REKLAMA

 

Dzień Babci i Dziadka - uczcij je wspólnym upominkiem!

Początek Nowego Roku to czas, kiedy trzeba już zacząć myśleć o prezentach na Dzień Babci i Dziadka. W tych dwóch wyjątkowych dniach stycznia warto pamiętać o seniorach, odwiedzając ich, składając ciepłe i szczere życzenia oraz okazując miłość i szacunek, a przy okazji wręczając drobne podarunki. Upominki nie muszą być kosztowne, ale warto, żeby były przemyślane, trafiały w gusta, upodobania i potrzeby dziadków, tak aby na ich twarzach zagościły uśmiechy.

Akcesoria kuchenne i łazienkowe - doskonały pomysł na praktyczny prezent

Ponieważ Dzień Babci i Dziadka przypadają w dwóch kolejnych dniach stycznia, doskonałym rozwiązaniem jest obdarowanie seniorów wspólnym upominkiem. Jeśli poszukujesz prezentu praktycznego, który przyda się dziadkom w codziennym życiu, możesz wybierać spośród bogatego asortymentu akcesoriów kuchennych oraz łazienkowych. Producenci przygotowują ofertę części z nich specjalnie z myślą o Twoich bliskich - przykładem zestawy ręczników kąpielowych z wyhaftowanymi napisami "babcia" i "dziadek" czy kubki do kawy z zabawnymi wierszykami dedykowanymi seniorom. Aromatyczny napar z takich naczyń z pewnością będzie smakował lepiej, przypominając o ukochanych wnuczętach.

Bilety do kina lub teatru - zagospodaruj seniorom czas wolny!

Wiele babć i dziadków - pochłoniętych najpierw pracą zawodową, a następnie pomocą przy wychowywaniu wnuków - zapomina o swoich potrzebach. 21 i 22 stycznia stanowią okazję, abyś to Ty o nie zadbał. Zapewnij seniorom interesującą rozrywkę, kupując bilety do kina czy teatru, lub wybierz wyjątkowy prezent na Dzień Babci i Dziadka 2024, sięgając do repertuaru opery bądź filharmonii. Twoi bliscy, wspólnie udając się na premierę ciekawego filmu, koncert ulubionej muzyki czy spektakl teatralny, będą mieli okazję przyjemnie spędzić czas jedynie we dwoje, oderwać się od spraw codziennych i poczuć jak na prawdziwej randce.

Zadbaj o zdrowie babci i dziadka!

Dziadkowie to najczęściej ludzie już niemłodzi, których zdrowie i kondycja fizyczna wymagają szczególnej troski - pomóż im o nie zadbać! W dniu ich święta możesz podarować bliskim elektryczną podgrzewaną kołdrę lub masażer stóp. Ale doskonałym pomysłem będzie również obdarowanie babci i dziadka sprzętem sportowym, który pozwoli im aktywnie spędzać czas. Mogą to być chociażby kijki do nordic walkingu czy zegarek z krokomierzem. Jeśli dysponujesz większym budżetem, możesz też postawić na stacjonarny rowerek do domowego treningu.

 

 

 

REKLAMA

 

Facebook

Instagram