Poszukujemy sprzedawców

Dodaj do ulubionych
Kontakt kadry.sokolka@bricomarche.pl
Dodane 2017-01-10 08:44:00

Opis

Bricomarche Sokółka  poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

 Sprzedawca-kasjer  dział DEKORACJA - OGRÓD, MAJSTERKOWANIE - BUDOWLANKA

Miejsce pracy: ul. Lotników Lewoniewskich 1A, Sokółka

 Opis stanowiska:

  •  Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Dbałość o właściwą ekspozycję towarów na sklepie oraz kontrola prawidłowości cen,
  • Przestrzeganie porządku na stanowisku pracy

 Wymagania:

  • Dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie,
  • Umiejętność  szybkiego uczenia się oraz organizacji pracy własnej, Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • Dbałość o estetyczny wygląd,
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu majsterkowania, dekoracji, wykańczania wnętrz oraz uprawnienia na wózki widłowe

 Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze,
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji

CV  prosimy przesyłać. na  adres e-mail: kadry.sokolka@bricomarche.pl
lub zostawić w punkcie obsługi klienta

 Prosimy o  dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. Ust  Nr  133 poz. 883).”

Informacje dodatkowe

Telefon ---

Lokalizacja

Sokółka

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4989
Wyświetlony: 413
Wygasa: 2017-03-11 07:43:59