Kryński Ośrodek Sportu i Rekreacji realizuje kolejny etap projektu zagospodarowania terenu placówki. Prace rozpoczęły się od ułożenia kostki brukowej, w planach są też atrakcje dla małych i dużych.
Mieszkańcy i odwiedzający OSiR jeszcze w tym roku będą mogli chodzić przechadzać się po nowej nawierzchni. Na dróżkach została ułożona kostka brukowa. Kolejne działania to doposażenie architektury sportowo-rekreacyjnej. Zakupione mają zostać betonowe stoły do tenisa, stoły do gry w piłkarzyki, mini altany z zadaszeniem i ławki wypoczynkowe.
Koszt realizacji zadania to 137 tysięcy złotych.
To jednak nie wszystko, ponieważ projekt modernizacji OSiR zdobył dofinansowanie w ramach Funduszu „Polski Ład”. W planach jest remont budynku klubowego, zaplecza sanitarnego, szatni zawodników oraz ukończenie montażu oświetlenia płyty boiska – czytamy na Facebooku LZS Krynki.
opr. (or)
Zdjęcia - OSiR w Krynkach/Facebook: