specjalista ds. celnych

Dodaj do ulubionych
Kontakt 885 155 968
Dodane 2021-10-14 09:19:11

Opis

Polbalt sp. z o.o. to firma, która zajmuję się działalnością w dziedzinie usług celnych. Z siedzibą w Białymstoku. Nasza firma specjalizuję się na procedurach tranzytu. I jesteśmy w tym jedni z najlepszych.

Szukamy specjalistę ds. celnych do naszego oddziału w Bobrownikach.

Główne zadania:

  1. Weryfikacja dokumentów transportowych i celnych pod względem merytorycznym
  2. Dokonywanie zgłoszeń celnych w procedurze tranzytu
  3. Przygotowywanie oraz kontrola poprawności dokumentów celnych
  4. Reprezentacja firmy oraz jej klientów przed organami celnymi i innymi jednostkami
  5. Kontakt z przewoźnikiem
  6. Współpraca z pozostałymi działami w Spółce

Od kandydata oczekujemy:

  1. Licencja agenta celnego – mile widziana
  2. Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  3. Znajomość pakietu MS Office
  4. Znajomość programu Huzar Software będzie dużym atutem
  5. Komunikatywność oraz dokładność i systematyczność
  6. Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
  7. Gotowość do pracy zmianowej
  8. Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  2. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  3. Możliwości rozwoju zawodowego
  4. Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  5. Premię urodzinową i świąteczną oraz premie uznaniową uzależnioną od wyników.

Informacje dodatkowe

Email op@polbalt.com.pl
Telefon 885 155 968

Lokalizacja

Krynki
Bobrowniki, terminal graniczny

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 10446
Wyświetlony: 140
Wygasa: 2021-12-13 07:19:11