Pracownik produkcji

Dodaj do ulubionych
Kontakt 85-8880808
Dodane 2019-08-13 09:37:00

Opis

Sokółka Okna i Drzwi Produkcja S.A – to wiodący producent okien drewnianych w Polsce i jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek. Produkujemy nieprzerwanie od 47 lat i cieszymy się uznaniem klientów zarówno w kraju, jak i zagranicą. Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy przy produkcji okien.

Zadania

  • produkcja okien drewnianych i drewniano-aluminiowych
  • realizowanie zadań według bieżących planów produkcyjnych
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanego produktu
  • zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie przepisów bhp i regulaminów wewnętrznych

Wymagania

  • motywacja do pracy
  • zdolności manualne
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji okien

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę ze stawką godzinową
  • system premii motywacyjnej
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • dwuzmianowy system czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę związaną z nowymi technologiami

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@sokolka.com.pl lub osobiście do biura.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).".

Informacje dodatkowe

Email rekrutacja@sokolka.com.pl
Telefon 85-8880808

Lokalizacja

Sokółka
Lotników Lewoniewskich 1

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 8414
Wyświetlony: 106
Wygasa: 2019-10-12 07:37:00