Sokółka

 

Janusz Piechociński: Nie jestem zadufanym politykiem, który obciąża wszystkich dookoła

Janusz Piechociński gościł wczoraj w Sokółce (iSokolka.eu)Ostatnie dwa miesiące były fatalne dla polskiej polityki, bo polityka w tym wzajemnym wielkim  starciu, także tym personalnym, ujawniła pogoń za głosem wyborcy za wszelką cenę. A dzisiaj trzeba nam zbiorowego, mądrego przywództwa - ludzi, którzy chcą być razem ze sobą, a nie przeciwko sobie - mówi Janusz Piechociński, wicepremier, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w rozmowie z portalem iSokolka.eu.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wokalne popisy na konkursie międzyszkolnym [WIDEO, FOTO]

(iSokolka.eu)Około trzydziestu solistów i grup muzycznych zaśpiewało dzisiaj podczas pierwszego Międzyszkolnego Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej. Młodzi artyści prezentowali swoje talenty wokalne w Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wypili i pojechali. Zatrzymała ich policja

(iSokolka.eu)W miniony weekend sokólscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących oraz jednego, który prowadził pojazd pomimo aktualnego zakazu sądowego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Na musztrze znają się jak mało kto [FOTO]

(Zespół Szkół w Sokółce)Myślę, że zawody z musztry to dobra, chociaż trudna propozycja dla klas mundurowych. Udany występ naszej młodzieży nie był przypadkowy. W przeglądzie tym startujemy systematycznie od trzech lat, a przygotowania do niego wymagają wielu godzin ćwiczeń - mówi Stanisław Marchiel, nauczyciel wf, który przygotowywał uczniów z sokólskiego LO do zawodów. 

Add a comment

Czytaj więcej...

Sporo odzieży i tańsze truskawki. Rynek poniedziałkowy w Sokółce [FOTO]

(iSokolka.eu)Dzisiejszy rynek nie należał do największych. Sporym zainteresowaniem cieszyła się odzież, której dzisiaj na targowicy było dość sporo.

Add a comment

Czytaj więcej...

Tak głosowaliśmy. Oficjalne wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich w powiecie sokólskim

(iSokolka.eu)W powiecie sokólskim 62,52 proc. wyborców (16 651 głosów) poparło Andrzeja Dudę, 37,48 proc. (9 981) - Bronisława Komorowskiego. Frekwencja wyniosła 46,92 proc. Oficjalne wyniki wyborów podała Państwowa Komisja Wyborcza na swojej stronie internetowej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dwa auta zderzyły się na Grodzieńskiej [FOTO]

(iSokolka.eu)Do wypadku doszło dziś rano na jedynym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w powiecie sokólskim.

Add a comment

Czytaj więcej...

Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie

(iSokolka.eu)Według sondaży exit polls, kandydat popierany przez Prawo i Sprawiedliwość uzyskał poparcie 53 procent wyborców, podczas gdy jego konkurent - 47 procent.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wojewódzkie obchody Święta Ludowego w Sokółce [WIDEO, FOTO]

W Sokółce gościł dziś Janusz Piechociński (iSokolka.eu)Tak naprawdę współczesnemu człowiekowi brakuje zaufania do siebie samego i do drugiego człowieka. Brakuje życzliwości, brakuje takiej normalnej ludzkiej solidarności i zrozumienia, że we wspólnocie jest łatwiej. Kiedy byliśmy zjednoczeni, to wygrywaliśmy - mówił dziś w Sokółce Janusz Piechociński, wicepremier, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Podajemy frekwencję z godziny 17

(iSokolka.eu)Najwyższa frekwencja w gminie Kuźnica, najmniejsza - w Janowie. Państwowa Komisja Wyborcza podała dane z godziny 17. Głosowanie potrwa do 21.

Add a comment

Czytaj więcej...

Ponad 20 procent uprawnionych już głosowało [FOTO]

(iSokolka.eu)Wyższa niż w kraju i województwie podlaskim jest frekwencja w drugiej turze wyborów prezydenckich w powiecie sokólskim. - Mało jest ludzi młodych. Rzuca się to w oczy - usłyszeliśmy w jednej z komisji.

Add a comment

Czytaj więcej...

Blogi reklamowe

Dawna Sokólszczyzna

  • Zniszczona siedziba starostwa, lata 40-te

Szybkie newsy

Sonda

Co jest twoim głównym źródłem informacji?

Facebook

Forum - najnowsze

Pogoda

Pogoda Sokółka z serwisu

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.