REKLAMA

 

TEMAT: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/28 20:07 #297

  • GenSulika
  • GenSulika Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 91
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 9
Wypłacić kopa? wywiózł taczką?? Czyżby groźby?? Chłopie tu uważaj na to co piszesz. Jedyne co potrafisz to rzucać się do wszystkich i szukać spisku. Weź się ogranij trochę posłuchaj rad normalnych ludzi. A jak już chcesz dobrać się do władzy to popracuj nad językiem. I daj spokój z tą taczką bo to już się robi żałosne. dlaczego nie odpowiedziałeś choćby na moje zarzuty z niezgodnym przewożeniem ludzi na borówki tylko walnąłeś durny tekst czy mi źle było w bagażniku, pokazałeś swoją inteligencje. a co do walmego to dobrze wiesz, że jak przyjdzie dużo osób to tylko po to żeby pośmiać się z ciebie. Zacznij chłopaku dawać jakieś konkrety jak chcesz żeby ciebie ktoś poparł a nie tylko taczka, trumna jak to w skasowanym poście czy inne głupoty. popieram przedmówce aby udzielać się w jakimkolwiek temacie trzeba mieć trochę wiedzy bo za takie oszczerstwa jakie pod hasłem, nie których ludzi sypiesz to w końcu kolejna osoba założy ci sprawę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/28 20:25 #298

  • piotrek
  • piotrek Avatar
ty zeby zalozyc sprawe to trzeba miec w kielni 300 zl na piekne oczy nikt nie zaklada sm mieszkaniowa jest bardzo bogata a bedzie bogatsza to ona moze sobie pozwolic ,mnie nie stac aby im zalozyc choc mam jedna sprawe biale na czarnym, ty mi pytanie zadajesz o borowkach a kim ja jestem nie jestem u wladzy nie bedziesz mnie przeswietlal goscia ktory chodzi wladzy po pietach
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/28 20:36 #300

  • nowy
  • nowy Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Thank you received: 4
  • Oklaski: 2
Panie Piotrze naprawianie świata niech pan zacznie od samego siebie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/28 20:42 #301

  • piotrek
  • piotrek Avatar
tak caly czas nad tym pracuje a wy co nie widzicie napewno, bo dla was czlowiek jak byl zly, nie dobry ,mimo ze sie zmienil to i tak tylko w przeszlosc jego patrzycie i przeszlosc widzicie oj i tu mozna by bylo dac duzo przykladow z dabrowy ludzie ktorzy kiedys walczyli z kosciolem dzis sie zmienili i swiadcza o bogu calym zyciem ale my na nich mowimy to komunista i ormowiec itp itp
wyjasnijcie mi jak w takim malym miescie mozna pchac sie do wladzy dla kasy ,gdzie nadal chce sie podwyzek majac juz i tak duzo i ukladow, a jest sie swiadom ze nie podolam temu zadaniu, gdzie jest to male miasteczko mozna powiedziec duza rodzina
Ostatnio zmieniany: 2011/12/28 20:56 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/28 20:58 #302

  • GenSulika
  • GenSulika Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 91
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 9
nie nie prześwietlam ciebie, tylko uświadamiam, że nie potrafisz odpowiadać na pytania, tylko zarzucać coś komuś. jak chcesz zwrócić na siebie uwagę to popisz się choć raz czymś mądrym
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/28 21:29 #303

  • piotrek
  • piotrek Avatar
PYTAJ JA BEDE ODPOWIADAL BO JUZ NAPRAWDE MAM DOSYC TYCH KOMENTARZY
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/28 21:39 #304

  • GenSulika
  • GenSulika Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 91
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 9
Pytanie pierwsze.

Skoro udajesz się za tak wierzącego i kochającego Boga człowieka dlaczego straszysz mnie kopem czy taczką??
Pytanie drugie:
Któregoś dnia wspominałeś tu o trumnie. Czy nie uważasz, że jako dla katolika nie wypada używać takich rzeczy? Czy to nie jest jakoby z twojej strony życzenie komuś śmierci??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/28 21:48 #305

  • piotrek
  • piotrek Avatar
ostatni raz odpowiadam na pytania bo to tu pytania powinnsmy kierowac do wladzy
nie udaje bo nie robilem zartow z wiary i nie zrobie napisalem w przenosni napisalem ze nigdy wczesniej nawet nie kapnalem nikogo a co taczka to zlo postawiona pod urzedem to wywiezienie cie taczka to wiadomo ze nie realne bo cie nie wsadze w nia
tak tak jak taczke widac w telewizji stawia sie trumne i nigdy nikt jak i ja nie zyczy sie poprzez to komus smierci tylko jest to moze symbol ze wladza sprawila ze ten zaklad umiera lub umarl
chyba jasno sie wypowiedzialem i to jest koniec przeswietlania mej osoby bo tego nie chce
Ostatnio zmieniany: 2011/12/29 07:39 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/30 12:06 #318

  • piotrek
  • piotrek Avatar
witam wszystkiego dobrego w nowym roku zycze opieki bozej zdrowia i spokoju
sluchajcie mam pomysla na sm nasza jak gdzies sie myle to sorki
prezes to nie wiem czy to jest osoba w jakiejkolwiek sm do rzadzenia sm jest to moze osoba do reprezentowania sm i podpisywania papierow
wniosek prezes musi zarabiac mnie jak doradca prezesa ktory musi byc w sm i jak glowna ksiegowa
powiem tyle ja bym tam zrobil porzadki za 1500 do reki bez rzadnych podwyzek i premi i 13 stek a kolejne lata plus procent inflacji
nad czym sie skupil ;
ograniczenie personelu w biurze zatrudnienie super doradce ktory bylby odpowiedzialny za wszystko ktory myslal by gdzie szukac oszczednosci w firmie
moze halicki byl by dobry w tym nie wiem w tej chwili
osoba ta co by byla na kasie robila by prace jeszcze osoby ktora trzeba by bylo zwolnic
pelna sprawiedliwosc otwartosc nie tylo dla czlonkow ale wszystkich mieszkancow
nauka oszczedzania ciepla i wody cieplej aby mozna bylo obnizyc czynsze o kilkanascie procent
zwolnienia obnizki i podwyzki pensji to wspolna nasza wszystkich decyzja a nie tylko rzadzacych
za zgoda mieszkancow wynajecie jak najwiekszej ilosci terenu na postawienie sklepow aby byla kasa z dzierzawy
nie chodzilbym w garniturze z podniesiona glowa bo bym chodzil i kontrolowal co robia konserwatorzy i sprzataczki
bylbym przy kazdym przyjezdzie i odjezdzie cysterny z paliwem bo to powazna sprawa i nie moze byc tam kombinacji
ludzie ktorzy zalegaja z czynszem z braku naprawde srodkow zatrudnieni by byli w sm konserwatorzy sprzatajacy albo tez w biurze
znacie mnie nikogo nie oszukalem nie okradlem ,pomocy nie odmowilem jestem otwarty na rozmowy
nic nie tracicie jak zmienicie prezesa nie podolam odejde sam bez rzadnej kasy na wyjscie
pomieszal bym wszystkie dotychczasowe uklady ukladziki miedzy ludzmi i firmami ktore robia remonty dostarczaja paliwo itp
stworzyl bym rodzinna atmosfere otwartosc
smiecie przetarg i nawet jak firma z dabrowy wypadnie to nikt nie bedzie plakal
szukanie srodka na tanie grzanie gaz biogaz itp
kontrolowanie przez pracownikow mienia sm aby nie dochodzilo do niszczenia naszego mienia
do was bedzie nalezala decyzja co robic z oszczednosciami czy obnizyc czynsz czy szybciej splacic kredyty zeby odsetek nie placic nie prezes rzadzi nie doradca nie rada nie zarzad nie czlonkowie ale wszyscy mieszkancy ktorzy beda przychodzic nawet na codzienne spotkania

zrobicie jak chcecie macie kogos tez zaufanego ok niech ktos inny przejmie stery i rozwali uklady bo tak dalej byc nie moze
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/30 12:27 #319

  • użytkownik
  • użytkownik Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 46
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 6
Nie wiesz o czym mówisz. Każdą decyzję podejmuje zarząd, nie da się tego zmienić, takie jest prawo. Takiego prezesa spółdzielni ja Ty to można porównać z Kononowiczem na fotelu prezydenta Białegostoku. Nie wiesz na jakim świecie żyjesz. Nie potrafisz zarządzać swoim sklepem, nawet pies z kulawą nogą tam nie zagląda, a chcesz zarządzać spółdzielnią. Bu ha ha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/30 12:31 #320

  • piotrek
  • piotrek Avatar
widze ze tez sie nudzisz podaj swoje nazwisko i imie to moze ciebie wybierzemy bo ty jestes chyba tu naj na forum
a ty co masz za interes ze psy sie do ciebie zbiegaja i nie radzisz sobie z tym hi hi h
wiesz te porownanie to takie jak bym cie za przeproszeniem porownal do tych klientow twoich o ktorych napisale troche licz sie ze slowami
Ostatnio zmieniany: 2011/12/30 13:06 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/30 15:44 #323

  • GenSulika
  • GenSulika Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 91
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 9
ja myślę, że zanim użyje się kogoś nazwiska wypadałoby zapytać czy sobie tego życzy i czy wyrażą zgodę na objęcie takiego stanowsiska a nie pisać bo pisać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/30 20:00 #326

  • piotrek
  • piotrek Avatar
lezec ci mowie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/30 20:17 #328

  • użytkownik
  • użytkownik Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 46
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 6
Kilka konkretnych pytań dotyczących Twojego postu na temat zmian jakie byś wprowadził w spółdzielni gdybyś jakimś cudem został prezesem:
1. Co byś zrobił z osobami, które nie płacą czynszu i nie chcą pracować jako konserwatorzy tak jak to sobie ułożyłeś w swoim móżdżku.
2. Skąd weźmiesz biogaz do ogrzewania bloków, moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest energia z kosmosu, którą byś przywoził swoim busem. Pomysł równie możliwy co twój, czyli szanse zerowe.
3. Jak masz zamiar nauczyć ludzi oszczędzania wody. Wprowadzisz zakaz mycia się w dni powszednie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/31 06:44 #329

  • GenSulika
  • GenSulika Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 91
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 9
leżeć?? do kogo to było?? Wiesz co?? Na początku każdego to śmieszyło jak robiłeś z siebie idiotę, teraz to już się robi na prawdę chorę. Weź człowieku zasięgnij rady jakiegoś lekarza bo przez te twoje fobie pęknie ci jakaś żyłka i skończysz jak warzywo bujając się w fotelu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.075 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram