Praca dla magazyniera

Dodaj do ulubionych
Kontakt kadry.sokolka@bricomarche.pl
Dodane 2017-01-10 08:29:38

Opis

Bricomarche Sokółka  poszukuje osoby na stanowisko

Magazynier

Miejsce pracy: ul. Lotników Lewoniewskich 1A, Sokółka

Opis stanowiska:

Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu sklepu zgodne z obowiązującymi standardami firmowymi oraz kompletowanie towaru do wysyłki.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej

  • zaangażowanie, dokładność, rzetelność, operatywność

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera (rozładunki, załadunki, prowadzenie dokumentacji magazynowej)

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych

  • dbałość o powierzony sprzęt

  • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji

CV  prosimy przesyłać. na  adres e-mail: kadry.sokolka@bricomarche.pl
lub zostawić w punkcie obsługi klienta

Prosimy o  dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. Ust  Nr  133 poz. 883).”

Informacje dodatkowe

Telefon ---

Lokalizacja

Sokółka

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4988
Wyświetlony: 305
Wygasa: 2017-03-11 07:29:37