Referent ds. Spedycji Międzynarodowej Całopojazdowej

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@jasfbg.com.pl
Dodane 2019-10-07 14:59:27

Opis

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych. Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy w naszym oddziale w SOKÓŁCE, na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • realizacje usług transportu spedycji międzynarodowej całopojazdowej
  • prowadzenie dokumentacji transportowej
  • codzienne kontakty z klientami firmy i przewoźnikami

Wymagania:

  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze spedycji, transportu i logistyki
  • zaangażowanie, motywacja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość innego języka obcego
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • doskonała atmosfera
  • specjalistyczne kursy i szkolenia
  • pakiet benefitów: karta Multisport
  • spotkania integracyjne
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (proszę skopiować poniższy link do przeglądarki):

Informacje dodatkowe

Telefon ---

Lokalizacja

Sokółka

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 8594
Wyświetlony: 237
Wygasa: 2019-12-06 12:59:27