Sokółka

 

 

Deszczowa sobota, deszczowa środa. Meteorolodzy ostrzegają przed dużymi opadami

(iSokolka.eu)Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów od 15 mm do 25 mm, lokalnie do 35 mm - brzmi ostrzeżenie meteo nadesłane do redakcji z białostockiego Biura Prognoz.

Add a comment

Czytaj więcej...

Uczniowie „Ogólniaka” włączyli się w akcję promowania czytelnictwa [FOTO]

Uczniowie spotkali się z pisarzem Michałem Książkiem (ZS w Sokółce)W bieżącym roku szkolnym Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce uczestniczy w realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzięki temu szkolna biblioteka mogła uzupełnić swój księgozbiór i organizować spotkania z autorami książek.

Add a comment

Czytaj więcej...

Andrzej Kacała opowie o swoich wyprawach w najdalsze zakątki świata

Spotkanie odbędzie się w sokólskiej kawiarni Lira (iSokolka.eu)Sokólski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z podróżnikiem i żeglarzem Andrzejem Kacałą. Prezentowane będą fotografie oraz filmy z wypraw w najdalsze zakątki świata.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wzięli kredyty na traktory, ale maszyn nigdy się nie doczekali [WIDEO]

(zrzut ekranu/interwencja.polsat.pl)Rolnicy od dwóch lat walczą o swoje ciągniki, które zakupili dwa lata temu od dilera z Lubawy. Prawdopodobnie maszyny nigdy nie zostały wyprodukowane, a producent ciągników ogłosił upadłość. Materiał o tych zdarzeniach opublikowała telewizja Polsat.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wspólnie uprzątnęli najstarszy sokólski cmentarz [FOTO]

(iSokolka.eu)Młodzież z sokólskiego LO sprzątała wczoraj stary żydowski cmentarz przy ul. Malmeda w Sokółce. Porządkowanie kirkutu odbyło się w ramach projektu „Zabytki wielu kultur”.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dużo dymu w sokólskim szpitalu

(iSokolka.eu)Na szczęście nie była konieczna ewakuacja pacjentów.

Add a comment

Czytaj więcej...

Huczne świetowanie w sokólskiej „Zawodówce” [2 x FOTO]

(ZSZ w Sokółce)Święto nauczycieli i pracowników oświaty obchodzono w Zespole Szkół Zawodowych w Sokółce bardzo hucznie. Na pięknie udekorowanej sali zebrali się uczniowie i nauczyciele, a także zaproszeni goście ze Starostwa Powiatowego w Sokółce. Tego dnia otwarto również nową pracownię komputerową w sokólskiej „Zawodówce”.

Add a comment

Czytaj więcej...

Nie wszyscy zatrzymują się przed przejazdem

(sokolka.policja.gov.pl)Wczoraj policjanci z Sokółki prowadząc działania „Bezpieczny przejazd” sprawdzali jak kierowcy i piesi pokonują strzeżone i niestrzeżone przejazdy kolejowe znajdujące się na drogach powiatu sokólskiego. Okazało się, że nie wszyscy stosują się do znaku „STOP”.

Add a comment

Czytaj więcej...

Piotr Ryszkiewicz odebrał stypendium premiera [FOTO]

Piotr Ryszkiewicz odebrał stypendium z rąk premier (Z. Kazimierowicz)Piotr Ryszkiewicz, uczeń klasy III C Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Sokółce został stypendystą Prezesa Rady Ministrów. Pamiątkowy dyplom, potwierdzający uzyskanie tego zaszczytnego tytułu, odebrał z rąk premier Beaty Szydło podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się w zeszły piatek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. Wśród zaproszonych gości obok stypendystów znaleźli się również nauczyciele, odbierający odznaczenia państwowe i przedstawiciele kuratoriów oświaty.

Add a comment

Czytaj więcej...

Nike i Salime odwiedzili sokólską szkołę [FOTO]

(ZSI w Sokółce)Od 9 do14 października Zespół Szkól Integracyjnych w Sokółce gościł w swoich murach dwójkę wolontariuszy z organizacji AIESEC.

Add a comment

Czytaj więcej...

Uczniowie sokólskiego „Ogólniaka” rywalizowali w Licealiadzie [FOTO]

Zespół dziewcząt uplasował się na 6. miejscu (ZS w Sokółce)11 października w Białymstoku, w lesie na Pietraszach odbyła się Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zespół Szkół w Sokółce reprezentowała drużyna dziewcząt prowadzona przez Bożenę Marcińczyk oraz drużyna chłopców, której opiekunem jest Stanisław Marchiel. Rywalizacja przebiegała przy pięknej, wiosennej pogodzie. 

Add a comment

Czytaj więcej...

Dawna Sokólszczyzna

  • Kamieniczki przy ulicy Białostockiej

Szybkie newsy

Sonda

Czy płacisz abonament RTV?

Facebook

Instagram

Pogoda

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.