REKLAMA

 

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM

ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/28 20:29 #299

  • piotrek
  • piotrek Avatar
jest piekna naukowa wystawa pod kosciolem i niech przedstawiciele z gminy tam sie wybiora i niech zobacza ze nie ma tam nic takiego, aby nie mogla ona stanac w parku kolo pilsudskiego bo on tez byl obronca zycia poczetego,byl przeciw aborcji czekam na odpisanie na moje podanie a jak nie ,to bede zbieral podpisy mieszkancow za tym ze oni chca tam jej ,aby dotarlo to do najwiekszej grupy ludzi park jest nasz nie tylko gminy aby nikt nigdy nawet nie pomyslal w naszej gminie o zabiciu dziecka w lonie matki,a ci ktorzy moze kiedys tego sie dopuscili aby sumienie ich ruszylo i pojednali sie z Bogiem, nawet jesli dziecko ma wade wrodzona, lub poczelo sie w momencie gwaltu nie ma prawa byc zabite w poczatkowej fazie zycia w lonie matki ,nie ma nic gorszego dla swiata jak zabijanie bezbrodnych dzieci lub godzenie sie na in vintro
Ostatnio zmieniany: 2011/12/28 20:35 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 16:05 #306

  • użytkownik
  • użytkownik Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 46
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 6
Postaw ją sobie w domu i oglądaj do woli. Nie zmuszaj do tego, ażeby Twoje chore wizje i pomysły były rozciągane na osoby, które sobie tego nie życzą. Dziwi mnie, że ten klecha z Dąbrowy zgodził się na coś takiego. Ja osobiście nie wybieram się do kościoła w Dąbrowie dopóki ta wystawa nie zniknie. Zresztą i tak jeżdżę do Różanegostoku. Nie chcę ażeby moje dziecko coś takiego oglądało. Nie wiem też dlaczego klecha z Dąbrowy zgodził się na coś takiego w takim miejscu. Powinien obok tego postawić drugą wystawę przedstawiającą jak ksiądz uprawia seks z niepełnosprawną nieletnią dziewczynką. Moim zdaniem na wszystko jest odpowiednie miejsce i pora. Teren Kościoła nie jest ani twoją własnością ani tego klechy z Dąbrowy. Powinien najpierw zapytać wiernych czy życzą sobie czegoś takiego w tym miejscu. Jesteś takim kretynem i ignorantem, że słów mi brak ażeby to określić. Ktoś powinien zadzwonić do kurii i coś z tym zrobić. Jeżeli ta idiotyczna twoim zdaniem "naukowa" wystawa jakimś cudem znajdzie się w parku to obiecuję, że będę pierwszą osobą która doprowadzi do tego ażeby ją stamtąd zabrać a Ciebie przykładnie ukarać jako inicjatora tej akcji.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 19:11 #307

  • użytkownik
  • użytkownik Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 46
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 6
KODEKS WYKROCZEŃ

Art. 63a.
§ 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.

Art. 141.
Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 19:50 #308

  • piotrek
  • piotrek Avatar
ty oszolomie za przeproszeniem biskup dal zgode ty do kosciola ty pajacu chcesz sasiadom pokazac ze chodzisz czy rodzinie ty pokazowko ty imie i nazwisko podaj zdejmies sobie zdejmi wiesz co bo ci zdejma brak slow gowniazeria i tyle paragraf to ci znajda jak staniesz przed bogiem w cztery oczy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 19:54 #309

  • użytkownik
  • użytkownik Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 46
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 6
Tobie znajdą wcześniej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 19:56 #310

  • piotrek
  • piotrek Avatar
imie nazwisko podaj zdejmij maske anonima osrawacza innych maske paragrafa itp
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 20:02 #311

  • użytkownik
  • użytkownik Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 46
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 6
Amelikantowianeczkykowerniak Brzęczyszczykie :blink: wicz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 20:08 #312

  • piotrek
  • piotrek Avatar
zobaczcie jaki kozak bez nazwiska ma tylko jakis numer jak ci niektorzy w usa spotkajmy sie pogadajmy jak ludzie dorosli poczytaj te linki ktore wkleilem z internetu itp i przestan mieszac bo to boli
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 20:11 #313

  • użytkownik
  • użytkownik Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 46
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 6
Ciebie boli?? A zastanawiałeś się nad tym, że ta Twoja wystawa boli innych zanim zorganizowałeś to wszystko??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 20:16 #314

  • piotrek
  • piotrek Avatar
jakich innych mordercow musi bolec ktos kto tego nie zrobil to nie boli boli tych co zrobili i co chca zrobic niech im sumienie nie pozwoli zyc dnia dluzej z tym niech zdejma maski mordercow i sie przyznaja przed kaplanem i ludem i blagali boga i nas o wybaczenie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 20:34 #315

  • użytkownik
  • użytkownik Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 46
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 6
Nie wiesz o czym mówisz chłopczyku. Nie nazywaj nikogo mordercą dopóki się nie dowiesz co to jest aborcja i w jakich sytuacjach się ją przeprowadza. Zapytaj kogoś to musiał zdecydować się na coś takiego i niech Ci wyjaśni z czym to się wiąże. Obrażasz teraz wiele osób, które musiały się na to zdecydować.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/29 21:11 #316

  • piotrek
  • piotrek Avatar
ja ci nie bede tlumaczyl bo mi nie uwierzysz nawet jak powiem ze mleko jest biale
nie ma zadnego usprawiedliwenia dla aborcji jest to morderstwo bezbronnego dziecka zdrowego lub chorego chcacego zyc tak jak ty dawaj te osoby tu na forum to se pogadam z nimi
czytaj w necie na chrzescijanskich stronach o in vitro =mordzie bezbronnych dzieci
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/30 12:00 #317

  • Nieznany
  • Nieznany Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
1. Piotrze S. nie nasiadaj na innych bo niczego nie zwojujesz, więcej chrześcijańskiej miłości do bliźniego
2. Aborcja nie równa się in vitro, mylisz pojęcia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/30 12:49 #321

  • piotrek
  • piotrek Avatar
nie rozumiem dokladnie przeslania nie nasiadaj
ale tu juz sie mylisz w 100 procentach aborcja to smierc 1 czlowieka in vitro minimun 2 lub 3 podczas jednego poczecia o ile dojdze do zaplodnienia za 1 razem co sie rzadko zdaza czyli jest to 2 lub 3 razy kilka podejsc zabilismy w ten sposob w polsce miliony ludzi i nie dziwmy sie ze zle soe dzieje w rodzinach w zakladach pracy w miastach w polsce jedna odp jest zle bo odeszlismy od boga dopoki nie powrocimy to nie bedzie lepiej i nie pomoga nam zadne piniadze zadna unia zadne starostwo itp
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ZAPRASZAM NA WYSTAWE KTÓRA STOI POD KOŚCIOŁEM 2011/12/30 13:59 #322

  • piotrek
  • piotrek Avatar
#57 piotrek 2011-12-30 14:59
KOŚCIÓŁ O "IN VITRO"
Pragniemy podzielić się naszą troską o małżeństwa i rodziny w kontekście ostatnich wypowiedzi Przedstawicieli Rządu RP na temat sztucznych zapłodnień "in vitro". W nawiązaniu do tych wypowiedzi Rada ds. Rodziny pragnie przypomnieć nauczanie Stolicy Apostolskiej, a zwłaszcza Ojca Świętego Jana Pawła II, dotyczące tej kwestii. Po pierwsze - przy każdej próbie w tej metodzie giną liczne embriony - jest to rodzaj wyrafinowanej aborcji. Po drugie - każde dziecko ma prawo zrodzić się z miłosnego aktu małżeńskiego jego rodziców. I po trzecie - dziecko nie jest rzeczą i nawet przyszli rodzice nie mogą powiedzieć, że mają do niego prawo, zwłaszcza, że to "prawo" jest zawsze okupione śmiercią jego braci i sióstr.

NO I CO IN VITRO TO NIE ABORCJA CO TERAZ KRZYKACZE POWIECIE GLOWY W PIACH PRZYDALOBY SIE UKRYC A MNIE PRZEPROSIC
Cytować
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.095 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram