Dąbrowa Białostocka

 

Muffinkowe warsztaty w Dąbrowie Białostockiej [FOTO]

A na koniec... uczta (MGOK w Dąbrowie Białostockiej)W miniony czwartek w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się muffinkowe warsztaty, które poprowadziły pani Basia i pani Ola.

Add a comment

Czytaj więcej...

"Głos Dąbrowy" jak nowy

Okładka nowej wersji gazety (dabrowa-bial.pl)Redakcja podczas spotkania z radnymi i burmistrzem ustaliła, że należy dokonać zmian w "Głosie Dąbrowy" - mówi Maciej Sulik, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wygaszać, nie wygaszać? Tłumy rolników na spotkaniu w Dąbrowie Białostockiej [FOTO]

Spotkanie odbyło się wczoraj w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Białostockiej (A.A. Karwowscy)Gdyby to miało jakiś sens, to poddalibyśmy się tym wszystkim działaniom z pokorą. Tymczasem przez ponad rok niczego nie zrobiono z dzikami. Nie widzimy pozytywnych skutków tego programu - mówi Bożena Jelska-Jaroś, prezes Podlaskiego Związku Hodowców Trzody Chlewnej w Białymstoku. Wczoraj w Dąbrowie Białostockiej odbyło się spotkanie poświęcone programowi bioasekuracji wprowadzonego w związku z afrykańskim pomorem świń. Wielu hodowców nosi się z zamiarem wygaszania produkcji.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dni Dabrowy Białostockiej 2015 [PROGRAM]

(iSokolka.eu)Znany jest program obchodów święta Dąbrowy Białostockiej. Jako gwiazda wieczoru wystąpi Mirami.

Add a comment

Czytaj więcej...

Najpierw grad, później mróz. A przed nami upały [WIDEO OD CZYTELNIKA]

(iSokolka.eu)Na północy powiatu sokólskiego było minionej nocy bardzo zimno. Wszystko wskazuje na to, że tak chłodno już nie będzie. Czytelnik przesłał nam film z wczorajszego gradobicia w Sokółce.

Add a comment

Czytaj więcej...

Tyle gmina wydała na projekty inwestycji [LISTA]

(sxc.hu)Trudno to skomentować. Czytający sam powinien wyciągnąć wnioski. Jeżeli jednak przygotowuje się projekt, to powinno się później przystąpić do jego realizacji - mówi Romuald Gromacki, burmistrz Dąbrowy Białostockiej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Uczniowie z dąbrowskiego LO pomagali potrzebującym [FOTO]

Zbiórka pieniędzy odbyła się w minioną niedzielę (E. Bakun)Młodzież z dąbrowskiego liceum zbierała pieniądze dla podopiecznych białostockiej Fundacji „Pomóż Im”.

Add a comment

Czytaj więcej...

O samorządzie wiedzą wszystko [FOTO]

Wczoraj odbył sie wojewódzki etap konkursu Wczoraj w Gimnazjum im. Armii Krajowej w Dąbrowie Białostockiej odbyła się siódma edycja etapu wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla gimnazjalistów z województwa podlaskiego.

Add a comment

Czytaj więcej...

Wojewoda zapytał o światłowód

Radny Paweł Mojżuk (w środku) (iSokolka.eu)Światłowód znajduje się w pasie drogowym trasy gminnej, a radny jest współwłaścicielem firmy, która zajmuje się usługami dostępu do internetu.  - Sprawą zainteresował się wydział prawny Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Napisali do nas, że powzięli o tym informację. Wystąpiłem więc do radnego Pawła Mojżuka, którego ta sprawa dotyczy z prośbą o wyjaśnienia w tej kwestii i przygotowałem odpowiedź - tłumaczy Jarosław Budnik, przewodniczący Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej.

Add a comment

Czytaj więcej...

Maj w Kamiennej Starej [FOTO OD CZYTELNIKA]

(kamienna-stara.pl)Zrobiło się bardzo wiosennie, więc warto pokazać piękno tej pory roku.

Add a comment

Czytaj więcej...

Gmina chce przejąć tereny pod inwestycje

Widok na północno-wschodnią część Dąbrowy Białostockiej (iSokolka.eu)Gmina Dąbrowa Białostocka chce kupić 2,5-hektarową działkę przy trasie do Suchowoli. - Pasuje to do naszej koncepcji specjalnej strefy ekonomicznej. W moim przekonaniu jest na to szansa - mówi Jarosław Budnik, przewodniczący dąbrowskiej Rady Miejskiej. - To wizja na przyszłość - dodaje Andrzej Wnukowski, zastępca burmistrza miasta.

Add a comment

Czytaj więcej...

Blogi reklamowe

Dawna Sokólszczyzna

  • Fot. L. Niedźwiecki

Szybkie newsy

Sonda

Co jest twoim głównym źródłem informacji?

Facebook

Forum - najnowsze

Forum Wyłączone

Pogoda

Pogoda Sokółka z serwisu

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.