głos

Filmik „Co dla mnie znaczy UE?” walczy o Nagrodę Publiczności na 8. Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”. To nagranie, które przygotowały cztery nastolatki z Sokółki. 

 

REKLAMA

 

Film przygotowały pod skrzydłami Sokólskiego Ośrodka Kultury (a szczególnie Wojtka Panowa) cztery licealistki: Kinga, Ola, Olga i Magdalena. To ten, który w marcu znalazł się w finałowej dziesiątce konkursu „Europa z naszej ulicy Polskiej Fundacji dzieci i Młodzieży”.

Ośrodek zgłosił go do konkursu na VIII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” w kategorii: instytucje publiczne, w tym samorządy.

Co o filmie myślą jurorzy dowiemy się już 29 września podczas gali w Kinie Rialto w Poznaniu. Konkurencja jest spora, ponieważ spłynęły aż 42 obrazy z całej Polski.

Oprócz nagród festiwalowego jury od 24 do 28 września film może zawalczyć także o nagrodę publiczności. Można oddać głos na lokalne, filmowe przedsięwzięcie.

Formularz do głosowania

Wszystkie filmy będzie można obejrzeć na kanale Fundacji CSR Res Severa na YouTube.

Głosowanie jest bezpłatne, a na głosujących czekają nagrody. Można to robić od wczoraj (24 września) aż do 28 września do północy.

opr. (orj)

REKLAMA

 

Facebook

Instagram