Wydarzenia i imprezy. Sokółka i powiat sokólski. PAŹDZIERNIK 2018

Wydarzenia i imprezy w Sokółce i powiecie sokólskim. Październik 2018

6 PAŹDZIERNIKA

W Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym im. św. Jana Bosko w Różanymstoku odbędzie się koncert autorski Marcina Stycznia. Koncert jest jedną z form obchodów Jubileuszu 15-lecia istnienia Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego w Różanymstoku. Początek o godzinie 19 w sali teatralnej „Drapieżnik".

7 PAŹDZIERNIKA

W Sokółce będzie obchodzona 10. rocznica Wydarzenia Eucharystycznego w Sokółce oraz 7. rocznica przeniesienia Cząstki Ciała Pańskiego. przed kościołem pw. św. Antoniego zostanie odprawiona polowa msza święta o godzinie 11.

* * *

Sokółka będzie ponownie organizatorem Otwartych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w biegach na nartorolkach o Puchar Starosty Sokólskiego. Zawodnicy będą startowali na dystansach od 1,5 km do 10 km, począwszy od najmłodszych kategorii, aż do seniora. Zawody odbędą się w godzinach od 10.45 do 14.30 na trasie rowerowej z Sokółki do miejscowości Bogusze.

14 PAŹDZIERNIKA:

W Szkole Podstawowej Nr 2 w Sokółce zostanie rozegrany Memoriał im. Edmunda Mackiewicza zaliczany do I Grand Prix Podlasia Weteranów w tenisie stołowym. Początek o godzinie 10.

* * *

Ekstremala Przeprawa w Sokółce to bieg z przeszkodami, który zostanie rozegrany nad zalewem sokolskim. Konkurencje dla dzieci rozpoczną się o godzinie 15. Bieg główny wystartuje o godz. 16. Wszystkie szczegółowe informacje w regulaminie na stronie osir.sokolka.pl.

* * *

Kalendarium w uzupełnieniu.

Facebook

Instagram