REKLAMA

 

„Zatańcz z zespołem Retro Band”. Uczestnicy spędzili wiele godzin na parkiecie [FOTO

Godziny spędzone na parkiecie, pięć tańców, niezliczone ilości kroków i zadowoleni uczestnicy – tak w wielkim skrócie można podsumować trzymiesięczny projekt „Zatańcz z zespołem Retro Band”.

 

REKLAMA
{ads3}

 

Pod okiem instruktora - Michała Filim ze szkoły tańca „Fabryka Tańca” z Białegostoku - uczestnicy poznali podstawowe kroki walca, tanga, swinga, bluesa i samby. Było dużo śmiechu, ponieważ na początku trochę plątały się nogi, lecz dzięki cennym wskazówkom udzielanym przez instruktora, uczestnicy przemierzali parkiet tanecznym krokiem.

Zajęcia prowadzone były w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kuźnicy w ramach wzajemnej współpracy SLZM Retro Band z GOKiS Kuźnica od maja do lipca 2023 r. Wszystkie spotkania odbywały się przy muzyce na żywo w wykonaniu zespołu Retro Band.

Cykl sześciu dwugodzinnych spotkań został zakończony podsumowaniem osiągniętych rezultatów. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i zdjęcia.

Te trzy miesiące minęły tak szybko, że myślimy już o drugiej edycji projektu. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji – Prezes SLZM Retro Band Piotr Backiel.

Zadanie zostało dofinansowane przez Gminę Kuźnica w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w gminie Kuźnica w 2023 r.

opr. (orj)

Zdjęcia - Retro Band: 

Tags:

REKLAMA

 

Facebook

Instagram