REKLAMA

 

TEMAT: nasza parafia dodaj swoje zdanie

nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/02 17:22 #168

  • piotrek
  • piotrek Avatar
tu jest miejsce aby pisac o parafii co wam sie wam podoba co nie itp
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/04 13:20 #177

  • piotrek
  • piotrek Avatar
ja jestem za utworzeniem rady parafialnej a wy czekam na opinie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/05 19:34 #190

  • smiechu warte
  • smiechu warte Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 13
  • Oklaski: -1
moja opinia jest taka... widze po postach ze znasz sie na wszystkim...i na gminnych sprawach...i na sprawach spółdzielni... i jeszcze na sprawach koscielnych...ale powiem tak...jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/05 21:18 #201

  • piotrek
  • piotrek Avatar
i tu zalazles sie wszedzie po pietach mi lazisz ja nie rzadze w miescie laz rzadzacym tak mnie zycie pokierowalo ze w radzie parafialnej bym zdziala najwiecej bo troche zycia poswiecilem dla boga i sluchania jego apostolow czyli ksiezy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/22 07:53 #247

  • GenSulika
  • GenSulika Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 91
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 9
Na początku wejdź w internet i poszukaj co powinno być spełnione aby powstała rada parafialna a potem porozmawiamy na ten temat ok??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/22 13:19 #249

  • piotrek
  • piotrek Avatar
my nie spelniamy ha hi przespij sie a pozniej pisz aha masz racje za duzo mieszkancow ,za duzo ks,za dobrzy parafianie ,za malo sie przeprowadza u nas aborcji i in vitro ,pozamykane sklepy w niedziele bo zero kupujacych ,za malo u nas zyje par bez slubu ,za maly problem z alkoholem ,za duzo koscielnych w parafi i kucharek i wlasnie przez to wszystko nie spelniamy warunkow aby byla rada hi hi hi pozwolilem tu sobie na napisanie spraw z palca wzietych aby rozbawic czytajacych i tego madrale co mowil ze nie spelniamy warunkow
Ostatnio zmieniany: 2011/12/22 17:36 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/22 22:46 #256

  • GenSulika
  • GenSulika Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 91
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 9
Żeby założyć rade to rzreba wiedzieć jak to zrobić a nie gadać aby gadać bo tobie się zachciało
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/23 13:36 #260

  • piotrek
  • piotrek Avatar
prosze milcz tak delikatnie do ciebie czlowieka zwracam sie nie powiem inaczej bo ida swieta ale zeby nie swieta to tez nie moglbym ostrze bo kims tam jestes ty mi bedziesz mowic jak ,oj przestaw sie z nazwiska i imienia to cos tam ci bede mogl na meila napisac .ty przywiozles stacje, ty rozmawiales z proboszczem, ty dzwoniles do kurii kilka razy moze to wszystko ty, nie ja to milcz w tej kwesti i patrz co twoj szef po swietach zacznie robic nikomu sie nie udalo sprobuje teraz ja kuria jest za utworzeniem rady bede potrzebowal twego podpisu jak sam proboszcz sie nie zgodzi prosze mysl co piszesz i do kogo ja po nowym roku ide do proboszcze wierze ze bedziesz mi madralo towarzyszyl
Ostatnio zmieniany: 2011/12/23 17:29 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/23 22:05 #265

  • GenSulika
  • GenSulika Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 91
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 9
po 1. Bez zgody proboszcza to ty nic nie zrobisz i kuria ci w tym nie pomoże
po 2. Niech Pan Bóg ma nas w opiece i broni przed tym żeby proboszcz się zgodził.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/24 09:17 #268

  • piotrek
  • piotrek Avatar
to pojc z nim pogadaj sam lub moge ci w tym towarzyszyc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/24 12:56 #272

  • GenSulika
  • GenSulika Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 91
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 9
ja to akurat zajmuje się uczciwa pracą a nie smarowaniem błotem wszystkich dookoła i nie wchodzę w paradę porządnym ludziom tak jak ty. Zostaw ty ten kościół w spokoju i nie sadź łap tam gdzie ciebie nie chcą bo tylko sobie biedy narobisz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2011/12/24 13:23 #275

  • piotrek
  • piotrek Avatar
nie wiem po co tracilem czas i tobie odpisywale takiemu porzadnemy ktory widzac ze jest cos nie ok przechodzi obojetnie kiedys i kolo ciebie przejda jak bedziesz potrzebowal pomocy bo po co cos robic i sie komus wtrybiac robta co chceta jurek owsiak jakie smarowanie wszystkich w ktorym miejsu nie prawda no juz naprawde zaczynam miec niektorych madralow bez imienia i nazwiska dosc musze nauczyc sie takimnie odpisywac walic ignora i ok i robic swoje a gdzie madrala pracuje w gminie czy sm ze boii sie o swoj stolek
Ostatnio zmieniany: 2011/12/24 13:26 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2012/01/04 13:54 #407

  • DB
  • DB Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 61
  • Thank you received: 4
  • Oklaski: 5
CZARNA MAFIA-NIENAWIDZE TEGO !!!!!!!!!!!!! :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2012/01/08 15:12 #509

  • piotrek
  • piotrek Avatar
teraz z innej strony nasi kochani politycy ktorych wybralismy a szczegolnie ci co nie maja nic wspolnego z wiara chca uczynic aby telewizja trwam nie byla nadawana na cyfrowych nadajnikach chca zamknac jej nadawanie w bialym juz zbieraja podpisy przeciwko tej ustawie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: nasza parafia dodaj swoje zdanie 2012/01/11 00:03 #539

  • Mieszk@nk@
  • Mieszk@nk@ Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 11
  • Oklaski: 0
MAJA RACEJE!!! TVTrwam to nic innego jak BIZNES!! Mydlą w oczach biednym babciom. Jeżeli słucha tego inteligenta osoba z wykształceniem psychologa lub po psychologi. Może jasno stwierdzić, że przekazywane są tam różne niedobre rzeczy dla całego społeczeństwa w sposób podprogowy. Są stosowane metody manipulacji ludźmi. Najgorsze, że to wszystko wplecione jest w wiarę i modlitwę. Nikomu nie zabraniam się modlić. Jestem katoliczką jak to mówią wierzącą i praktykującą. Ale wiara nie ma nic wspólnego z dawaniem na tacę dla ks. dyrektora na jego radyjko. (Pytanie tylko czy on jest ks? Czy raczej bratem zakonnym? Pytanie co robił przez tyle lat w DE jak słuch o nim zaginą? A potem wrócił taki oświecony na biznes?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.077 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram