Sokółka

Złote usta radnych (i nie tylko). "Bardzo pana lubię i szanuję. Tak jak pan mnie" [FOTO]

(iSokolka.eu)Tendencyjne i (często) wyrwane z kontekstu wypowiedzi zanotowane podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Sokółce.

Add a comment

Czytaj więcej...

Warto pomyśleć o wielkanocnych ozdobach. Warszaty zdobienia pisanek

Dzieci chętnie uczestniczyły w ubiegłorocznych zajęciach (Sokólski Ośrodek Kultury)Sokólski Ośrodek Kultury i Muzeum Ziemi Sokólskiej zaprasza dzieci wraz z rodzicami na wspólne zdobienie pisanek i wykonywanie palm wielkanocnych.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Zmiany kadrowe w Sokółce

Paweł Żuk był szefem kina od lutego ubiegłego roku (iSokolka.eu)Paweł Żuk zrezygnował z funkcji kierownika kina "Sokół". Elżbieta Jakimik wróciła na fotel kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Nowe osoby zasiadły w Radzie Nadzorczej Euro Sokółki.

Add a comment

Czytaj więcej...

Urzędu wydatki na prawników

Urszula Moniuszko (z prawej) i Danuta Kowalczyk (iSokolka.eu)Jaką funkcję w Urzędzie Miejskim pełni pani prawnik? - pytał na wtorkowej sesji Rady Miejskiej wiceprzewodniczący Piotr Borowski. - Pani mecenas Urszula Moniuszko zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z utworzeniem podstrefy ekonomicznej - odpowiedziała burmistrz Ewa Kulikowska.

Add a comment

Czytaj więcej...

Nowy cennik reklamowy portalu iSokolka.eu

Statystyki portalu w Google Analytics z ostatniego mieisąca Od dziś obowiązuje nowy cennik reklam w portalu iSokolka.eu. Ceny bannerów na stronie głównej od 100 złotych za miesiąc.

Add a comment

Czytaj więcej...

Gramy dla Kai

Kaja Fiłonowicz (Archiwum rodzinne)Znamy szczegóły akcji charytatywnej na rzecz chorej Kai Fiłonowicz z Sokółki. Dziewczynka walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Mimo, że ma tylko dwa lata, jest niezwykle dzielna.

Add a comment

Czytaj więcej...

Biblioteki mają tablety [FOTO]

(Biblioteka Publiczna w Sokółce)Od niedawna można korzystać z tabletów, które udostępnia Biblioteka Publiczna w Sokółce. Oprócz sokółczan dostęp do tych urządzeń mają również mieszkańcy Janowa.

Add a comment

Czytaj więcej...

Historia sprzedaży pewnego mieszkania z kampanią wyborczą w tle [WIDEO]

Daniel Miszkiń (w środku) był jednym z kandydatów na burmistrza Sokółki (iSokolka.eu)Pan Miszkiń powiedział mi wprost: sprzedaż mieszkania wstrzymano za to, że Daniel wystartował w wyborach. To ja się mszczę? Wypraszam sobie takie insynuacje! - mówiła burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Mieczysław Baszko: Sukces ma wielu ojców, za porażkę odpowiedzialny jest marszałek

Mieczysław Baszko został marszałkiem województwa podlaskiego po ostatnich wyborach (iSokolka.eu)Podlaskie może i będzie nie tylko splotem przyrody z wielokulturowością regionu, ale też dobrym miejscem do życia dla ludzi w każdym wieku. Słucham mieszkańców województwa i zachęcam do czerpania z Regionalnego Programu Operacyjnego - mówi Mieczysław Baszko, marszałek województwa podlaskiego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Rowerowa podróż do Santiago

Eugeniusz Wiśniewski przed kościołem w hiszpańskim SantiagoUniwersytet Trzeciego Wieku i Biblioteka Publiczna w Sokółce zaprasza na prezentację multimedialną Eugeniusza Wiśniewskiego pod tytułem "Rowerem do Santiago".

Add a comment

Czytaj więcej...

"Wędrówki po poniedziałkowym targu". Weź udział w konkursie

(iSokolka.eu)Muzeum Ziemi Sokólskiej przy Sokólskim Ośrodku Kultury zaprasza dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursie. Tematem przewodnim jest rynek sokólski.

Add a comment

Czytaj więcej...

Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.

Dawna Sokólszczyzna

  • Plac Kościuszki przed II wojną światową

Sonda

Czy posługujesz się mową prostą?

tak - 36.6%
nie, ale ją rozumiem - 41.9%
nie - 21.5%

Wszystkich głosów: 377
Głos został już oddany. Only one vote per IP is allowed.

Facebook

Forum - najnowsze

Pogoda

Pogoda Sokółka z serwisu

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.