REKLAMA

 

Pako Lorente Męska Moda i Stylizacje na Imprezy

Pako Lorente – jesteśmy polską marką, od lat projektującą wyszukaną odzież męską stworzoną z najwyższej jakości tekstyliów, która spełni wymagania nieustępliwych konsumentów. W naszej ofercie znajdują się ubrania, które pozwalają na zestawienie ich w pełną stylizację - na każdą uroczystość. Ubrania naszych projektantów tworzone są z myślą o współczesnych mężczyznach, chcących czuć się komfortowo, a zarazem elegancko. W naszym asortymencie znajdują się wszystkie fragmenty garderoby potrzebne do skompletowania stylizacji codziennej czy eleganckiej.

Moda Pako Lorente jako ekskluzywny prezent

Ze względu na okazały pakiet elementów garderoby jaki posiadamy oraz jego ponadczasowość, polecamy nasze produkty na nieprzeciętny prezent dla wyjątkowego mężczyzny. Luksusowe tkaniny, z których tworzymy skierowane są do klientów ceniących sobie znakomitą jakość. 

Pako Lorente na każdą okazję

Kolekcja ślubna- uwielbiane w danym czasie garnitury, koszule czy krawaty ,które dodadzą unikatowości nadrzędnym wydarzeniom. Niezależnie od tego czy jesteś Panem młodym, świadkiem czy po prostu gościem, przyczynimy się do tego, abyś mógł prezentować się szarmancko. Oferujemy szczegółowe wsparcie w zakresie stworzenia idealnej stylizacji na wyjątkowy event.

Kolekcja Basic- charakteryzuje się umiarkowaniem wykonania, dlatego pasuje do wielu stylizacji i jest zawsze bestsellerowa. Stworzona dla odbiorców, którzy cenią sobie komfort, szyk i unikatowość. Znajdują się w niej T-shirty, spodnie, koszule, bielizna, skórzane paski oraz buty.

Kolekcja Premium selection- w niej znajdziesz szlachetne tekstylia od cenionych producentów. Wycelowana na mężczyzn świadomie wybierających komponenty swojej garderoby, w taki sposób, aby sprzyjały im na długie lata. Tekstylia te potrafią idealnie dostosować się do ciała oraz pomagają skórze oddychać. W kolekcji Premium można znaleźć mistrzowskie garnitury, poszetki, swetry, marynarki, spodnie, kamizelki i płaszcze.

Kolekcja sezonowa- przedstawia współczesne trendy, które w zależności od pory roku pozwalają prezentować się gustownie a użyte tkaniny  przystosowane są do aktualnej temperatury panującej na zewnątrz.

Sprawdź sklep

 

 

 

REKLAMA

 

Facebook

Instagram