REKLAMA

 

Suplementy diety wspomagające mężczyzn z zaburzeniami erekcji [OGŁOSZENIE PŁATNE]

   Wielu mężczyzn doświadcza zaburzeń erekcji w dzisiejszych czasach ze względu na ich tryb życia lub czasem choroby, jakie mają. Jest to powód, dla których trzeba brać specjalne suplementy diety pełne witamin dla tego rodzaju zaburzeń wzwodu – i jest to coraz popularniejsze. Ale zanim o tym porozmawiamy, omówmy pierwsze znaczenie zaburzeń erekcji. Dysfunkcja erekcji może być zdefiniowana jako brak możliwości posiadania lub utrzymania erekcji. Wiele czynników jest przypisanych do tej dysfunkcji np. prowadzenie niezdrowego stylu życia, palenie lub choroby wśród ludzi starych. Zazwyczaj osoby w średnim wieku, spotykają się z doświadczeniem zaburzenia erekcji.

Ci ludzie wciąż szukają witamin dla leczenia zaburzeń erekcji. Jednak ze względu na rosnące wymagania takich witamin, wielu decyduje się na sprzedaż fałszywych suplementów diety, które tylko rzekomo mają pozytywny wpływ na impotencję.
Jednak tutaj jest kilka przykładów tych witamin, które mają pozytywny wpływ na zaburzenia erekcji.

DHEA lub dehydroepiandrosteron jest uważany za skuteczną rzecz, jeśli chodzi o walkę z impotencją. Mężczyźni, którzy mają problemy ze wzwodem mają zazwyczaj niski poziom tego hormonu we krwi. Eksperyment przeprowadzono wśród 40 mężczyzn, którzy mają niski poziom DHEA. Połowie z nich podano 50 mg DHEA a druga połowa otrzymała placebo. Wyniki potwierdziły, że witamina co do tych zaburzeń erekcji pomaga. Jednak są jeszcze debaty na temat bezpieczeństwa stosowania tej witaminy, dlatego należy zachować ostrożność i być na bieżąco.

Kolejnym przykładem witaminy stosowanej do tych suplementów diety co do zaburzeń wzwodu jest arginina. Arginina jest aminokwasem, który wpływa na wytwarzanie tlenku azotu. Tlenek azotu jest konieczny dla mężczyzn z problemem zaburzeń erekcji. Rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu krew może przepływać w sposób łatwy, a tym samym powoduje erekcję. Pewien eksperyment przeprowadzono w celu przetestowania tego na mężczyznach z zaburzeniami wzwodu. W pierwszym procesie, który trwał przez dwa tygodnie, 15 mężczyzn wzięło w 2800 mg argininy w ciągu dnia. Jednak tylko 6 z nich miało poprawę ich dysfunkcji. W drugim badaniu, gdzie dostali większą próbkę i która trwał przez 6 tygodni, uczestnicy mieli do wzięcia aż 1670 mg argininy na co dzień. Wyniki wykazały, że jeśli ludzie mają niezwykły metabolizm tlenku azotu, witamina ta na zaburzenia erekcji będzie mieć działanie bardziej pozytywnie, niż wtedy, gdy ludzie mają normalny metabolizm tlenku azotu. Z jednej strony nie są jeszcze ustanowione dane dotyczące poziomu i stopnia skuteczności argininy. Ale z drugiej strony, istnieje wiele badań, które mówią, że arginina najprawdopodobniej może nieść pomoc mężczyznom z zaburzeniami erekcji.

Przetestuj lek od aptekakamagra.pl – tania Kamagra.

Ostatni przykład witamin zaburzeń erekcji, które mogą naprawdę pomóc to Pycnogenol, substancja znaleziona w Pinus pinaster, rodzaju drzewa. Jeśli podaje się jej ponad 120 mg dziennie, to może po prostu poprawić twój stosunek seksualny z partnerką. Nie należy się bać ani wstydzić jeśli ma się zaburzenia erekcji, ponieważ w dzisiejszych czasach, ludzie mają wiele opcji, które mogą pomóc im pokonać i przezwyciężyć zaburzenia erekcji.

(-)

{disqus_off}

REKLAMA

 

Facebook

Instagram