• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/10 15:18 #1972

• mm
  • mm Avatar
  • Ekspert
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Chris - a Jasionówka i Kamienna Stacja to nie teren gminy Dąbrowa Białostocka?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): chris

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/10 16:35 #1975

• chris
  • chris Avatar
  • Ekspert
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
może nie jestes w temacie-Jasionówka-kolonia,jest tam 4-ech gospodarzy-ale najwazniejszy-radny,ktory prowadzi agroturystyke.Kamienna-mieszkaja tam czlonkowie rodziny naszego gminnego władcy.I to mnie oburza.Bo najpierw tam sie leje smółkę.
Ramaja,ooo,ramaja.

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/10 16:38 #1976

• chris
  • chris Avatar
  • Ekspert
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
oczywiście,że ta sama gmina.pieknie by było,żeby ten asfalcik był wszędzietylko,że sie go leje najpierw znajomkom i rodzince rządzących.
Ramaja,ooo,ramaja.

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/10 18:38 #1977

• dąbrowianin
  • dąbrowianin Avatar
  • Senior forum
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 7
chris napisał:
oczywiście,że ta sama gmina.pieknie by było,żeby ten asfalcik był wszędzietylko,że sie go leje najpierw znajomkom i rodzince rządzących.
Kolego Chris, piszesz, że inni nie są zorientowani w temacie, a jaką wiedzę Ty masz na ten temat. Pan Burmistrz jest już "władcą gminy", jak sam napisałeś drugą kadencję (4+2) sześć lat i o ile dobrze jestem zorientowany, to nie przypominam sobie żeby do "członków rodziny naszego gminnego władcy" była wylana smółka. Co proponujesz i co mówi Twój GPS? Mieszkasz zapewne przy drodze ze smółką . Ale tak jak większość na forum, skazujesz na żwirówkę trzech pozostałych gospodarzy kol. Jasionówka i 22 dwóch sołectwa Kamienna Nowa. Karzesz ich, bo mają radnego, który prowadzi agroturystykę i mieszkańców Kamiennej Nowej, bo we wsi mają rodzinkę Burmistrza. A co powiesz mieszkańcom Kamiennej, jak Burmistrz będzie włodarzem gminy przez kolejne dwie kadencje. Idąc Twoim tokiem myślenia, proponuję zacząć smołówkę na Księżyc. Odpowiada?
Za tę wiadomość podziękował(a): mm

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/10 19:49 #1978

• recpro
  • recpro Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Thank you received: 16
  • Oklaski: 3
w pierwszej kolejności wyasfaltować KALNO !!! :woohoo: CAŁE KALNO HEHEHEHE ;) a co ... :evil:
Ostatnio zmieniany: 2012/11/10 19:50 przez recpro.

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/11 07:20 #1980

• trampolina
  • trampolina Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Thank you received: 11
Pytania do -zgodnie z tematem :)
1)Kto ma pilnować porządku na gminnych obiektach i sprzątać bajzel na: terenie przed wjazdem na ogródki działkowe Kalno? W komentarzu dodam, że niektórym właścicielom ogródków wydaje się ,że są ekologicznymi ogrodnikami, jednak bajzel przed wjazdem na działki świadczy o tym, że są "ekologicznymi szkodnikami" :ohmy:
2)Kto jest odpowiedzialny za sprzątanie lasku komunalnego i bajzlu w amfiteatrze? W okresie gdy nie ma tam imprez, młodzież bezstresowo spędzająca czas (zapewne podciągając korepetycyjnie swoje zaległości edukacyjne) w momentach braku weny i chłonności lekturowej, przenosi fabułę z powieści Karola Maya na real i należałoby coś z tym zrobić :ohmy:
3) w centrum miasta odbywa się "legalny" handel wódą i papierosami. Policja to "olała", straży miejskiej nie ma- więc? Udajemy, że nie ma problemu? :unsure:

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/11 12:10 #1982

• zdun
  • zdun Avatar
  • User is blocked
  • Oklaski: -1
Witajcie co wy narobiliście ja założyłem temat ten, a wy zrobiliście pogawędki ,tu się nie piszę pytań do elity .Piszę się do nich meile tak jak ja to robię nie musicie się przedstawiać w nich ,załóżmy jakiś komitet obrony Dąbrowy.Piszmy do nich meile zapraszajmy wszystkie możliwe kontrole w grupie zawsze jest łatwiej ,niech historia o nasz kiedyś napisze.Bierzmy udział w wyborach rozwalmy w końcu te układy panujące tam od dwóch kadencji elity.
Co wy na to.

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/11 12:24 #1983

• trampolina
  • trampolina Avatar
  • Młodszy forowicz
zdun napisał:
Witajcie co wy narobiliście ja założyłem temat ten, a wy zrobiliście pogawędki ,tu się nie piszę pytań do elity .Piszę się do nich meile tak jak ja to robię nie musicie się przedstawiać w nich ,załóżmy jakiś komitet obrony Dąbrowy.Piszmy do nich meile zapraszajmy wszystkie możliwe kontrole w grupie zawsze jest łatwiej ,niech historia o nasz kiedyś napisze.Bierzmy udział w wyborach rozwalmy w końcu te układy panujące tam od dwóch kadencji elity.
Co wy na to.
Witaj zdunie. Ty założyłeś temat a my zrobiliśmy pogawędki nie pisząc pytań tutaj do elity. Nie piszemy jak Ty "meili" bez przedstawiania się i zakładania jakiegoś komitetu obrony Dąbrowy. Nie zapraszamy kontroli możliwych i niemożliwych chociaż w grupie jest łatwiej. Zgadzam się niech nasz historia doceni i w ogóle nawet niech napisze. Bierzmy co się da w wyborach a także przed nimi po po nich. Zbudujmy a nie rozwalmy nowe układy i nasza elita, jako ta lepsza ma szansę zbudować lepsze jutro, a nawet pojutrze. Aby było łatwiej może komunikujmy się przez playa za 29 gr za minutę plus VAT w sieci a poza nią to już nie jest elita. Co wy na to B) B)
Za tę wiadomość podziękował(a): mm

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/11 14:56 #1984

• Mała
  • Mała Avatar
zdun napisał:
Co wy na to.

A gdzie ciastka, gdzie kawa? - ja się pytam. Zdun powinien się brać za budowę pieców, a nie rozwalanie czegokolwiek. Już jeden układ został rozwalony, ale wciąż nie ma kawy i ciastek!

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/11 15:39 #1985

• mm
  • mm Avatar
  • Ekspert
Tak Maleńka Piter włożył kijek miedzy szprychy, tylko co dalej ze Spółdzielnią? Ciastka je ciapek prezesa, a kto wypija kawę?

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/11 16:03 #1986

• zdun
  • zdun Avatar
  • User is blocked
mm czyli maniek g daj sobie spokój z tym pisaniem zajmij się lepiej sprawami bliższymi dla ciebie
wszyscy dziękują za odwagę rozwalenie układów w sm i prosza aby to samo udalo mi sie w gminie ale tu juz bedzie problem nowe wybory za 2 lata a za dwa lata to juz sprzedadzą i rozkradna cala dabrowe
a nikt nie chce wyjsc na ulice tak jak wyszli ludzie dzis w warszawie

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/11 17:35 #1987

• mm
  • mm Avatar
  • Ekspert
Nie mam zamiaru udowadniać Tobie ,że mnie z kimś mylisz, bo nie o to tutaj chodzi.Natomiast przemyśl sto razy swoje przyszłe działania, a za sto pierwszym jeszcze raz pomyśl, czy warto swój cel kierować w kierunku gminy.Niezbyt celnie strzelałeś w służbę zdrowia,w sm i co wyszło??????? Ile mieszkańców za Tobą poszło???? A co do zajęć bardziej osobistych, to raczej Ty zajmij się swoim małym dzieckiem i zarób na opał na zimę, bo moje dzieci są wieku 14 i 16 lat, na szczęście uczą się nawet dobrze i pilnuję swoich obowiązków, a nie zajmuję się cudzymi sprawami i problemami, które Ciebie tak fascynują. Jeszcze o jednym zapomniałam, a mianowicie zwrot "wszyscy dziękują" w Twoim mniemaniu, to Twoja rodzina?(i też nie cała), czy też ci "wszyscy" to abonenci Play'a?
Ostatnio zmieniany: 2012/11/11 18:00 przez mm.

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/11 18:22 #1988

• trampolina
  • trampolina Avatar
  • Młodszy forowicz
zdun napisał:
mm czyli maniek g daj sobie spokój z tym pisaniem zajmij się lepiej sprawami bliższymi dla ciebie
wszyscy dziękują za odwagę rozwalenie układów w sm i prosza aby to samo udalo mi sie w gminie ale tu juz bedzie problem nowe wybory za 2 lata a za dwa lata to juz sprzedadzą i rozkradna cala dabrowe
a nikt nie chce wyjsc na ulice tak jak wyszli ludzie dzis w warszawie
A więc masz dwa lata na zbudowanie fundamentu pod przyszłą "elytę rządzącą" w gminie. Musisz dalej działać społecznie, organizować licytacje, zbierać dary na szpital (a swoją drogą ciekawe ile szpital wspomogli różni społecznie działający?) Teraz zima idzie, może warto by było zorganizować gorące posiłki dla najbiedniejszych i tym warto się zająć- na tym się skupić, a nie na myśleniu o rozwalaniu elit! :oops:

Odp: Pytania i odpowiedzi kierowane do urzędu gminy 2012/11/11 19:53 #1989

• zdun
  • zdun Avatar
  • User is blocked
Szlak mnie bierze wszyscy prawie są tu dwulicowcy najpierw przeciw elicie póżniej za elitą.
Nie ma z kim i o czym w tym mieście.

Odp: canadian health&care mall 2012/11/12 08:29 #1991

• trampolina
  • trampolina Avatar
  • Młodszy forowicz
Szlak mnie bierze wszyscy prawie są tu dwulicowcy najpierw przeciw elicie póżniej za elitą.
Nie ma z kim i o czym w tym mieście.

Już się zniechęcasz! Już negatywnie oceniasz innych i jak napisałeś "prawie" wszyscy to dwulicowcy! W taki sposób nic nie zrobisz. Zima idzie ucz się od zwierząt ,a te co robią? "Ocieplają i pogrubiają" swoje futra i wszystko mają gdzieś, Ty rób to samo. Rób swoje, nie zniechęcaj się i czytaj pismo święte, gdzie jest wiele- mimo upływu lat- życiowych zapisów jak ten np. o nadstawianiu drugiego policzka. Głowa do góry zdunie i buduj, mieszaj glinę, stawiaj kafle, a jakiś tak piec powstanie :P powodzenia.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.153 seconds

Facebook

Instagram