AGENT CELNY (CZARNA BIAŁOSTOCKA)

Kontakt kadry@bdgroup.eu
Dodane 2024-06-03 14:56:39

Opis

Twoje zadania:

- Przygotowywanie i dokonywanie odpraw celnych eksportowych i importowych
- Wystawianie dokumentów związanych z obrotem towarowym z zagranicą
- Sporządzanie deklaracji Intrastat, świadectw pochodzenia, EUR1, T2L, T2LF i innych
- Odpowiedzialność za prawidłowe wprowadzanie danych oraz operacji do systemu
- Nadzór nad dokumentacją celną oraz jej archiwizowanie
- Współpraca z krajowymi instytucjami: UC, IPH, PISiW, WIJHARS, WIORiN, Składami Podatkowymi i Agencjami Celnymi

Nasze wymagania:
Uprawnienia Agenta Celnego - wpis na liste Agentów Celnych
Min. 1 rok doświadczenia w sporządzaniu dokumentacji celnej
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
Gotowość do pracy zmianowej w godz. 8-16 /12-20 (co drugi tydzień)
Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie wyższe
Bardzo dobra znajomość przepisów celnych i ogólnej dokumentacji transakcji zagranicznych
Otwartość i gotowość do podejmowania wyzwań

Nasza oferta:

Stabilne warunki zatrudnienia
Pracę przy ciekawych projektach realizowanych przez firmę
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
Możliwość korzystania z pakietu benefitów
Praca od poniedziałku do piątku

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=BD70E162-C011-4100-B72F-BFB4D251E76C&skkcfg=f8e3b512de1949debffd8d8f45349bd1&skklocationId=9463&skkExternalOfferId=102729&skkCountryId=1&skkRegionId=11

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia 55
Wyświetlony 129
Wygasa 2024-07-03 14:38:30
W kategoriach Praca - Zatrudnię