REKLAMA

 

Zapromuj się w stolicy

Urząd Marszałkowski planuje zorganizować wydarzenie, które będzie promować wypoczynek w województwie podlaskim. Szczególnie uwzględnione mają być regiony przygraniczne.

 

REKLAMA

 

„Prezentując swoją ofertę, mogliby państwo pokazać mieszkańcom stolicy (i nie tylko), że wypoczynek w województwie podlaskim jest bezpieczny, a atrakcje turystyczne czekają na odwiedzających” - informuje urząd.

Wydarzenie mogłoby odbyć się 29 lub 30 czerwca 2024 r. w godzinach 11-17 na terenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie (taras od ulicy Wspólnej).

Prezentacja podczas wydarzenia jest bezpłatna, a forma prezentacji zależy wyłącznie od intencji wystawcy. Jedyny koszt to dojazd do Warszawy.

„Jeśli odczuwają państwo spadek liczby turystów w waszych obiektach i chcieliby skorzystać z możliwości zaprezentowania swojej oferty mieszkańcom stolicy i potencjalnym turystom, zapraszamy do udziału w wydarzeniu” - zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w momencie zgłoszenia się odpowiedniej ilości chętnych podmiotów.

Osoby zainteresowane udziałem mogą się kontaktować drogą mailową, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca dnia 20 czerwca.

W razie pytań możliwy jest też kontakt telefoniczny: 85 66 54 489, 85 66 54 484, 85 66 54 485.

opr. (orj)

REKLAMA

 

Facebook

Instagram