Sokółka

 

Mieszkańcy chcą kładki nad torami

Na dziejszą sesję przybyła grupa mieszkańców Sokółki (iSokolka.eu)Mieszkańcy dzielnicy za torami w Sokółce domagają się budowy kładki dla pieszych nad torami. Zapowiedzieli, że będą przypominać o tym na każdej sesji Rady Miejskiej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wypowiedzieć umowy i cofnąć pozwolenie. Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu [FOTO]

(iSokolka.eu)Dzisiaj odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu. W całości dotyczyła ona składowiska śmieci w Karczach. Radni przyjęli dwa stanowiska.

Add a comment

Czytaj więcej...

"Zmiękniesz" - miał powiedzieć radny do burmistrz Sokółki

Radni podczas jednego z głosowań (iSokolka.eu)Radni bez większych dyskusji zatwierdzili absolutorium za realizację ubiegłorocznego budżetu, wysłuchali apelu mieszkańców ulic Roski Małe i Skłodowskiej-Curie w sprawie budowy kładki nad torami i przyjęli zmiany w budżecie. Przy okazji przyjmowania projektu uchwały dotyczącego zmian w planie zagospodarowania przestrzennego burmistrz Ewa Kulikowska stwierdziła, że poczuła się zastraszana przez radnego Piotra Borowskiego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Śmierdząca breja na krajowej "dziewiętnastce"

Śmierdząca substancja zanieczyściła drogęZ samochodu ciężarowego wiozącego odpady na wysypisko śmieci w Karczach na jezdnię wyleciała błotnista, śmierdząca substancja. Kierowca stracił prawo jazdy. Usunięciem brei zajęli się pracownicy MPO Białystok.

Add a comment

Czytaj więcej...

Egzamin zawodowy przyszłych fryzjerek [FOTO]

(ZSZ w Sokółce)W ostatnim tygodniu roku szkolnego dziewczęta klasy III Technikum Usług Fryzjerskich w Zespole Szkół Zawodowych w Sokółce miały swój pierwszy praktyczny egzamin zawodowy.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dzień Integracji Społeczności Szkolnej w Starej Kamionce [FOTO]

(SP w Starej Kamionce)„Bezpieczni na co dzień” – pod takim hasłem upłynął w Szkole Podstawowej w Starej Kamionce Dzień Integracji Społeczności Szkolnej. Uczniowie i ich rodzice przez cały rok mieli wiele okazji, by uczyć się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i ćwiczyć technikę prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W ubiegłą środę cała społeczność szkolna uczestniczyła w warsztatach z tego zakresu prowadzonych przez pracowników straży pożarnej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jest praca dla kierowców i sprzedawców. Oferty zatrudnienia z Sokółki i powiatu sokólskiego

(iSokolka.eu)Publikujemy aktualne oferty zatrudnienia z Sokółki i powiatu sokólskiego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Droga krzyżowa przeszła ulicami miasta [FOTO]. Symbole Światowych Dni Młodzieży trafiły do Sokółki

(iSokolka.eu)Setki wiernych uczestniczyły dzisiaj w drodze krzyżowej, która przeszła ulicami Sokółki z kościoła św. Antoniego do świątyni Wniebowzięcia NMP. Do Sokółki trafiły symbole Światowych Dni Młodzieży.

Add a comment

Czytaj więcej...

We wrześniu ruszy proces sokólskich samorządowców

(iSokolka.eu)16 września przed sokólskim Sądem Rejonowym ma się rozpocząć sprawa byłego burmistrza Sokółki i jego zastępcy, związana z budową żwirowni w okolicach Drahli.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jakie będą te żniwa?

(iSokolka.eu)Rolnicy prawdopodobnie będą musieli liczyć się z mniejszym zbiorem ziarna podczas tegorocznych żniw. Wszystko przez łagodną zimę, a co za tym idzie brak pokrywy śnieżnej potrzebnej do prawidłowego rozwoju ozimin. Teraz z kolei rozwój zbóż hamują chłodne noce. Niskie temperatury niekorzystnie rzutują również na uprawy kukurydzy.

Add a comment

Czytaj więcej...

Otrzymali świadectwa i rozpoczęli zasłużone wakacje [FOTO]

(ZSZ w Sokółce)Słoneczna pogoda towarzyszyła uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych w Sokółce, która odbyła się w piątek na placu apelowym.

Add a comment

Czytaj więcej...

Blogi reklamowe

Dawna Sokólszczyzna

  • Niemieckie armaty w parku miejskim. 1915

Szybkie newsy

Sonda

Jakie masz plany na wakacje (urlop)?

Facebook

Forum - najnowsze

Pogoda

Pogoda Sokółka z serwisu

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.