REKLAMA

 

Co kupić dla fana polowania?

Łowiectwo jest szczególną pasją i hobby. Reguluje je między innymi zbiór zasad i etyki łowieckiej. Na fanów polowania i myśliwych nałożono w nim konkretne zasady i standardy, nawiązujące do tradycji i przyjętych wiele lat temu zwyczajów. Dlatego, jeśli wśród Twoich bliskich lub znajomych masz myśliwego, to pomyśl nad ponadczasowym upominkiem dla niego. Takim, który będzie wyróżniał się unikatowością, elegancją, a jednocześnie nawiązywał do jego niezwykłej pasji.

Praktyczne prezenty dla fana polowania – nasze top 10

Zastanawiasz się, co podarować w prezencie fanowi polowania? Nie dziwi nas, że masz z tym problem. Hobby to ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Dlatego Twoje stanowisko w tej sprawie, z pewnością będzie miało wpływ na wybór odpowiedniego upominku.  Pamiętaj jednak, że pasja łowiecka uwarunkowana jest wieloma normami i ustawami, jeśli zaś chodzi o zawód myśliwego, to wbrew pozorom jest on bardzo potrzebny. Chcąc pomóc Ci w podjęciu decyzji spośród szerokiego wyboru asortymentu łowieckiego, stworzyliśmy listę naszych top 10 produktów, które z pewnością będą miłym upominkiem dla bliskiej Ci osoby, podążającej za tą pasją:

1. Praktyczny nożyk do otwierania listów z figurką jelenia – miłośnicy luksusu wiedzą, jak ważny jest to gadżet w życiu. Rozerwane byle jak koperty kojarzą się bowiem z chaosem, a nie powagą prowadzonego np. przedsiębiorstwa. Fani polowania na pewno docenią taki nożyk, zdobiony ornamentem jelenia, który nawiązuje do ich pasji. 

2. Karafka i szklanki do whisky z bursztynem i motywem dzikiej zwierzyny – luksusowe karafki wykonane z pięknego, przejrzystego kryształu, zdobione bursztynem podkreślającym kolor wysokiej jakości trunku, oprawione w filigran ornamentowy z motywem myśliwskim, wzbudzają pożądanie każdego prawdziwego mężczyzny. Równie chętnie kupują je kobiety, które cenią sobie ekskluzywne wyposażenie domów. 

3. Wysokiej jakości maczeta z drewnianą rękojeścią i możliwością grawerowanej dedykacji – dodatkowo możesz wybrać jej model z nylonową osłoną lub w etui. Grawer możemy wykonać zarówno na ostrzu, jak i na rękojeści. Tylko od Ciebie zależy, gdzie i jaki napis umieścimy. Potrzebujesz w tej kwestii profesjonalnej porady? Nasi konsultanci służą pomocą. 

4. Grawerowany zegar wiszący – wykonany z poroża jelenia to oryginalny pomysł na upominek i niezwykła ozdoba domu. Wskazówki wraz z tarczą i mechanizmem czasomierza umieszczone zostały w łopacie poroża. Dodatkowo można na niej wykonać grawer.

5. Awangardowy scyzoryk – to połączenie funkcjonalności, wysokiej jakości wykonania i niebywałej elegancji, którą reprezentuje zarówno niebanalna forma, jak i zastosowana czarno-złota kolorystyka. Ostrze scyzoryka charakteryzuje zaś precyzja oraz doskonała kondycja.

6. Piersiówka z kompasem – to jeden z unikatowych, czyli bardzo rzadko spotykanych kompasów. Dzięki temu masz stuprocentową pewność, że będzie trafionym upominkiem dla każdego miłośnika polowań. 

7. Krawatnik myśliwski – w celu dokonania przez Ciebie wyboru prezentujemy m.in. bolo grawerowane w róży przedstawiające sylwetkę jelenia oraz krawatnik myśliwski z głową dzika lub łosia. 

8. Gobeliny i arrasy z motywem myśliwskim –  to obrazy na tkaninach wieszanych na ścianach. Arrasy powstawały w średniowieczu. Podobnie, jak gobeliny przedstawiały jakieś wydarzenie, np. polowanie na dziką zwierzynę. To ponadczasowa i luksusowa dekoracja ścian każdego prestiżowego domu 

9. Sejfy i szafy pancerne na broń – broń łowiecka powinna być przechowywana w szafkach o minimalnej klasie s1, co oznacza m.in. posiadanie zamków szyfrowych. W sklepie Luxury Products sejfy i szafy na broń, którą posługują się miłośnicy polowań, spełniają wszelkie ustawowe normy bezpieczeństwa. 

10. Wysokiej jakości garnki i patelnie – pozwolą miłośnikowi polowań przygotować pyszne danie ze złowionej zwierzyny. W szczególności polecamy Ci naszą kolekcję garnków miedzianych, które nie przypalają przygotowywanych potraw, są bezpieczne dla zdrowia i łatwo się czyszczą. 

Gadżety z grawerem idealne, jako upominek na urodziny dla miłośników polowań

Szukasz drobnego i symbolicznego upominku dla fana polowań? Nie ma problemu, pod adresem: https://www.luxuryproducts.pl/ekskluzywne-prezenty-dla-mysliwego.html z pewnością znajdziesz interesujący Cię, ekskluzywny produkt na urodziny. Dodatkowo warto pokusić się o spersonalizowanie go z grawerem, dzięki czemu stanie się unikatowym i niezapomnianym podarunkiem. W zależności od materiału, z jakiego został stworzony, dedykację na nim możemy wygrawerować laserem, bądź wytłoczyć. W pierwszym przypadku zachęcamy Cię do zakupu breloczków na klucze, scyzoryków, myśliwskich noży, kieliszków, figurek z motywem myśliwskim. W drugim skórzanych portfeli, kalendarzy kieszonkowych, skórzanych etui na klucze, okulary, czy telefon komórkowy, a także dzienników do zapisków wspomnień przez miłośnika polowania. 

Podarowanie spersonalizowanego grawerem prezentu jest dowodem szacunku i sympatii osoby go wręczającej. Podkreśla wyjątkowość danego jubileuszu lub święta, a także panującą relację między obdarowującym i obdarowywanym.  Sprawia, że nawet drobny upominek staje się pamiątką na całe życie.

 

 

 

REKLAMA

 

Facebook

Instagram