W niedzielę rozegrano III Kryterium Uliczne w Krynkach o Memoriał im. Edwarda Dudzińskiego pod hasłem „Kolarstwo - moim jedynym nałogiem oraz pasją”.
Ścigało się ze sobą 63 kolarzy w wieku od 7 do 60 lat z Krynek, Sokółki, Nowej Wsi Ełckiej oraz Białegostoku - informuje nas w mailu Natalia Godlewska, prezes UKS Feniks w Krynkach.
III Kryterium Uliczne o Memoriał Edwarda Dudzińskiego, Krynki 12 czerwca 2016
Organizatorzy: UKS Feniks Krynki; GOK Krynki; Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krynkach.
CHŁOPCY 7-8 lat - 1 okrążenie - dystans 1,5 km - przeciętna: 27,55 km/h
1. WAWER Krzysztof - KRYNKI - 03:16
2. IGNATOWICZ Jakub - 04:08
3. DZIADUŁA Filip - SOKÓLKA - 04:09
4. WILCZYŃSKI Dominik - SOKÓLKA - 04:13
5. APONOWICZ Bartosz - SOKÓŁKA - 04:28
6. JACKOWSKI Kacper - 04:44
DZIEWCZĘTA 7-8 lat - 1 okrążenie - dystans 1,5 km - przeciętna: 20,93 km/h
1. JACKIEWICZ Aleksandra - KRYNKI - 04:18
2. MALESZA Tatiana - KRYNKI - 04:24
3. JACKIEWICZ Oliwia - KRYNKI - 04:28
4. HAJDUK Michalina - KRYNKI - 05:01
5. GODLEWSKA Aleksandra - KRYNKI - 05:49
6. CZARNECKA Milena - KRYNKI - 05:54
CHŁOPCY 9-10 lat - 2 okrążenia - dystans 3 km - przeciętna: 30,51 km/h
1. KAŻMIEROWSKI Jan - SOKÓŁKA - 05:54
2. TAUDUL Piotr - 06:36
3. WILCZYŃSKI Mateusz - SOKÓŁKA - 07:11
4. WASIUK Marcin - LUKK PRIM EŁK
5. MUSZAK Filip - LUKK PRIM EŁK
DZIEWCZĘTA 9-10 lat - 2 okrążenia - dystans 3 km - przeciętna: 24,71 km/h
1. KUKISZ Amelia - KRYNKI - 07:17
2. JANKIEWICZ Urszula - 07:27
CHŁOPCY 11-13 lat - 3 okrążenia - dystans 4,5 km - przeciętna: 30,74 km/h
1. DUDZIŃSKI Karol - BIAŁYSTOK - 08:47
2. ŻYGIEŁO Dawid - SOKÓŁKA - 09:08
3. STRUCZEWSKI Piotr - SOKÓŁKA - 09:14
4. SŁOMSKI Bartłomiej - LUKK PRYM EŁK - 09:49
5. APONOWICZ Patryk - SOKÓŁKA - 10:02
6. OŁOWSKI Tomasz SOKÓŁKA - 11:01
7. STRUCZEWSKI Radosław - SOKÓŁKA - 11:02
8. CZARNIECKI Szymon - KRYNKI
DZIEWCZĘTA 11-13 lat - 3 okrążenia - dystans 4,5 km - przeciętna: 26,43 km/h
1. IGNATOWICZ Wiktoria - 10:13
2. JANKIEWICZ Patrycja - 10:36
3. MIKICIUK Anna - 11:33
4. DZIADUŁA Julia - SOKÓŁKA - 12:11
ŻACZKI - 4 okrążenia - dystans 6 km - przeciętna: 33,08 km/h
1. TAUDUL Patrycja - UKS FENIKS KRYNKI - 10:53
2. JÓZEFOWICZ Wiktoria - UKS FENIKS KRYNKI - 11:01
3. JACKIEWICZ Joanna - UKS FENIKS KRYNKI - 11:39
4. SŁOMSKA Natalia - LUKK PRYM EŁK - 13:45
ŻAK - 3 okrążenia - dystans 4,5 km - przeciętna: 25,47 km/h
1. SAWICKI Maciej - LUKK PRYM EŁK - 10:36
MŁODZICZKA - 6 okrążeń - dystans 9 km - przeciętna: 32,73 km/h
1. ZIÓŁKOWSKA Natalia - LUKK PRYM EŁK - 16:30
2. GAWEK Marta - UKS WYGODA BIAŁYSTOK - 16:46
JUNIORKA MŁODSZA - 6 okrążeń - dystans 9 km - przeciętna: 34,47 km/h
1. JACKIEWICZ Aleksandra - UKS WYGODA BIAŁYSTOK - 15:40
2. JAROSZ Anna - UKS WYGODA BIAŁYSTOK - 16:28
3. WAWER Wiktoria - UKS WYGODA BIAŁYSTOK - 16:43
KOBIETY OPEN - 6 okrążeń - dystans 9 km - przeciętna: 32,40 km/h
1. KUSZYŃSKA Lidia - LUKK PRYM EŁK - 16:40
2. GLINKO Zuzanna - UKS WYGODA BIAŁYSTOK - 16:41
3. SIENIUCZ Marta - SKK SOKÓŁKA - 16:44
4. DĄBROWSKA Agnieszka - BIAŁYSTOK - 1 okrążenie
MŁODZIK - 12 okrążeń - dystans 18 km - przeciętna: 39,30 km/h
1. POMIAN Szymon - UKS WYGODA BIAŁYSTOK - 27:29
2. KOSZYKOWSKI Michał - UKS WYGODA BIAŁYSTOK
3. SZAWARSKI Jakub - LUKK PRYM EŁK
JUNIOR MŁODSZY - 12 okrążeń - dystans 18 km - przeciętna: 37,35 km/h
1. BOJARCZAK Dawid - UKS WYGODA BIAŁYSTOK - 28:55
2. KRYŃSKI Piotr - UKS WYGODA BIAŁYSTOK
3. NIEWIAROWSKI Jakub - UKS WYGODA BIAŁYSTOK
4. REDKO Marcin
MĘŻCZYŹNI OPEN - 12 okrążeń - dystans 18 km - przeciętna: 39,39 km/h
1. KIRPSZA Jacek - SKK SOKÓŁKA - 27:25 27
2. KIRPSZA Piotr - SKK SOKÓŁKA
3. GREŚ Ernest - SKK SOKÓŁKA
4. MUŚKO Patryk - UKS WYGODA BIAŁYSTOK
5. KRYSIEWICZ Piotr - UKS WYGODA BIAŁYSTOK
6. MARKOWSKI Kacper - UKS WYGODA BIAŁYSTOK
7. SŁOWIKOWSKI Jakub - UKS WYGODA BIAŁYSTOK
MĘŻCZYŹNI OPEN 30+ - 12 okrążeń - dystans 18 km
1. SKIBKO Tomasz - CORRADO BIAŁYSTOK
2. SOCHOŃ Wojciech - CORRADO BIAŁYSTOK
3. BOJARCZAK Michał - BLISKA TEAM
4. MUSZAK Mariusz - EŁK
MĘŻCZYŹNI OPEN 50+ - 12 okrążeń - dystans 18 km
1. MALINOWSKI Zbigniew - SOKÓŁKA.
opr. (is)