Magazynier - - Operator Wózka Widłowego

Dodaj do ulubionych
Kontakt kadry@bdgroup.pl
Dodane 2020-07-17 10:54:20

Opis

Główne zadania:

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Transport towarów wózkiem widłowym
  • Dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego
  • Przestrzeganie procedur magazynowych i BHP
  • Inne prace magazynowe

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad funkcjonowania magazynu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Aplikuj pod adresem: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=3148208&cfg=f8e3b512de1949debffd8d8f45349bd1&fromSkk=1594975797587&ejoId=31443&ejorId=49703&comId=20070066

Informacje dodatkowe

Email kadry@bdgroup.pl
Telefon 609555372

Lokalizacja

Podlaskie
ul. Fabryczna 7, 16-020 Czarna Białostocka

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 9445
Wyświetlony: 292
Wygasa: 2020-11-14 08:54:20