Dąbrowa Białostocka

 

W Różanymstoku było dziś ponad 32 stopnie w cieniu

Sokółka po burzy, czerwiec 2014 (iSokolka.eu)Na całym województwie podlaskim zanotowano temperaturę powyżej 30°C. Przykładowe wskazania termometru: 32,5°C - Nowy Cydzyn, 32,2°C - Białystok, 32,1°C - Supraśl i Różanystok, 31,6°C - Suwałki - informuje Karolina Kierklo z białostockiego Biura Prognoz.

Add a comment

Czytaj więcej...

Odebrali nagrody od burmistrza [FOTO]

(iSokolka.eu)Wczoraj podczas sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej burmistrz miasta wręczył nagrody osobom, które promują gminę na arenie ogólnopolskiej.

Add a comment

Czytaj więcej...

O remontach i inwestycjach. Burmistrz z absolutorium [FOTO]

Romuald Gromacki otrzymał absolutorium jednogłośnie (iSokolka.eu)Dzisiaj radni w Dąbrowie Białostockiej podjęli uchwałę o udzieleniu absolutorium burmistrzowi Romualdowi Gromackiemu. Rozmawiano też o podstrefie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i inwestycjach na 2015 rok.

Add a comment

Czytaj więcej...

Pielgrzymi dotarli do Różanegostoku [WIDEO, FOTO]

Grupa z Dąbrowy Białostockiej na schodach bazyliki (iSokolka.eu)Tegoroczna XXXV Pielgrzymka Różanostocka ma szczególny charakter, jest bowiem związana z peregrynacją symboli Światowych Dni Młodzieży, które powitaliśmy wczoraj w Majewie. Dziś symbole te były niesione przez pątników. Będą one przemierzały wiele parafii, ośrodków zdrowia, szpitali, więzień, tak aby Pan Jezus i jego krzyż dotarł do wszędzie - mówi ksiądz Kamil Ciulkin, kierownik Pielgrzymki Różanostockiej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Spotkanie z autorem biografii ojca Czesława Klimuszki [FOTO]

(Biblioteka w Dąbrowie Białostockiej)W środę w czytelni Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Białostockiej odbyło się spotkanie z Krzysztofem Kamińskim, autorem biografii ojca Czesława Andrzeja Klimuszki. Ukazała się już czwarta pozycja tego autora poświęcona najbardziej znanemu zakonnikowi i zielarzowi pochodzącemu z Nierośna.

Add a comment

Czytaj więcej...

Pożar sadzy w kominie domu w Jałówce

(iSokolka.eu)Na jedną akcję wyjeżdżali wczoraj wieczorem strażacy w powiecie sokólskim.

Add a comment

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

Informuję, że z dniem 1 lipca 2015 rozpocznie działalność filia Kancelarii Adwokackiej Janusza Andrzejewskiego (Białystok ul. Św. Mikołaja 1 lok. 14 tel. 85 744 29 11). Adwokat Janusz Andrzejewski będzie przyjmował we wtorki i piątki w godz. 9 - 13 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Białostockiej w pokoju nr 47 (parter).

Add a comment

Czytaj więcej...

Odpowiedzą za kradzieże z włamaniem

Skradzione mienie (sokolka.policja.gov.pl)Policjanci z Dąbrowy Białostockiej zatrzymali 21-latka, który wraz ze swoim 16-letnim kolegą dokonał szeregu kradzieży z włamaniem na terenie miasta i gminy Dąbrowa Białostocka. Mundurowi odzyskali również większość zrabowanego mienia, które wyceniono wstępnie na ponad 5 tys. złotych.

Add a comment

Czytaj więcej...

Półkolonie w mieście i sportowe rozpoczęcie wakacji

Młodzi ludzie poznawać będą m.in. dąbrowski klinek Do jutra trwają zapisy na półkolonie organizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej. Dzieci i młodzież nie będą mogły narzekać na nudę.

Add a comment

Czytaj więcej...

Zatankował i uciekł. Ukradł 150 litrów ropy, ale szybko wpadł

(iSokolka.eu)Policjanci z Dąbrowy Białostockiej zatrzymali 26-latka, który zatankował 150 litrów oleju napędowego i uciekł ze stacji benzynowej. Mundurowi odzyskali skradzione paliwo o wartości ponad 700 złotych.

Add a comment

Czytaj więcej...

Panda zderzyła się z seicento

(iSokolka.eu)Do zderzenia dwóch samochodów doszło dziś w Dąbrowie Białostockiej. 4-letni chłopiec trafił do szpitala.

Add a comment

Czytaj więcej...

Blogi reklamowe

Dawna Sokólszczyzna

  • image015

Szybkie newsy

Sonda

Czy wybierzesz naukę w szkole średniej w powiecie sokólskim? (pytanie do gimnazjalistów)

Facebook

Forum - najnowsze

Pogoda

Pogoda Sokółka z serwisu

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.