REKLAMA

 

Regulamin dodawania komentarzy

 1. Portal iSokolka.eu jest miejscem wymiany informacji i komentarzy jego użytkowników. Regulamin odnosi się zarówno do komentarzy wpisywanych na forum, jak i pod artykułami.

 2. Użytkownicy forum portalu iSokolka.eu mogą zamieszczać wpisy zgodne z prawem i dobrymi obyczajami. Wpisy wzywające do nienawiści, wulgarne, propagujące przemoc, obrażające uczucia religijne, naruszające prawa innych osób, zawierające pomówienia, obrażające innych użytkowników itp. będą usuwane przez Moderatora, a w przypadkach jawnego naruszenia prawa o wpisie będą informowane organy ścigania. Niedopuszczalne jest także uprawianie tzw. czarnego PR-u.

 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie treści zawierających przekazy reklamowe (w tym linków do innych stron o podobnej tematyce, konkurencyjnych), bez zgody redakcji portalu iSokolka.eu. Zgodę taką można uzyskać kontaktując się mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 4. Post powinien być napisany po polsku, w sposób zrozumiały dla innych, zgodnie z powszechnymi zasadami netykiety. Nie należy używać wielkich liter, zamieszczać wpisów o powiększonej lub kolorowej czcionce. Wpisy takie będą usuwane.

 5. Niedopuszczalne jest posiadanie multikonta, a więc sytuacja, gdy jeden użytkownik posiada kilka zarejestrowanych profili. W przypadku stwierdzenia takiej sytuacji wszystkie one będą blokowane. Niedopuszczalne jest także zakładanie konta przez użytkownika, który został już wcześniej zbanowany.
 6. Użytkownicy, którzy złamią regulamin, będą banowani przez Moderatora bez możliwości odwołania.

 7. Użytkownik publikuje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja iSokolka.eu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum.

 8. Redakcja zastrzega sobie prawo do modyfikowania i usuwania dowolnych treści na forum, szczególnie tych, o których mowa w punktach 2, 3, i 4 niniejszego regulaminu.

 9. Użytkownik umieszczając w swojej wypowiedzi grafikę (zdjęcia, obrazki):
  - oświadcza, że posiada prawa autorskie do zamieszczanej grafiki (w tym do jej rozpowszechniania),
  - wyraża zgodę (udziela licencji) na nieodpłatne wykorzystanie ich w publikacjach portalu iSokolka.eu.

 10. Redakcja iSokolka.eu zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podawania przyczyn.

 11. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez redakcję iSokolka.eu podanego na forum adresu e-mail zgodnie z przepisami prawa, a w szczególności przepisami o ochronie danych osobowych.

REKLAMA

 

Facebook

Instagram