Praca na budowie - Białystok

Dodaj do ulubionych
Kontakt 518-200-962
Dodane 2019-10-29 10:28:02

Opis

Masz doświadczenie jako Cieśla, Zbrojarz, a może Murarz?

Super J. Mamy dla Ciebie pracę w Białymstoku

Praca bez zakwaterowania.

Nieważne ile masz lat  - u nas będziesz mile widzianyJ.

Zadania:

  • wykonywanie robót szalunkowych, zbrojarskich oraz murarskich,
  • budowa bloku mieszkalnego.

Dostaniesz:

  • od 17,50 zł na rękę – stawka na start, to nie koniec, stawka rośnie
  • stałą pracę,
  • zatrudnienie do wyboru – umowa o prace, umowa zlecenia, umowa o dzieło,
  • zajęcie na 9 godzin + sobota 6 godzin.

Zadzwoń i dowiedz się więcej! Czekam: 518 200 962. Wolisz napisać SMS? Odpowiem.

E-mail do wysyłki CV: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Informacje dodatkowe

Email kampanie@pracownicybudowlani.pl
Telefon 518-200-962

Lokalizacja

Podlaskie
Białystok

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 8648
Wyświetlony: 120
Wygasa: 2019-12-28 09:28:02