Wydarzenia i imprezy. Sokółka i powiat sokólski. MAJ 2019

Wydarzenia i imprezy w Sokółce i powiecie sokólskim. MAJ 2019

3 MAJA

3 maja biegacze wezmą udział w czwartym Ćwierćmaratonie „O złoty liść dębu”. Sportowcy wystartują ze stadionu miejskiego w Dąbrowie Białostockiej i przebiegną 10 kilometrów 800 metrów w stronę Różanegostoku, by na koniec przekroczyć metę na stadionie w Dąbrowie. Szczegóły: IV Ćwierćmaraton "O złoty liść dębu" w Dąbrowie Białostockiej [ZAPISY].

* * *

Majówka w Milewszczyźnie. W programie: zwiedzanie Parku Kulturowego w Milewszczyźnie, warsztaty garncarskie, czytanie parabajek, festiwal latawców, przejażdżki bryczką, potańcówka w grodzisku, paintball, stoiska z produktami regionalnymi i spływa Kumiałką. Więcej informacji wkrótce.

4 MAJA

Tatarski Majowy Piknik odbędzie się w Kruszynianach. Będzie można spróbować tatarskich smakołyków, między innymi kociołek szurpy, krymski pilaw kuminem, grillowane kiełbaski z nutą tatarskich ziół i innych. Szczegóły: Piknik majowy odbędzie się w Bohonikach.

* * *

25 MAJA

Dni Dąbrowy Białostockiej 2019. Gwiazdą wieczoru będzie CLEO. Szczegółowy program imprezy dostępny w tekście: Zagra Cleo, będą zawody sportowe i Festyn Białoruski. Dni Dąbrowy Białostockiej 2019 [PROGRAM, WIDEO] .

 

* * *

Kalendarium w uzupełnieniu.

Facebook

Instagram