Dąbrowa Białostocka

 

 

Wypadek pod Małyszówką. Nie żyje kierowca renault

(iSokolka.eu)Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy pod Dąbrową Białostocką.

Add a comment

Czytaj więcej...

Parafia organizuje bal charytatywny. Chce zebrać pieniądze na remont kopuł w cerkwi

Cerkiew w Jacznie (iSokolka.eu)Parafia Prawosławna pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Jacznie pierwszy raz w swojej historii organizuje bal charytatywny na rzecz remontu głównej kopuły w świątyni.

Add a comment

Czytaj więcej...

Modzi ludzie stoworzyli „Paczkę dla seniora”

(SP w Zwierzyńcu Wielkim)Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu Wielkim wraz z rodzicami i nauczycielami przyłączyli się do akcji organizowanej przez MOPS w Dąbrowie Białostockiej pod hasłem „Paczka dla seniora”. Zbiórka poprzedzona była rozmową na temat osób potrzebujących pomocy.

Add a comment

Czytaj więcej...

Najwięcej stypendiów zgarnęli uczniowie z Dąbrowy Białostockiej [WIDEO, FOTO]

Stypendyści z Dąbrowy Białostockiej (ZS w Dąbrowie Białostockiej)Na 112 stypendiów, które w tym półroczu zostały przyznane przez starostę sokólskiego aż 40 trafiło do naszych uczniów - mówi dyrektor Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej Jarosław Budnik. W zeszły piątek na hali Zespołu Szkół w Sokółce odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów uczniom z powiatu sokólskiego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Śmieci przy cmentarzach. Czy to nowa tradycja? [2 x FOTO]

Zdjęcie nadesłane przez CzytelnikaZdjęcia śmieci przy cmentarzu w Dąbrowie Białostockiej przesłał nam Czytelnik. Czy to nowa świecka tradycja, by odpadki zalegały przy nekropoliach?

Add a comment

Czytaj więcej...

Zderzyły się trzy auta. W nocy znów będzie padał śnieg

(iSokolka.eu)Dziś od godzin porannych Komenda Powiatowa Policji w Sokółce zanotowała pięć kolizji, do których doszło w powiecie sokólskim. Najpoważniejsza kraksa wydarzyła się po godzinie 10 w pobliżu miejscowości Stock.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dzień wróżb i czarów w Szkole Podstawowej w Zwierzyńcu Wielkim [FOTO]

(SP w Zwierzyńcu Wielkim)„Hokus-pokus, czary-mary niech się spełnią andrzejkowe czary” - tymi słowami dzieci z oddziału przedszkolnego oraz punktu przedszkolnego w Zwierzyńcu Wielkim rozpoczęły bal andrzejkowy.

Add a comment

Czytaj więcej...

Janusz Laskowski wystąpił w Dąbrowie Białostockiej [FOTO]

(Maciej Sulik/MGOK w Dąbrowie Białostockiej)Wczoraj w kinie Lotos w Dąbrowie Białostockiej odbył się koncert Janusza Laskowskiego. Koncert odbył się w ramach trasy koncertowej promującej nową płytę artysty „Być razem blisko”.

Add a comment

Czytaj więcej...

Trasę Sokółka - Dąbrowa Białostocka przebudują za 82 mln zł

Planowany przebieg drogi 673Do 31 lipca 2018 roku ma potrwać przebudowa i modernizacja trasy Sokółka - Dąbrowa Białostocka. Oferty na modernizację drogi wojewódzkiej złożyło siedem konsorcjów. Najmniej chciał bielski Unibep współpracujący z sopocką firmą Most.

Add a comment

Czytaj więcej...

Misiowe świeto w dąbrowskim przedszkolu [FOTO]

Maluchy i ich misie (Samorządowe Przedszkole w Dąbrowie Białostockeij)„Miś ma uszy do targania, po to misiem jest, żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez…” Białe, szare i brunatne, mięciutkie i z oklapniętym uszkiem - pluszowe misie opanowały Samorządowe Przedszkole w Dąbrowie Białostockiej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wigilia dla samotnych po raz drugi

Wigilia dla samotnych odbyła się po raz pierwszy w ubiegłym roku (iSokolka.eu)W ubiegłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy Wigilię dla osób samotnych i chcemy kontynuować tę tradycję - mówi burmistrz Dąbrowy Białostockiej Romuald Gromacki.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dawna Sokólszczyzna

  • Budynek na Grodzieńskiej

Szybkie newsy

Sonda

Czy w województwie podlaskim powinno zostać wybudowane lotnisko?

Facebook

Instagram

Pogoda

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.