Krynki

 

 

Targ Kreatywności oraz Powitanie Lata na rondzie w Krynkach [FOTO]

Impreza obfitowała w atrakcje (iSokolka.eu)Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach zorganizował imprezę plenerową "Powitanie lata". Wiele atrakcji czekało na każdego, kto przybył do parku na rondzie w Krynkach. Można buło spróbować lokalnych przysmaków. Dodatkowo odbyły się "Targi Kreatywności" w ramach projektu "Seniorzy w akcji" współfinansowanym przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę".

Przez cały rok - w ramach tego przedsięwzięcia - odbywały się serie spotkań, warsztatów i pogadanek poświęconych najróżniejszym umiejętnościom, takim jak szycie, filcowanie, robienie koronek, patchworków, czy gotowanie.

- Na dzisiejsze zakończenie projektu zaprosiliśmy z Białegostoku zespoły tańca oraz muzyki hawajskiej i flamenco. Nasze działanie ma na celu integrację miejscowych środowisk oraz lokalnej ludności poprzez organizowanie spotkań, gdzie przy kawie i herbacie kobiety mogłyby się dzielić nie tylko swoimi umiejętnościami, ale też historiami związanymi z tym terenem. Zapraszamy wszystkie chętne panie do wzięcia udziału w naszym kolejnym projekcie. Aby to zrobić, należy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo, a informacje i kontakt jest dostępny na naszym blogu internetowym: http://lapicze.blogspot.com - powiedziała nam Hanna Sienkiewicz, koordynatorka projektu.

- Warto było przyjść tutaj, ja przyszłam z młodszym bratem i zaskoczyło mnie to jak fajnie jest zrobiona impreza. Pogoda dopisała i jest dużo osób. Ciekawiej się robi w Krynkach, bo jest więcej imprez plenerowych. Tutaj można spotkać wielu znajomych i fajnie spędzić czas - powiedziała Ewa Bratumiła z Krynek.

- Dzisiaj odwiedziłam festyn wraz z moimi dziećmi i fajnie jest, że są organizowane takie rodzinne imprezy, na których tak dużo ciekawych rzeczy się dzieje. Dzieci mają zapewnione atrakcje jak malowanie twarzy oraz naukę puszczania baniek mydlanych. To ciekawa forma spędzania czasu dla całej rodziny i zarazem bardzo kreatywna - stwierdziła Iwona Ciruk z Krynek.

(SzW)

Powitanie Lata oraz Targ Kreatywności w Krynkach. Zdjęcia:


Dawna Sokólszczyzna

  • Widok na centrum Sokółki

Szybkie newsy

Sonda

Czy w województwie podlaskim powinno zostać wybudowane lotnisko?

Facebook

Instagram

Pogoda

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.