Waleczne siatkarki z „Zawodówki” na turnieju w Suchowoli [FOTO]

Siatkarski z ZSZ (Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce)Reprezentacja dziewcząt sokólskiego Zespołu Szkół Zawodowych, mimo walecznej postawy musiała uznać wyższość rywalek podczas odbywających się w ubiegły piątek Mistrzostw Powiatu w Siatkówce Dziewcząt o Puchar Starosty Sokólskiego w Suchowoli. W tym turnieju zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół w Sokółce.

Do rywalizacji, która toczyła się na hali sportowej Zespołu Szkół w Suchowoli przystąpiły cztery drużyny: Zespół Szkół w Sokółce, Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce, Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce oraz gospodarz, czyli Zespół Szkół w Suchowoli.

Niestety, mimo waleczności siatkarki ZSZ uległy wszystkim rywalkom i zajęły ostatecznie IV miejsce - informuje Grzegorz Zalewski, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce.

Najlepsze okazały się dziewczęta z Zespołu Szkół w Sokółce.

Wyniki meczów:

Zespół Szkół w Suchowoli - Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce 2:0 (25:12, 25:12);
Zespół Szkół w Sokółce - Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce 2:0 (25:13, 25:11);
ZS w Sokółce - ZSZ w Sokółce 2:1 (25:4, 22:25, 15:3);
ZS w Suchowoli - ZSR w Sokółce 2:0 (25:13, 25:21);
ZS w Suchowoli - ZS w Sokółce 0:2 (21:25, 15:25);
ZSZ w Sokółce - ZSR w Sokółce 0:2 (23:25, 9:25).