Zatrudnimy sprzedawcę

Dodaj do ulubionych
Kontakt kadry.sokolka@bricomarche.pl
Dodane 2022-05-25 08:44:13

Opis

Bricomarche Sokółka  poszukuje osoby na stanowisko sprzedawca- kasjer

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klientów zgodna ze standardami przyjętymi w firmie
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • ekspozycja towaru na stoiskach handlowych,
  • weryfikacja i aktualizacja cen,
  • dbanie o dobry wizerunek sklepu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwinięty system premiowy
  • pracę w zgranym zespole
  • szerokie możliwości rozwoju i zdobycie doświadczenia w sferze handlu

 Wymagania:

  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • odpowiedzialność, uczciwość, komunikatywność
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole

 CV z klauzulą  „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krosbi Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ul. Lotników Lewoniewskich 1A , zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.” prosimy przesyłać. na  adres e-mail: kadry.sokolka@bricomarche.pl lub dostarczyć osobiście.

Informacje dodatkowe

Email kadry.sokolka@bricomarche.pl
Telefon 85 711 12 25

Lokalizacja

Sokółka
ul. Lotników Lewoniewskich 1A

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 10962
Wyświetlony: 139
Wygasa: 2022-07-24 06:44:13