PRACA W AGENCJI CELNEJ W BOBROWNIKACH

Dodaj do ulubionych
Kontakt 857424250
Dodane 2020-06-28 10:50:16

Opis

Agencja Celna KUNOW TRANS poszukuje pracownika.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dokumentacji celnej,
  • reprezentowanie klientów oraz firmy przed organami celnymi,
  • dokonywanie zgłoszeń celnych,
  • monitorowanie przebiegu odpraw celnych,
  • odpowiedzialność za terminową realizacje zadań.

Wymagania

  • systematyczność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, sumienność oraz odpowiedzialność
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office na poziomie dobrym
  • znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w stopniu dobrym
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany wpis na listę agentów celnych
  • zaświadczenie od niekaralności

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w młodym i energicznym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy

CV prosimy przesyłać na adres kunowbobrowniki@o2.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Informacje dodatkowe

Email kunowbobrowniki@o2.pl
Telefon 857424250

Lokalizacja

Podlaskie
przejście graniczne Bobrowniki

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 9376
Wyświetlony: 425
Wygasa: 2020-08-27 08:50:16