Wydarzenia i imprezy. Sokółka i powiat sokólski. WRZESIEŃ 2018

Wydarzenia i imprezy w Sokółce i powiecie sokólskim. WRZESIEŃ 2018

8 WRZEŚNIA

W Szuszalewie odbędą się Biebrzańskie Sianokosy, czyli XVII Mistrzostwa Świata w koszeniu bagiennych łąk dla przyrody. Rejestracja zawodników o godzinie 8.30, a start mistrzostw - o godz. 10.

* * *

9 WRZEŚNIA

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska i parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Starej Rozedrance oraz sołectwo Stara Rozedranka zapraszają na Dożynki Gminne. Szczegóły imprezy: Dożynki Gminne w Starej Rozedrance [PROGRAM]. Wystąpią regionalne zespoły, będzie wystawa maszyn i bigos dla każdego.

* * *

Dożynki Powiatowe odbędą się na stadionie miejskim w Dąbrowie Białostockiej.Program dostępny w tekście: Dożynki Powiatowe w Dąbrowie Białostockiej [PROGRAM].

* * *

Dożynki Gminne w Kuźnicy odbędą się na tamtejszym stadionie. Zagra Exaited, będzie tez dyskoteka. Program imprezy dostępny w tekście: Dożynki Gminne w Kuźnicy.[PROGRAM, WIDEO]

* * * 

Uroczystości związane z błogosławionym księdzem Jerzym Popiełuszko odbędą się w Suchowoli. Więcej informacji: Upamiętnią kapelana Solidarności.

* * *

12 WRZEŚNIA

UKS Gladiator Sokółka zorganizuje zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Więcej: Gladiatorzy zapraszają na zawody.

* * *

15 WRZEŚNIA

Międzynarodowy wyścig kolarski Memoriał im. Stanisława Kirpszy odbędzie się w Sokółce.

* * *

16 WRZEŚNIA

Odbędzie się oficjalne otwarcie Centrum Trzech Kultur przy placu Kościuszki w Suchowoli. Szczegóły w tekście: Centrum Trzech Kultur będzie otwarte w połowie września.

* * *

W Dąbrowie Białostockiej zostanie rozegrane kolarskie Kryterium Uliczne im. Józefa Gościło.

* * *

28 WRZEŚNIA

Sokółka Boxing Show - to wielkie wydarzenie sportowe, podczas którego zagra Zenek Martyniuk, a na ringu zawalczą przedstawiciele służb mundurowych i nie tylko. Więcej informacji: Znamy pięściarzy, którzy zawalczą na Sokółka Boxing Show.

* * *

Kalendarium w uzupełnieniu.

Facebook

Instagram