REKLAMA

 

Plan na popołudnie? Na film do kina [ZWIASTUNY]

Dziś w kinie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lipsku odbędą się trzy seanse.

O 15.45 grany będzie film dla dzieci – pn. „Rodzinka rządzi”. To kontynuacja nominowanej do Oscara animowanej komedii „Dzieciak rządzi”.

Bracia Templeton - Tim i jego mały braciszek , Ted - stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego. Tim i jego żona, Carol ( żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że ​​jest - ta-da! - tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr. Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie” – czytamy w opisie filmy.

O 17.30 zaplanowano film „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”. To polska komedia akcji inspirowana życiem Zdzisława Najmrodzkiego – króla ucieczek, który wymknął się organom ścigania aż 29 razy.

Wieczorem, o 19.15, grany będzie film „Wesele”. To najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego. „Wesele" to historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. To szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna. Jak mówi sam reżyser, jego najnowszy obraz ma być „opowieścią o manipulowaniu emocjami i ostrzeżeniem przed mową nienawiści”.

opr. (or)

REKLAMA

 

Facebook

Instagram