Sokółka

 

 

Powstanie nowa grupa mażoretek. Niebawem rozpocznie się nabór

Mażoretki od kilku lat świetniają miejsce uroczystości (iSokolka.eu)We wrześniu zostanie utworzona kolejna grupa mażoretek. Niebawem rozpocznie się nabór do sekcji.

Add a comment

Czytaj więcej...

10-letnia rowerzystka trafiła do szpitala

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 13 (iSokolka.eu)Do kolizji rowerzystki i samochodu osobowego doszło dzisiaj przed godziną 13 na skrzyżowaniu ulic Białostockiej i Piaskowej w Sokółce.

Add a comment

Czytaj więcej...

„Wakacje z szachami”. Nie było czasu na nudę [FOTO]

(LUKS Orient Sokółka)„Wakacje z szachami” to przygoda na zakończenie wakacji, która trwała od 22 do 26 sierpnia. Ponad dwudziestu kolonistów przez pięć dni spotykało się nad zalewem sokólskim, by z zapałem realizować bogaty program przygotowany przez opiekunów obozu: Annę Lisowską, Beatę Giełażyn i Pawła Szymaniuka.

Add a comment

Czytaj więcej...

Do pracy przyjmą sprzedawców i robotników leśnych. Oferty pracy z powiatu sokólskiego

(iSokolka.eu)Sprzedawcy, specjalista, asystent i opiekunka mają szansę na zatrudnienie. Oferty pracy z Sokółki i powiatu sokólskiego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Sokólscy policjanci na festynie w Polankach [FOTO]

(sokolka.policja.gov.pl)Sokólscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w sobotę spotkali się z mieszkańcami Polanek. Na festyn zorganizowany na pożegnanie wakacji mundurowi zostali zaproszeni przez miejscowe sołectwo. Rozmawiali tam z mieszkańcami o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Add a comment

Czytaj więcej...

Będą zbierać krew dla Polski

(iSokolka.eu)11 września w ramach IX edycji kampanii „Zbieramy krew dla Polski”, organizowanej przez Grupę Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż, swoją krew dla pacjentów okręgowych szpitali będą mogli oddać mieszkańcy Sokółki.

Add a comment

Czytaj więcej...

Trzy pasy ruchu na trasie z Kuźnicy do Białegostoku. Takiego rozwiązania chce Sejmik

Frezowanie nawierzchni na DK19 pod Sokółką (iSokolka.eu)Zdaniem Zarządu Województwa oraz Sejmiku krajowa „dziewiętnastka” między Białymstokiem a Kuźnicą powinna przebiegać obecnym korytarzem, to jest przez Wasilków i Czarną Białostocką, a nie planowaną trasa przez Janów i Sokolany, tzw. Wielką Obwodnicą Puszczy Knyszyńskiej. Droga ta powinna mieć standard 2+1. Mówił o tym wczoraj na konferencji prasowej marszałek województwa Jerzy Leszczyński. Dodał on, że wskazane byłoby zmodernizowanie obecnej „ósemki” między Augustowem a Katrynką, biegnącą przez Suchowolę i Korycin.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wyrazy głębokiego współczucia

Add a comment

Czytaj więcej...

Szczere wyrazy współczucia

Add a comment

Czytaj więcej...

Ponad 5 mln zł w ramach Rodziny 500+ w samej tylko Sokółce

Cztery miesiące działania programu podsumował dziś wojewoda podlaski (PUW w Białymstoku)Sokółka znalazła się na piątym miejscu w województwie podlaskim pod względem środków wypłaconych w ramach programu Rodzina 500+. Do beneficjantów trafiło tu ponad 5,2 mln zł.

Add a comment

Czytaj więcej...

„Lokalnie znani zwierzętom oddani”. Podsumowanie bazarku na rzecz sokólskiego schroniska

(Fundacja Vita Canis)W piątek późnym wieczorem zakończył się bazarek na rzecz sokólskiego schroniska. W akcji wystawiono aż 70 pozycji, a kwota zadeklarowanych darowizn wyniosła 5 459 zł. Organizatorzy akcji dziękują wszystkim tym, którzy wzięli udział w przedsięwzięciu.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dawna Sokólszczyzna

  • Widok na Sokółkę od strony cmentarza

Szybkie newsy

Sonda

Jaki byłby najlepszy przebieg krajowej 19 po modernizacji?

Facebook

Instagram

Pogoda

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.