O andrzejkowych tradycjach i wróżbach w sokólskim muzeum

(iSokolka.eu)W najbliższą sobotę w Muzeum Ziemi Sokólskiej odbędą się zajęcia dla dzieci poświęcone zabawom andrzejkowym.

Add a comment

Czytaj więcej...

Czy zielone strzałki są potrzebne? [PODYSKUTUJ]

To największe skrzyżowanie w mieście (iSokolka.eu)Nasz Czytelnik zwrócił się do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku z pytaniem o możliwość zainstalowania na jedynym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w Sokółce strzałek kierunkowych. Chciałby również, aby sygnalizacja była wyposażona w licznik, który wskazywałby czas, jaki pozostał do zmiany świateł.

Add a comment

Czytaj więcej...

Darczyńcy poszukiwani. Dołącz do Szlachetnej Paczki

Happening Szlachetnej Paczki w BiałymstokuOgólnopolski, charytatywny projekt Szlachetna Paczka zainicjowany przez ks. Jacka Wiosnę Stryczka i Stowarzyszenie Wiosna rozpoczyna kolejny etap. Jest sztab wolontariuszy, są rodziny, brakuje jednak darczyńców. To oni są potrzebni.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia [FOTO]

(Przedszkole Nr 3 w Sokółce)Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!" Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez pluszowego misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dzień Leniucha w "Zielonym Zakątku" [FOTO]

Wszystkim dopisywały znakomite humory (Przedszkole Nr 2 w Sokółce)Już po raz kolejny w Przedszkolu Nr 2 w Sokółce odbyło się wspólne leniuchowanie dzieci, nauczycieli i personelu.

Add a comment

Czytaj więcej...

Elhurt-Elmet w Sokółce. Około 15 tysięcy pozycji towarów branży elektrycznej i metalowej [FOTO]

Elhurt-Elmet w Sokółce, ulica Mariańska 32Elhurt-Elmet Sp. z o. o. to firma, o wieloletniej tradycji w handlu artykułami elektrycznymi i elektrotechnicznymi. Powstała w 2004 r. z połączenia firm ELMET oraz EL-HURT. Połączone firmy przyjęły nazwę ELHURT-ELMET Spółka z o. o. z siedzibą w Białymstoku. Powstała firma połączyła w sobie tradycję handlową ELMET-u, który powstał już w roku 1948 i dynamiczne działanie firmy El-Hurt. Aktualnie firma dysponuje rozbudowaną i dobrze zorganizowaną siecią handlową na terenie woj. Podlaskiego i nie tylko. Oddziały firmy znajdują się w Białymstoku, Grajewie, Augustowie, Łukowie, Sokółce a filie w Bielsku Podlaskim, Hajnówce i Osieczanach k. Myślenic.

Add a comment

Czytaj więcej...

Ludzie wpuszczeni w prąd. Podpisują umowy bez czytania, a później zgłaszają się na policję

(iSokolka.eu)Do Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zgłasza się wielu mieszkańców, którzy poczuli się oszukani przez osoby podające się za jednego z dystrybutorów energii. Sokólscy mundurowi apelują o czujność i dokładne czytanie podpisywanych umów.

Add a comment

Czytaj więcej...

Zimowy bazarek dla zwierzaków [FOTO]

(Sołectwo Stara Kamionka)Sołectwo Stara Kamionka po raz trzeci w tym roku postanowiło wziąć udział w bazarku na rzecz zwierząt z gminy Sokółka. Jest to ostatnia inicjatywa tego typu w tym roku, dlatego przygotowano specjalną ofertę świąteczną.

Add a comment

Czytaj więcej...

Roki na liście przebojów. Można głosować na "Lipinę" [POSŁUCHAJ]

Roki podczas koncertu w Sokółce (iSokolka.eu)Piosenka grupy "Roki" zatytułowana "Lipina" znalazła się w poczekalni listy przebojów Radia Rock Time. "Potrzebujemy głosów, by trafiła do czołowej dwudziestki najlepszych rockowych numerów prezentowanych w tej stacji. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą pomoc" - pisze w mailu do redakcji Piotr Czaban, lider grupy.

Add a comment

Czytaj więcej...

Koleje życia majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki" [FOTO]

Partyzanci z V Wileńskiej Brygady AK. W środku - major Zygmunt Szendzielarz Cały życiorys pokazuje jego silny związek z wojskiem. To był typowy kresowy zagończyk - mówił o majorze Zygmuncie Szendzielarzu "Łupaszce" historyk IPN prowadzący dzisiejszy "Przystanek Historia" w Sokółce. Spotkanie poświęcone było życiu dowódcy V Wileńskiej Brygady Armii Krajowej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Nieprawomocnie skazani za handel papierosami chcą łagodniejszych kar

(iSokolka.eu)W zeszłym roku sąd skazał 17 osób, w tym trzech mężczyzn usłyszało wyroki bezwzględnego pozbawienia wolności. To kara za nielegalny handel wyrobami tytoniowymi prowadzony przez gang Roberta W. Dziś obrońcy oskarżonych odwołali się od wyroku. Chcą łagodniejszych kar.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dawna Sokólszczyzna

  • image002

Szybkie newsy

Sonda

Jaki artysta powinien wystąpić podczas Dni Sokółki 2016?

Facebook

Forum - najnowsze

Pogoda

Pogoda Sokółka z serwisu

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.