REKLAMA

 

Styl casual z pazurem – modne torebki z printem

Torebka – jeden z dodatków, który posiada każda kobieta. Ile potrafi mieć torebek? Całe mnóstwo, choć są Panie, które posiadają 1-2 uniwersalne pasujące na każdą okazję. Najbardziej popularnym i aktualnym stylem jest casual, czyli tak naprawdę swobodny look, którym nie rządzą właściwie żadne zasady. Tej jesieni hitem sezonu są torebki z printem, które nadają indywidualności a nawet agresywnego charakteru.

Idealny print

Różnorodność nadruków wręcz przytłacza. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Najlepiej na początku określić co jest dla nas najbardziej interesujące – z którym stylem się utożsamiam lub jaki mnie wyraża. Czasami warto też z dystansu spojrzeć na swój wybór aby zweryfikować czy na pewno będzie to wybór odpowiedni do sytuacji. Bez względu na upodobania spróbujemy odpowiedzieć na pytanie jaki print jest najmodniejszy i jak uniknąć stylistycznego kiczu.

Printy zwierzęce najmodniejsze w tym sezonie

Najbardziej pożądanym trendem tego sezonu jest print zwierzęcy. Jeżeli chodzi o torebki zdobi on jej niewielką część lub pokrywa całą. Może być tylko tłoczeniem w kolorze czerni lub granatu, albo tworzyć indywidualny wzór w popularną panterkę. Print zwierzęcy na dobre rozgościł się w stylizacjach jesieni 2017 r. Dobranie do torebki kurtki czy sukienki a nawet butów nie stanowi żadnego problemu. Kobiety, w tym sezonie, chcą eksponować swoją siłę, drapieżność, pewność siebie a nawet agresję. Dzięki temu przełamujemy stereotypowe myślenie o słabych, niezdecydowanych femme. Oczekiwania wobec kobiet XXI wieku tak naprawdę ciągle rosną. Być może tak szerokie zainteresowanie i ogromna popularność stylu zwierzęcego jest odpowiedzią na wygórowane oczekiwania społeczne. Torebki Kazar są idealne dla modnych kobiet. Jedno jest pewne kobiety silne, pewne siebie, niezależne pokochają ten styl, tym bardziej, że swój wyjątkowy charakter można w nim zaprezentować na wiele sposobów – od delikatnego tłoczenia w jednolitym kolorze po wyraźne zwierzęce wzory.

Torebki z motywem folkloru

Dodanie stylizacji pazura wcale nie musi wiązać się z motywami zwierzęcymi. Zdobienia w stylu folkloru to również ciekawe rozwiązanie nadające indywidualnego charakteru stylizacji. Jest to chyba jedyny motyw, który nie wymaga dodatkowych zdobień i najlepiej prezentuje się, jeżeli strój zawiera tylko jedno takie zdobienie. Być może wynika to z faktu, że folklor jest bardzo intensywny zarówno pod względem wzorów i kolorów dlatego łączenie go z innymi przyniosłoby raczej efekt kiczu niż dobrego smaku. Z czym więc go najlepiej zestawić? Gładkie szarości, czernie, czerwienie to pewne wybory, które na pewno będą wyglądały doskonale. Klasyczny czy swobodny look w postaci jeansów i szarej bluzki z łatwością ożywi szara torebka z folklorystycznym wzorem. Dzianinowa sukienka w kolorze granatu doskonale będzie się komponowała z jaskrawozieloną listonoszką. Co zrobić jeżeli mamy wrażenie, że torebka w intensywnym kolorze nie wyczerpuje naszym oczekiwań odnośnie kontrastów? W tym wypadku mamy dwie drogi – dobieramy buty w tym samym odcieniu, co może być nie lada wyzwaniem, lub komin/apaszkę. W ten łatwy sposób złamiemy jesienną nudę w sposób zdecydowany, ale nie przesadny.

Nadejście nowej pory roku wcale nie musi wiązać się z koniecznością wymiany całej garderoby. Czasami wystarczy dokupić lub samodzielnie zmienić kilka dodatków i zupełnie nowy look gotowy. Bez względu na preferowany styl należy jedynie kierować się dobrym smakiem. Oryginalne torebki oferuje LaModa.pl. Nie oznacza to oczywiście, że nie można eksperymentować. Połączenie granatowej torebki w panterkowy tłoczony wzór z kurtką w czarne tygrysie łaty wygląda naprawdę oryginalnie. Zachowując bowiem zasady odnośnie kolorów wzorami i teksturami możemy bawić się do woli.

(-)

{disqus_off}

* ogłoszenie płatne

REKLAMA

 

Facebook

Instagram