REKLAMA

 

TEMAT: Co sądzicie o dzialalnosci GKiM w Dąbrowie?

Co sądzicie o dzialalnosci GKiM w Dąbrowie? 2011/12/03 20:40 #175

  • pineska
  • pineska Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Cena ogrzewania i ciepłej wody jest bardzo przesadzona w całej Polsce nie ma tak wysokiej ceny a jest to 5.03 za m2
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co sądzicie o dzialalnosci GKiM w Dąbrowie? 2011/12/04 13:31 #179

  • piotrek
  • piotrek Avatar
ktos normalny widze ze jest bo napisal prawde tez trzeba by bylo o tym z nimi pogadac bo tak byc nie moze jest na to rada sa oszczedzacze wody konaqcowki na krany i prysznic oszczedzajace 50 procent wody no i sciekow automatycznie kosztuja 20 zl sztuka i sa niezniszczalne te urzadzenie jest opatentowane i jakby ktos chcial to posiadam takie w sklepie na szkolnej mozna tez powiedziec, nie mowcie ze jest droga woda jak nie umiemy jej oszczedzac
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co sądzicie o dzialalnosci GKiM w Dąbrowie? 2011/12/04 15:19 #180

  • pineska
  • pineska Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Nikt nie pisze ze woda jest droga tylko jej podgrzanie!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co sądzicie o dzialalnosci GKiM w Dąbrowie? 2011/12/04 17:56 #181

  • piotrek
  • piotrek Avatar
to juz z podgrzaniem to do pana g ale oszczedzacze tez oszczedzaja 50 procent wody cieplej energia tez droga kazdy powinien miec zarowki energooszczedne ktore dziwnym trafem mam najtaniej w miescie kto ma wlasny dom to polecam rozpalanie pieca od gory mega oszczednosc opalu a do podgrzewania wody solary ktore dziwnym trafem tez sprzedaje zwrot inwestycji do 3 lat zywotnosc ponad 15 lat i 8 miesiecy w roku spokoj z ciepla woda
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co sądzicie o dzialalnosci GKiM w Dąbrowie? 2011/12/05 20:15 #196

  • smiechu warte
  • smiechu warte Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 13
  • Oklaski: -1
czlowieku... z kim Ty sie na rozum zamienileś?? .....?? nie stać Cie na reklame swego sklepu robiąc reklame na mieście?? tak masz zarówki ktore wytrwaly u mnie 5 tyg bo sie przepalily...a Twoje końcówki do wody sa takie ze prysznicem głowe trzeba plukać 30 min a nie 3 sek...taka to jest i gówniana oszczedność wody...no ale P Stojak najważniejsze ze ma rekleme na forum swego sklepu...tyle ze to co sprzedajesz to jeden wielki bubel...
Gratuluje...madry wybór!!! tak dalej...a następna reklama to będzie skupuje makulaturę bo nie mam czym ogrzać domu...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co sądzicie o dzialalnosci GKiM w Dąbrowie? 2011/12/05 20:21 #197

  • smiechu warte
  • smiechu warte Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 13
  • Oklaski: -1
P.S
...możesz dać jeszcze ogłoszenie na NK ze masz oszczędzacze na wode o super żarówki...itp:D zyskasz tylu klientów...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co sądzicie o dzialalnosci GKiM w Dąbrowie? 2011/12/05 21:00 #198

  • piotrek
  • piotrek Avatar
zalosne co piszesz ale zycie cie nauczy imie i nazwisko podaj a nie oczerniasz zarowki maja rok gwarancji a nikogo u mnie nie bylo nie wiem czy wiesz o jakiej koncowce mowisz przedstaw sie wszystkie rozumy pozjadales to pojdziemy do proboszcza na bajere do sm i gminy to co ja robie dla dabrowy to zle to ok rob ty ja z boku ocenie poprosze moderatora kto takie rzeczy pisze i tu napisze kto to byl pod tym nikiem bo gdzies sa granice oszczerstw reklama jak kazda inna wszyscy tak robia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.067 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram