Msze święte w parafiach Kościoła Rzymskokatolickiego. Powiat sokólski
DEKANAT SOKÓLSKI
Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Sokółce
niedziele: 06:00; 07:00; 08:30; 10:00; 11:30; 13:00; 17:00; 18:00 (czas zimowy 17:00);
święta: 06:30; 07:00; 07:30; 10:00; 18:00 (czas zimowy 17:00);
dni powszednie: 06:30; 07:00; 07:30; 18:00 (czas zimowy 17:00);
* * *
Parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Sokółce
niedziele: 07:00; 09:00; 11:00; 17:00 (w czasie letnim 18:00);
święta: 07:00; 17:00 (w czasie letnim 18:00);
dni powszednie: 07:00; 17:00 (w czasie letnim 18:00);
* * *
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Sokółce
niedziele: 08:00; 10:00; 12:00; 19:30;
święta: 08:00; 18:00;
dni powszednie: 07:00; 18:00;
* * *
Parafia pw. Świętej Trójcy i świętego Dominika w Klimówce
niedziele: 08:00; 10:00;
święta: 09:00;
dni powszednie: 07:30
* * *
Parafia pw. Narodzenia NMP w Kundzinie
niedziele: 08:00; 10:00;
święta: 07:30; 16:00;
dni powszednie: 07:30 (w maju, czerwcu i październiku 16:00) ;
* * *
Parafia pw. Opatrzności Bożej w Kuźnicy
niedziele: 07:00; 09:00; 10:30; 17:00 (latem 18.00) ;
święta: 07:00; 10:30; 17:00 (latem 18:00) ;
dni powszednie: 06:30; 07:00; 17:00 (latem 18.00) ;
* * *
Parafia pw. MB Nieustającej Pomocy i św. Rocha w Lipinie - Janowszczyźnie
niedziele: 09:00 (Lipina); 11:00 (Janowszczyzna);
święta: 16:30 (Janowszczyzna); 18:00 (Lipina);
dni powszednie: 07:00 (Lipina - czwartki i soboty) ; 07:30 (Janowszczyzna - wtorki) ; 16:30 (Janowszczyzna - poniedziałki) ; 18:00 (Lipina - środy i piątki)
* * *
Parafia pw. MB Częstochowskiej i św. Kazimierza w Majewie
niedziele: 09:00; 11:00;
święta: 09:00; 17:00;
dni powszednie: 07:30;
* * *
Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rozedrance Starej
niedziele: 09:00; 11:00;
święta: 9:00; 17:00 (zima); 18:00 (lato)
dni powszednie: 18:00(lato); (17.00 zimą);
* * *
Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Sokolanach
niedziele: 07:00; 09:00; 11:00;
święta: 09:00; 11:00; 17:00;
dni powszednie: 07:00; 07:30 (w maju i październiku 17:00);
* * *
DEKANAT DĄBROWSKI
Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Dąbrowie Białostockiej
niedziele: 07:00; 09:00; 11:00; 14:30; 18:00 (od października do marca 17:00);
święta: 07:00; 09:00; 11:00; 15:00; 18:00 (od października do marca 17:00);
dni powszednie: 06:30; 07:00; 18:00 (od października do marca 17:00);
* * *
Parafia pw. MB Wspomożenia Wiernych w Grodzisku
niedziele: 08:30; 11:00; 13:00 (Bagny);
święta: 08:30; 13:00 (Bagny);
dni powszednie: 07:00;
* * *
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Nowym Dworze
niedziele: 08:00; 09:15; 11:00; 14:00 (Koniuszki - co 2 tygodnie);
święta: 09:15; 18:00 (w okresie zimowym 17:00);
dni powszednie: 07:00; 07:30; 18:00 (w maju, czerwcu i październiku);
* * *
Parafia pw. Ofiarowania NMP w Różanymstoku
niedziele: 07:30; 09:00; 10:30; 11:45; 16:00;
święta: 07:30; 09:00; 17:00 (od maja do września 19:00);
dni powszednie: 06:30; 07:10; 17:00 (od maja do września 19:00);
* * *
Parafia pw. Opatrzności Bożej w Siderce
niedziele: 09:00 (w czasie letnim 8:00); 11:00 (w czasie letnim 10:00);
święta: 10:00 (w czasie letnim 9:00);
dni powszednie: 07:30; 17:00 (w październiku); 18:00 (w maju);
* * *
Parafia pw. Świętej Trójcy w Sidrze
niedziele: 07:00; 09:00; 11:00;
święta: 07:00; 09:00;
dni powszednie: 07:00; 07:30 (w maju, czerwcu i październiku 17:00);
* * *
Parafia pw. NMP Pocieszenia w Zalesiu
niedziele: 09:00; 11:00;
święta: 09:00;
dni powszednie: 07:30;
* * *
Parafia pw. NMP Królowej Polski w Zwierzyńcu Wielkim
niedziele: 08:30; 11:30;
święta: 08:30; 18:00 (zimą 17:00);
dni powszednie: 07:30; 17:00 (w październiku); 19:00 (w maju);
* * *
DEKANAT KORYCIŃSKI
Parafia pw. MB Pocieszenia w Chodorówce Nowej
niedziele: 09:00; 11:30;
święta: 09:00;
dni powszednie: 07:00;
* * *
Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Hołodolinie
niedziele: 09:00; 11:30;
święta: 09:00;
dni powszednie: 07:30;
* * *
Parafia pw. św. Jerzego w Janowie
niedziele: 07:00; 09:00; 11:30; 18:00;
święta: 07:00; 09:00; 18:00;
dni powszednie: 07:00; 18:00 (w środy, pierwsze piątki i pierwsze soboty miesiąca);
* * *
Parafia pw. MB Pocieszenia w Jatwiezi Dużej
niedziele: 07:00 (wiosną i latem); 09:00; 11:30 (jesienią i zimą w Jatwiezi, wiosną i latem w Dzięciołowie);
święta: 07:00;
dni powszednie: 07:00;
* * *
Parafia pw. Znalezienia i Podwyższenia Krzyża Świętego w Korycinie
niedziele: 08:00; 09:30; 11:30; 17:00 (zimą); 18:00 (latem);
święta: 07:00; 09:00; 17:00 (zimą); 18:00 (latem);
dni powszednie: 06:30;
* * *
Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika i św. Faustyny Kowalskiej w Łubiance
niedziele: 07:00; 09:00; 11:00;
święta: 07:00; 09:00; 18:00;
dni powszednie: 07:00 (lub 18:00);
* * *
Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi w Marianowie
niedziele: 08:00; 10:30;
święta: 08:00; 17:00;
dni powszednie: 08:00 (w maju i w czerwcu 19:00, w październiku 17:00);
* * *
Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Suchowoli
niedziele: 07:00; 09:15; 10:30 (oprócz lipca, sierpnia i września) ; 12:00; 18:00;
święta: 07:00; 09:15; 18:00;
dni powszednie: 06:30; 18:00;
* * *
DEKANAT KRYNECKI
Parafia pw. św. Anny w Krynkach
niedziele: 08:00; 10:00; 12:00; 17:00;
święta: 08:00; 10:00; 17:30;
dni powszednie: 07:00;
* * *
Parafia pw. NMP Pośredniczki Łask i św. Agaty w Minkowcach
niedziele: 09:00; 11:30;
święta: 09:00; 18:00;
dni powszednie: 07:00 (lub 18:00; w maju i październiku 18:00);
* * *
Parafia pw. MB Miłosierdzia w Podlipkach
niedziele: 8:00; 10:00;
święta: 09:00;
dni powszednie: 07:00 (w październiku 17:00, w maju 18:00);
* * *
Parafia pw. św. Wincentego Ferreriusza i św. Bartłomieja Apostoła w Szudziałowie
niedziele: 09:00; 10:30 (Wierzchlesie); 12:00;
święta: 09:00; 10:30 (Wierzchlesie) ; 17:00;
dni powszednie: 07:30;
* * *