PRACA DLA MAGAZYNIERA

Dodaj do ulubionych
Kontakt kadry.sokolka@bricomarche.pl
Dodane 2019-09-03 10:22:45

Opis

Bricomarche Sokółka poszukuje osoby na stanowisko Magazynier

Miejsce pracy: ul. Lotników Lewoniewskich 1A, Sokółka

 Opis stanowiska:

 Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu sklepu zgodne z obowiązującymi standardami firmowymi oraz kompletowanie towaru do wysyłki.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie, dokładność, rzetelność, operatywność
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera (rozładunki, załadunki, prowadzenie dokumentacji magazynowej)
  • umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy
  • Odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy przysyłać CV  na adres e-mail: kadry.sokolka@bricomarche.pl lub zostawić w punkcie obsługi klienta

Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji przez okres nie dłuższy, niż do zakończenia obecnej rekrutacji prowadzonej przez firmę Krosbi Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ul. Lotników Lewoniewskich 1A  jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

Administratorem danych jest Krosbi Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce ul. Lotników Lewoniewskich 1A, kontakt sokolka@bricomarche.pl Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

Informacje dodatkowe

Email kadry.sokolka@brocomarche.pl
Telefon 85 711 12 25

Lokalizacja

Sokółka
ul. Lotników Lewoniewskich 1A

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 8457
Wyświetlony: 103
Wygasa: 2019-11-02 08:22:45