Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego INTER-TEAM

Kontakt 502835927 lub honorata.piescik@inter-team.com.pl
Dodane 2024-06-21 11:42:40

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kompleksowa opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami
Realizacja ustalonych planów sprzedaży
 Nawiązywanie nowych relacji biznesowych
Aktywny udział w rozwoju sprzedaży asortymentu
Monitorowanie działań konkurencji
Raportowanie do przełożonego zakresu działań handlowych

OCZEKUJEMY:

Prawa jazdy kat. B
Dobrej znajomości rynku branży motoryzacyjnej
Doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta
Znajomości obsługi komputera
Dobrej organizacji pracy własnej
Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie
Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego oraz dodatki świąteczne)
Niezbędne narzędzia służbowe: samochód, telefon, laptop
Możliwość rozwoju zawodowego
Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
Przyjazną atmosferę pracy

Aplikacja przez formularz: https://inter-team.elevato.net/pl/przedstawiciel-handlowy,j,2927

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia 73
Wyświetlony 75
Wygasa 2024-07-21 11:42:27
W kategoriach Praca - Zatrudnię