REKLAMA

 

 • Strona:
 • 1
 • 2

TEMAT: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie

urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/02 17:14 #166

 • piotrek
 • piotrek Avatar
tu zaczniemy tematy naszej fajnej wladzy wszystkie zale itp mysle ze beda nam tu odpowiadac tak jak i na stronie sm
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/04 13:26 #178

 • piotrek
 • piotrek Avatar
witam dzis bylem kolo wiatrakow to jest szok jakie to olbrzymy stac tam to juz glowa boli mimo ze leza kto ma jak to niech tam podjedzie i zobaczy z czym to sie je a w osmolowszczyznie ma powstac oddalony pol km od ludzi to tragedia jestem za wiatrakami ale niech beda oddalone okolo 10 km jak skrzydlo sie urwie to leci kilka km dzis zobaczylem ze pan burmistrz rocznie zarabia 114.000 tys zl to mnie ta suma przerazila dobrze by bylo porozmawiac czy w tym kryzysie zgodzil bys sie na jedna druga swych poborow a jak nie to trzeba by bylo jakas inaczej ta sprawe rozwiazac bo jest to ostro przesadzona suma nie oszukujmy sie co wy na to mieszkancy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/05 17:59 #183

 • piotrek
 • piotrek Avatar
witam na radzie pan bialomyzy zwrocil sie do radnych czy otrzymali jakies tam pisma w sprawie szpitala ale dostal odpowiedz ze nie pyta nas pan czy dostalismy czy nie i nie szukajmy winnych tylko skupmy sie czy mozemy cos zrobic wydaje mi sie ze ktos cos przespal ale wdzieczny byl bym dla p bialomyzego zeby to opisal profesjonalnie ja tylko powiedzialem zamiast jezdzic po wiatrakach po suwalkach to trzeba bylo do nfz pojechac bo pani dyrektor z placzem przekazala jaka jest sytulacja w naszym szpitalu ale mysle ze i tak to nikogo z mieszkancow nie zainteresuje bo widze ze kazdy czyta a nikt nie pisze i nic nie robi skad u was taka znieczulica i patrzenie tylko na siebie tak daleko sie nie zajdzie i nigdy dobrze nie bedzie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/05 19:23 #186

 • smiechu warte
 • smiechu warte Avatar
 • Offline
 • Świeżak
 • Posty: 13
 • Oklaski: -1
jeśli chodzi o wiatrak...to sie nie bój:P do twego domu nie doleci jak sie urwie...a te wiatraki sa większe od tych które w dzieciństwie trzymałeś w ręku na patyczku i dmuchałeś...świat idzie do przodu...i uwierz ze nawet wiatraki się zmieniają. I jeszcze raz coś powtórzę...nie patrz na zarobki innych...popatrz na swoje...hm...a może tak pochwalisz sie ile Ty zarabiasz rocznie skoro zmieniasz mieszkania jak rękawiczki:) chciał byś zarabiać pewnie tyle co komendant policji...prezes spółdzielni...lub burmistrz...ale do tego trzeba mieć wykształcenie...
P.S troche zawyrzyłeś zrobki co niektórych ludzi...wiec i z matematyki byłeś marny...może swoje chociaż zarobki dobrze podliczysz...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/05 19:30 #189

 • piotrek
 • piotrek Avatar
dobrze mi mowili nie rob nic dla tej dabrowy bo wyjdziesz na najgorszego przedstaw sie z imienia i nazwiska poczytaj na necie o wiatrakach jakie mieszkania czlowieku zarobki sa w necie na stronie jak kiedys ktos mnie namowi do pelnienia jakies wladzy w dabrowie to przespie sie i pomysle czy dam rady a nie pojde dla tak wielkiej kasy fakt moge wziazc ta wielka kase co daja ale podzielibym sie z biednymi
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/05 19:39 #191

 • smiechu warte
 • smiechu warte Avatar
 • Offline
 • Świeżak
 • Posty: 13
 • Oklaski: -1
...człowieku...Ty podzieliłbys sie z biednymi?? teraz to napisałeś kawał roku... będzie z czego sie śmiać... dabrowa ma nowego kabareciaża normalne:P
tak...zgadzam sie z Toba...to sa pieniadze spore za wiatraki...i idzie to na fundusz gminnej kasy... To co?? dowiemy sie jakie masz wyksztalcenie??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/05 19:52 #193

 • piotrek
 • piotrek Avatar
sam jestes analfabeta bo kabareciarze pisze sie przez ''rz'' oj malo wiesz a kto po ogladnieciu tvp bialystok poszedl po dabrowie i prosil o kase dla pani z nierosna to moze byles ty a nie stojak male sa pieniadze dla gminy poczytaj o wiatrakach o fali infradzwiekowej pisalem srednie i zeby pomagac biednym i mieszkancom chyba widac wystarczajace wazne nie wyksztalcenie ale zeby miec Boga w sercu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/05 20:05 #195

 • smiechu warte
 • smiechu warte Avatar
 • Offline
 • Świeżak
 • Posty: 13
 • Oklaski: -1
no tak... Piotruś sie raz odważył i sie przeszedł po dąbrowie...Boga to Ty do tego nie mieszaj....
a co do czego...człowieku, czy Ty nie widzisz ze z Ciebie smieje sie cala dabrowa?? jak w bialymstoku mowi sie Twoje imie "Stojak" to wszyscy kojarzą Ciebie z CB radiem i gadaniem bzdur przez nie...wiec sorki, ale nie jestes az taki pobożny...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/05 21:06 #199

 • piotrek
 • piotrek Avatar
oj nie raz a kto po kilku latch nieobecnosci w kosciele 1 stacji przywiozl ja w tydzien mam cos jeszcze wymieniac niech sie smieja z ksiezy tez sie smieja gadaja i dokuczaja i jakie sami rodziny przez to maja z nazwiska w bialym nie kojarza z cb tak ale mowili ktos z okolic sokolki lub nowego dworu nie wyzywalem napewno jakies glupoty sie gadalo ale to juz przeszlosc ktora nigdy nie powroci a co to szatan daje mi takie sprawy do zrobienia bo ty mowisz ze bog w tym nie ma swego dziela ok mysl tak dalej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/06 19:00 #204

 • piotrek
 • piotrek Avatar
duzo by dal aby ktos wyjasnil kto namieszal w sprawie szpitala bo jedni na drugich zwalaja a prawda jest tyko jedna jak w kazdej sprawie jest tylko jedna jedyna prawdziwa prawda a to ludzie pozniej wymyslaja swoje prawdy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/10 20:48 #221

 • piotrek
 • piotrek Avatar
zwracam sie do urzedu gminy zeby zaczac kontrole czy ludzie w swych domach nie pala smieci plastikow opon oleju itp bo dabrowa lezy w dole i niekiedy jest nie ciekawie a to najbardziej szkodliwe sprawy wydostaja sie dioksyny 1000 razy gorsze od cjanku jesli chodzi o smiecie plastikowe gumowe olejowe wszystkie oprocz papieru i tektury niech ktos wkoncu z gminy odpisze
ale zeby to osiagnac to trzeba lud poinformowac ulotkami i rozmowami przy ich wreczaniu i trzeba cos zrobic ze smieciami zeby byla jakas oplata niezalezna od ilosci bo wtedy tylko ludzie beda wszystko zbierac a nie palic i nie bac sie ze jak duzo bedzie smieci to bedzie trzeba dodatkowa placic a tak byc nie moze i to jest temat do zrobienia na wczoraj bo mamy okres zimy i ludzie laduja wszystko do pieca bo opal drogi tez przy spalaniu wegla i drewna tez ulatniaja sie dioksyny ale jakas tylko ich czesc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/11 00:13 #222

 • piotrek
 • piotrek Avatar
w tvp bialystok mowili ze jest kasa na zrobienie rynku z prawdziwego zdarzenia ale z 8 gmin nic o dabrowie nie powiedzieli no fakt bogata gmina sama poradzi nawet bram nie stac zeby zamknac maloty buzuja bmkami codzien
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/11 10:32 #223

 • piotrek
 • piotrek Avatar
mysle ze w naszej gminie brakuje osoby lub osob ktore by tylko szukaly gdzie mozna wziasc kase panstwowa lub unijna cos w tym temacie jest ostro do tylu bo jestesmy na ostatnim miejscu w podlaskim przed nami nowy dwor sidra jesli chodzi o ilosc wzietej kasy na lebka wiele lat przespalismy ale wkoncu trzeba sie obudzic
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/12 21:17 #224

 • użytkownik
 • użytkownik Avatar
 • Offline
 • Senior forum
 • Posty: 46
 • Thank you received: 7
 • Oklaski: 6
Piotrze Piotrze gdzie posiadłeś tak rozległą wiedzę na każdy temat. Z tego co tu wypisujesz wygląda na to, że znasz się na wszystkim. Nieprawdopodobne, że człowiek o tak potężnej wiedzy marnuje się w jakiejś Dąbrowie Białostockiej. Każdy na Twoim miejscu posiadając tak potężną wiedzę i kompetencję nie marnował by się w miejscowości, która nie daje możliwości rozwoju geniuszu, który posiadasz. Kandyduj na premiera, prezydenta, papieża albo przynajmniej kierownika PGR w Makowlanach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: urzad gminy burmistrz i radni dodaj swoje zdanie 2011/12/12 23:26 #225

 • piotrek
 • piotrek Avatar
oj to co piszesz to mowi tylko o tym co reprezentujesz pojc lepiej i zrob zbiorke zywnosci w biedronce dla ubogich wez ze soba tych swoich znac sie na wszystkim ha ha a widziec bledy to troche inna bajka im podpowiedz gdzie sa makowlany ja nie rzadze i za wysoko pchac sie nie bede nie masz nazwiska i imienia masz tylko numer w ktorym miejscu sie pomylilem popraw przyjdz na rade i wyraz swoje zdanie jak jest twoja wiara czlowieku o numerze skoro piszesz o papiezu jak tak mozna zasmiejesz sie z kosciola ale innym glosem kiedys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
 • Strona:
 • 1
 • 2
Time to create page: 0.069 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram