Sokółka

 

 

W oczekiwaniu na Zmartwychwstanie [SPIS NABOŻEŃSTW]

Wielki Piątek to wspomnienie męki i śmierci Chrystusa Wyznawcy prawosławia oczekują na radosne święta Wielkanocy, by o północy, po procesji móc się uściskać i przekazać nowinę o Zmartwychwstaniu Zbawiciela.

Add a comment

Czytaj więcej...

Przychodnia i apteka na Zielonym Osiedlu muszą zostać [WIDEO]

Mieszkanki Zielonego Osiedla przyszły na wczorajszą sesję Rady Powiatu (iSokolka.eu)Traktuje się nas jak Sokółkę numer dwa. Dlaczego? - pytała Walentyna Makarewicz, mieszkanka Zielonego Osiedla. Z końcem lipca ma stamtąd zniknąć jedyna w tym rejonie przychodnia i apteka. Ma to związek z grantem na termomodernizację budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce, którego pomieszczenia zajmuje ośrodek zdrowia. - Nie zostawię tych ludzi samych. Znajdziemy rozwiązanie - deklarował na wczorajszej sesji Rady Powiatu Piotr Rećko.

Add a comment

Czytaj więcej...

Bezpłatna gazeta w Sokółce

(iSokolka.eu)Raz w tygodniu ma się ukazywać bezpłatna gazeta „Info Sokółka” wydawana przez Stowarzyszenie Towarzystwo Ziemia Sokólska. Nakład pierwszego numeru wyniósł 10 tysięcy egzemplarzy.

Add a comment

Czytaj więcej...

Piotr Rećko: „Myślałem, że to bedzie sesja sukcesu nas wszystkich, ale sukces boli” [3 x WIDEO]

Dzisiejsza sesja Rady Powiatu (iSokolka.eu)Miliony na modernizację szkół, tablety dla radnych, zmiany w budżecie i Karcze - tymi tematami zajmowano się dziś między innymi na sesji Rady Powiatu.

Add a comment

Czytaj więcej...

W staropolskiej kuchni. Uczniowie sokólskiego „Rolnika” na historycznej rekonstrukcji kulinarnej [FOTO]

(ZSR w Sokółce)Wczoraj uczniowie sokólskiego „Rolnika” gościli w muzeum-pałacu króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie. 42 osób z klas technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyło w warsztatach  kulinarnych związanych z kuchnią staropolską prowadzonych przez kucharza Macieja Nowickiego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Na przepisach drogowych znają się jak najlepsi kierowcy [FOTO]

(sokolka.policja.gov.pl)Wczoraj w Sokółce odbył się Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Policjanci uczestniczyli w sędziowaniu i ocenie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Add a comment

Czytaj więcej...

Co się wlewa w składowisko w Karczach? [FOTO]

(iSokolka.eu)Do wnętrza składowiska w Karczach wlewane są toksyczne odcieki - twierdzi Stanisław Kieżel. Czy faktycznie? Sprawę badają specjaliści.

Add a comment

Czytaj więcej...

Pobili kompana od szklanki. Mężczyzna zmarł

(iSokolka.eu)Sokólscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o śmiertelne pobicie mieszkańca Sokółki. Dziś zostaną oni doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Sokółce. Grozi im za to kara pozbawienia wolności do lat 10.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jest praca dla agenta celnego, magazynierów i kierowców. Oferty zatrudnienia z powiatu sokólskiego

(iSokolka.eu)Agent celny, magazynierzy, pomoc kuchenna i stolarze znajdą zatrudnienie. Oferty pracy z powiatu sokólskiego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Spotkanie z Michałem Laszukiem w sokólskiej bibliotece

Biblioteka Publiczna w Sokółce (iSokolka.eu)Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie promujące twórczość Michała Laszuka.

Add a comment

Czytaj więcej...

Lokalna grupa spornego działania

Prezesem LGD Szlak Tatarski jest Piotr Bujwicki (iSokolka.eu)Burmistrz Sokółki mówi, że Daniel Supronik został powołany do zarządu LGD Szlak Tatarski z naruszeniem prawa. Starosta sokólski twierdzi z kolei, że burmistrz chciała przejąć kontrolę nad Lokalną Grupą Działania. - Zarzuty pani burmistrz dotyczące naruszenia prawa to jest jakaś dziecinada - stwierdza Piotr Bujwicki, prezes Szlaku Tatarskiego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dawna Sokólszczyzna

  • Ulica Białostocka

Szybkie newsy

Sonda

Czy planujesz wyjazd na długi majowy weekend?

Facebook

Instagram

Pogoda

Pogoda Sokółka z serwisu

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.