Dąbrowa Białostocka

 

Gimnazjaliści mile widziani. Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej [FOTO]

Do nauki w szkole zachęcali młodzi matematycy (ZS w Dąbrowie Białostockiej)Odwiedziła nas dziś spora grupa gimnazjalistów, w sumie około 150 osób z Nowego Dworu, Sidry, Lipska, Augustowa, Sokółki, Jaświł i oczywiście miejscowej młodzieży - mówi Jarosław Budnik, dyrektor Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej. Dziś w tej placówce oświatowej zorganizowano Dzień Otwarty. Było mnóstwo atrakcji. Młodzi ludzie głosowali też w prawyborach prezydenckich. Według nich, w drugiej turze powinni się spotkać Janusz Korwin-Mikke i Andrzej Duda.

Add a comment

Czytaj więcej...

Niesamowity show mistrza bałałajki. III Dąbrowskie Spotkania z Kulturą Białoruską [WIDEO, 2 x FOTO]

Były nie tylko występy woklane, ale też i tańce (iSokolka.eu)Przy pełnej sali kina "Lotos" odbyły się wczoraj III Dąbrowskie Spotkania z Kulturą Białoruską. Publiczność oklaskiwała artystów z Polski i Białorusi. Bardzo ekspresyjny występ dał Aleksandr Woroniszcze z Grodna, wirtuoz bałałajki.

Add a comment

Czytaj więcej...

20 lat firmy HAP Kalinowski. Uroczyste otwarcie "Mrówki" w Dąbrowie Białostockiej. Wszystko do domu i ogrodu [FOTO]

W markecie znaleźć będzie można 15 tysięcy artykułów20 lat działalności obchodzi w tym roku firma Hurtownia Artykułów Przemysłowych Import-Eksport Radosław Kalinowski. Jubileusz przedsiębiorstwa połączony będzie z uroczystym otwarciem marketu budowlanego "Mrówka" w Dąbrowie Białostockiej, które zaplanowano na najbliższy wtorek 28 kwietnia. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, m.in. loterię z cennymi nagrodami oraz... przeloty balonem.

Add a comment

Czytaj więcej...

Na manewrach w Osowcu [FOTO]

Musztra w Twierdzy Osowiec (ZS w Dąbrowie Białostockiej)Po raz czwarty w tym roku szkolnym w Twierdzy Osowiec odbywają się manewry klas mundurowych. Uczestniczą w nich młodzi ludzie z Liceum Ogólnokształcącego im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Przewodnia niedziela [FOTO]

Wierni odwiedziali w ubiegły weekend groby bliskich (iSokolka.eu)Tradycyjnie już, na zakończenie prawosławnego tygodnia paschalnego, wierni spotkali się na cmentarzach. Jednak w tych dniach modlitwa nie ma charakteru żałobnego. Nad grobach prócz zniczy pojawiają się kolorowe jajka będące symbolem życia, zaś duchowni kropiąc mogiłki święconą wodą, wypowiadają radosny troparion święta Zmartwychwstania.

Add a comment

Czytaj więcej...

Klasy trzecie kończą szkołę. Za kilka dni matura [FOTO, WIDEO]

Były nagrody i podziękowania (iSokolka.eu)Zdali wszyscy. Traktujcie to jako zobowiązanie, tak samo ma być na maturze. tego się trzymajmy: 100 procent - mówił dziś Jarosław Budnik, dyrektor Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego klas trzecich.

Add a comment

Czytaj więcej...

Silniej powieje na północy

(sxc.hu)Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu - brzmi ostrzeżeniem meteo nadesłane do redakcji.

Add a comment

Czytaj więcej...

Były tańce i wspólne śpiewanie. Dębina dała koncert w dąbrowskim ZOL-u [FOTO]

Zespół wystąpił w czteeroosobowym składzie (ZOL w Dabrowie Białostockiej)Po takim występie aż chce się żyć - stwierdziła pani Stanisława po koncercie zespołu Dębina, który odbył się wczoraj w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Dąbrowie Białostockiej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Poznać szkołę od środka

Ślubowanie klasy mundurowej i celnej w dąbrowskim LO. Luty 2013 (iSokolka.eu)Dzień Otwarty z Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 27 kwietnia.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jeździł bez "prawka" i nic sobie z tego nie robił

(iSokolka.eu)Zatrzymany przez policjantów do kontroli 31-letni kierowca forda nie miał prawa jazdy i wiózł syna bez fotelika. Podczas kontroli wyszło też na jaw, że mężczyzna już kilkakrotnie karany był mandatem za jazdę bez uprawnień.

Add a comment

Czytaj więcej...

III Dąbrowskie Spotkania z Kulturą Białoruską [PROGRAM]

(iSokolka.eu)III Dąbrowskie Spotkania z Kulturą Białoruską odbędą się w najbliższą niedzielę w kinie "Lotos". Przed publicznością zaprezentuje się wielu artystów.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dawna Sokólszczyzna

  • dawniejsokolka029

Szybkie newsy

Sonda

Twój pomysł na majówkę to...

Facebook

Forum - najnowsze

Pogoda

Pogoda Sokółka z serwisu

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.