×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/isokolka/public_html/isokolka3/images/stories/2019/12/grudzien1/03feniks.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories//2019/12/grudzien1/03feniks

Kryńscy zapaśnicy przywieźli medale z Lubawy [FOTO]

W zeszłą niedzielę zawodnicy klubu UKS Feniks Krynki brali udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego zrzeszenia LZS w zapasach w Lubawie.

Wyjazd okazał się bardzo udany a forma kryńskich zawodników jest na najwyższym poziomie. Urszula Jankiewicz zdobyła złoty medal, pokonując swoje rywalki w każdej z walk przed czasem. Julia Pul zajęła III miejsce i po doskonałych walkach niewiele zabrakło jej do srebra. Na uwagę zasługuje występ Mikołaja Carewicza, który miał za zadanie pokonać swoich rywali walcząc w stylu klasycznym, którego na co dzień nie trenuje. Po czterech walkach ta sztuka udała się dwa razy, co dało Mikołajowi srebrny medal.

Elżbieta Carewicz - trener zawodników - jest dumna ze swoich podopiecznych i zadowolona z wyjazdu - informuje Natalia Godlewska, prezes UKS Feniks w Krynkach.

opr. (mby)

{gallery}/2019/12/grudzien1/03feniks{/gallery}

Facebook

Instagram