Dąbrowa Białostocka

 

 

Wybory mistera w dąbrowskim gimnazjum [FOTO]

(Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej)Dziś w Gimnazjum im. Armii Krajowej w Dąbrowie Białostockiej, z okazji Dnia Chłopaka, odbyły się wybory Mistera Gimnazjum 2016/2017.

Add a comment

Czytaj więcej...

Świat zwierząt widziany oczami dzieci [WIDEO, FOTO]

(iSokolka.eu)Bardzo lubię spotkania z dziećmi. Dzieci nie udają swoich uczuć, są otwarte i szczere. Łatwo z nimi nawiązać kontakt i nić sympatii, na naszych spotkaniach bawimy się wspólnie. Z dorosłymi to już inna sprawa... W swoich książkach przedstawiam świat zwierząt widziany oczami dzieci, staram się, aby wszystko było zrozumiałe, interesujące i śmieszne - mówi Tomasz Szwed, autor książek dla dzieci, z którym spotkali się młodzi czytelnicy z Dąbrowy Białostockiej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Kino objazdowe w Dąbrowie Białostockiej

Widzowie obejrzą m.in. film Antoniego Krauze (mat. prasowe)W najbliższą niedzielę do Dąbrowy Białostockiej przyjedzie kino objazdowe. Będzie można obejrzeć filmy: „Smoleńsk”, „Iluzja 2” oraz „Jak zostać kotem”. Obrazy te wyświetlane są w białostockich multipleksach.

Add a comment

Czytaj więcej...

BMW zapaliło się na ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego

(iSokolka.eu)Strażacy zostali wezwani na interwencję dziś o godzinie 17.40.

Add a comment

Czytaj więcej...

Przypomnieli o wydarzeniach sprzed 77 lat [FOTO]

(SP w Dąbrowie Białostockiej)„Wrzesień to miesiąc cudownego babiego lata, dojrzewających kasztanów i spotkań z przyjaciółmi ze szkolnej ławy po wakacyjnej rozłące. Ale był również inny wrzesień… Wrzesień 1939 roku”. W Dąbrowie Białostockiej odbyła się akademia szkolna poświęcona zbrojnej napaści na Polskę.

Add a comment

Czytaj więcej...

W poszukiwaniu jesieni [FOTO]

(SP w Zwierzyńcu Wielkim)Wraz z nadejściem nowej pory roku, uczniowie Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu Wielkim wybrali się do pobliskiego lasu w poszukiwaniu pierwszych oznak nadejścia jesieni.

Add a comment

Czytaj więcej...

To była pouczająca wyprawa do teatru [FOTO]

(SP w Zwierzyńcu Wielkim)W zeszły piątek dzieci z klasy 0-III Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu Wielkim udały się do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl „Pinokio”. 

Add a comment

Czytaj więcej...

Dąb ukarany za bójkę po meczu z Turem

Do bójki doszło po meczu rozegranego w Dąbrowie 11 września (jan)Dwa mecze bez kibiców, 1500 zł i zawieszenie jednego z piłkarzy na pięć miesięcy - to kary, jakie nałożył na Dąb Dąbrowa Białostocka Podlaski Związek Piłki Nożnej. To skutek bójki, do której doszło kilkanaście dni temu po meczu LKS-u z Turem Bielsk Podlaski.

Add a comment

Czytaj więcej...

„Małe i duże filmowe podróże” w dąbrowskim kinie [FOTO]

(iSokolka.eu)Festiwal filmowy „Kino dzieci” to akcja ogólnopolska - mówi Maciej Sulik, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Białostockiej. - Postanowiliśmy wziąć w tym udział, filmy są emitowane w całej Polsce i są to filmy niebanalne, dostosowane do młodych widzów. Uznałem, że nasze kino potrzebuje ożywienia i przyłączyliśmy się do akcji.

Add a comment

Czytaj więcej...

Grzmoty, tęcza i grad. Wrześniowa burza na Sokólszczyźnie [FOTO OD CZYTELNIKÓW]

Grad padał dziś w Nierośnie (Czytelniczka)Chmury nadciągnęły nad powiat sokólski ze wschodu. Wcześniej dało się słyszeć grzmoty.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jest nagranie z wypadku w Łozowie

(iSokolka.eu)Policja zabezpieczyła już materiał wideo.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dawna Sokólszczyzna

  • dawniejsokolka008

Szybkie newsy

Sonda

Czy jesteś za całkowitym zakazem aborcji?

Facebook

Instagram

Pogoda

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.