Sokółka

 

 

Ponad wiek temu tysiące ludzi ruszyło na tułaczkę. Spotkanie z autorką ksiązki o bieżeństwie [FOTO]

Aneta Prymaka-Oniszk(z prawej) opowiadała o swojej książce (iSokolka.eu)Co trzeci bieżeniec zmarł jeszcze w czasie drogi - mówiła Aneta Prymaka-Oniszk, autorka książki „Bieżeństwo 1915”. Wczoraj w kawiarni „Lira” Sokólskiego Ośrodka Kultury opowiadała ona o swojej publikacji.

Add a comment

Czytaj więcej...

Poseł wnioskuje o pieniądze dla sokólskiego szpitala i środki na remont kościoła [FOTO]

Szpital w Sokółce (iSokolka.eu)Trzy poprawki do budżetu państwa na 2017 rok zgłosił sokólski poseł Mieczysław Baszko. Wnioskuje w nich o przeznaczenie pieniędzy na blok operacyjny w sokólskim szpitalu oraz na renowację kościoła pw. św. Antoniego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wspólny trening pięściarzy i taekwondzistów w Sokółce [WIDEO, FOTO]

(iSokolka.eu)Taekwondziści i kickbokserzy z Lipska i Dąbrowy Białostockiej wzięli dziś udział we wspólnym treningu z pięściarzami z UKS Boxing Sokółka.

Add a comment

Czytaj więcej...

Będzie gala wolontariatu, mecz i koncert charytatywny. Sprawdź, co robić w weekend

Mikolo zagra w niedzielę u siebie (iSokolka.eu)Spotkanie autorskie, gala wolontariatu, uroczystości w Krynkach i mecz siatkówki w Sokółce. Odbędzie się też koncert charytatywny. Sprawdź, co będzie się działo w weekend.

Add a comment

Czytaj więcej...

„Trzeźwy poranek” nie do końca trzeźwy

(iSokolka.eu)Sokólscy policjanci przeprowadzili wczoraj działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Mundurowi skontrolowali trzeźwość ponad 300 kierujących. Wśród nich znalazł się jadący na „podwójnym gazie”.

Add a comment

Czytaj więcej...

Święto wolontariuszy w Sokółce [PROGRAM]

(iSokolka.eu)Sokólska Sieć Wolontariatu, skupiająca lokalne organizacje, instytucje oraz osoby indywidualne pod patronatem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Ziemi Sokólskiej „Barka”, już po raz drugi organizuje Galę Wolontariatu.

Add a comment

Czytaj więcej...

Pan Ząbek dał pokaz iluzji [FOTO]

(SP w Janowszczyźnie)W Szkole Podstawowej w Janowszczyźnie gościł pan Ząbek. Iluzjonista pokazał młodym ludziom próbkę swoich umiejętności.

Add a comment

Czytaj więcej...

Kolejna kraksa na tym skrzyżowaniu [FOTO]. Zderzyły się trzy auta [WIDEO]

(iSokolka.eu)Trzy zniszczone samochody i jedna osoba w szpitalu - to efekt wypadku, do jakiego doszło dziś około godziny 9 na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Monte Cassino i Kołłątaja w Sokółce.

Add a comment

Czytaj więcej...

Olimpijka najmłodszych sportowców [FOTO]

(ZSI w Sokółce)W miniony poniedziałek na hali sportowej Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce odbyła się Olimpijka klas 1 - 3 szkół podstawowych. Nowością w tym roku był udział drużyny reprezentującej oddział przedszkolny.

Add a comment

Czytaj więcej...

Aby w powiecie było bezpieczniej. Zaproszenie na debatę społeczną

Jedna z policyjnych debat (iSokolka.eu)Komendant powiatowy policji w Sokółce i starosta sokólski zapraszają na debatę społeczną pod nazwą „Współdziałanie na rzecz bezpieczeństwa w powiecie sokólskim. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.”

Add a comment

Czytaj więcej...

Samorządowcy zagrają w hokeja. Mikołajki na lodowisku w Sokółce

(iSokolka.eu)W najbliższy wtorek na lodowisku miejskim w Sokółce odbędzie się mikołajkowa impreza, podczas której samorządowcy zmierzą się z resztą świata w zawodach hokejowych. Będą też pokazy i zawody łyżwiarskie dla najmłodszych. Tymczasem w najbliższą sobotę będzie można skorzystać z lodowiska i wypożyczyć łyżwy bezpłatnie.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dawna Sokólszczyzna

  • Rosną bloki na Pocztowej

Szybkie newsy

Sonda

Czy w województwie podlaskim powinno zostać wybudowane lotnisko?

Facebook

Instagram

Pogoda

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.