REKLAMA

 

TEMAT: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/18 20:34 #237

  • piotrek
  • piotrek Avatar
to plac i siedz i placz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/19 17:57 #238

  • mm
  • mm Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Panie Piotrze jak obniżka ceny pomarańczy w biedronce? Udało się?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/19 18:10 #239

  • mm
  • mm Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Panie Piotrze siedzi Pan na forum i co brak odpowiedzi. Mocny jest Pan tylko w temacie spółdzielni. Mocny to źle powiedziane bardziej pasuje "zielony"!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/19 18:13 #240

  • piotrek
  • piotrek Avatar
pomarancze to chemia lepsze jablka nasze jak mozna patrzec na ta biedronke oblegana w niedziele na maxa a taka dabrowa wierzaca zebyscie nie robili zakupow w niedziele to wszystko by sami w niedziele pozamykali ale dokad beda klienci dotad beda otwierac zal na to patrzec ale idzie juz tego wszystkiego koniec bo jak tak mozna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/20 19:03 #241

  • piotrek
  • piotrek Avatar
dziekuje mieszkancom ze sie ockneli sa juz listy aby wywalic wszystkich w sm i bedzie porzadek uwierzycie ze po zmianach personalnych tylko moze byc lepiej takie podwyzki o 10 gr a nie o 1 zl wam zrobili najwieksze czynsze w podlaskim zaufajcie mi raz zmiencie wszystkich w biurze nic nie tracimy i wybierzmy nowych odpowiedzialnych z sercem z ciala a nie z kamienia i kieszeniami dosyc juz napracowali namieszali my ludzie wierzacy musimy dac szanse innym biedniejszym jestescie po rekolekcjach wyciagnijcie w koncu wnioski nie macie prawa przechodzic obok problemow i takich rzadzacych obojetnie nawet za ukaranie mnie zaproszeniami na walne i nie wynajecie mi lub komus placu kolo biedronki wszyscy powinni poleciec ze stolkow a wy nic mieszkancy z tym nie zrobiliscie tylko sie smiejecie ze mnie bedziecie smieli sie ostatni nie wynajeli tego placu i dzis pracownicy robili tam porzadek no i cos sie komus stalo bo katetka jechala na sygnale i kogos zabrala jest to dla mnie jakis znak choc nie musi kazdy odbierze jak chce ci z sm powiedza a co tam dzis do rady zlozylem podanie aby pozwolili mi wywieszac ogloszenia informujace co sie dzieje w sm na klatkach bo tak bedzie taniej niz wrzucac kazdemu do skrzynek zobaczymy co odpisza prosze wasz mieszkancy jak odp bedzie na nie zeby odwolac ich jak najszybciej pan g mowil ze czyta forum ale jakas nie odpisuje no bo po co jak wszyscy pisza nie prawde a on jest bez skazy i z takimi nie bedzie sie zadawal bo nic z tego nie ma
Ostatnio zmieniany: 2011/12/20 19:35 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/20 22:32 #242

  • użytkownik
  • użytkownik Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 46
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 6
Panie Piotrze jak czytam Twoje posty na forum to się zastanawiam o co Ci tak naprawdę chodzi. Piszesz na 100 tematów jednocześnie w jednym poście. Niewątpliwie masz rację, że czynsze są wysokie i że coś wypadałoby zmienić w tej kwestii. Ponadto to co piszesz czyta się tak ciężko, że nikomu się nie chce tego robić. Naucz się podstawowych zasad interpunkcji a potem bierz się za zmienianie świata. Wracając do tematu czynszów nawet gdyby jak go określasz pan g pracował za darmo nie zmieniło by to cen czynszów. Pensja pana g i innych członków zarządu spółdzielni to prawdopodobnie jakiś promil kosztów jakie ponoszą mieszkańcy. Twoim jedynym pomysłem na obniżenie cen czynszu jest zwolnienie wszystkich ze wszystkich stanowisk. Co Twoim zdaniem należało by zrobić w sytuacji gdyby sm została rozwiązana. Może stworzyć wspólnoty??? Jeżeli tak to kto by je reprezentował??? itp, itd. A może masz jakiś konkretny inny pomysł na to, ażeby ceny czynszów w sposób realny obniżyć??? Nie jestem pracownikiem spółdzielni mieszkaniowej ani członkiem zarządu, nie jestem nawet mieszkańcem spółdzielni. Wkurzają mnie jednak wypowiedzi takich pieniaczy jak Ty. Tak na dobrą sprawę nie masz jakiegokolwiek pomysłu na obniżenie cen. Nie jesteś takim geniuszem jak Ci się wydaje. Zapodaj jakiś konkretny pomysł, który Twoim zdaniem wpłynie na obniżenie cen czynszów. Jeżeli masz jakieś konkretne pomysły to na pewno każdy z chęcią ich wysłucha. Jednakże Twoje dotychczasowe wypowiedzi ograniczają się jedynie do opluwania wszystkich wokół. Wiadomo, ze ganić jest zawsze łatwiej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/21 10:16 #243

  • GenSulika
  • GenSulika Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 91
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 9
Nie rozumiem o co ty Piotrek walczysz?? Żebyś był członkiem SM to byś pomarudził, a tak? Po co robić tyle czumu? Zostaw to ludziom, którzy mieszkają w blokach zarządzanych przez SM i zamiast mieszać ludzi z błotem to się zastanów bo w sobotę na pasterkę polecisz do komunii a tak nie można. Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/21 19:06 #244

  • piotrek
  • piotrek Avatar
chodzi mi o sprawiedliwosc i prace zeby przynosila korzysci za ta kase co biora,najwazniejsze to interpunkcja a pozniej zmiana swiata ocknij sie czlowieku no tak zarobki nie zmienia wynajecie mi lub komus terenu pod sklep przy biedronce tez nie grosz do grosza i bedzie ok,pewnie promil bo nie wiemy ile reszta zarabia a oni mowia ze malo,ja juz im nie daje zaufania niech przyjda nowi ludzie z energia do pracy i moze to jakas wyprowadza na prosta jakis wielki dlug ma sm wspolnoty chyba nie ale mniej ludzi w sm i nowi z sercem do dzialania za pol kasy,ja znalazlem w tych kwestiach oszczednosci niech madrzejsi znajda gdzies indziej,gdzie opluwanie pilnuj co piszesz,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/21 19:10 #245

  • piotrek
  • piotrek Avatar
ty panie gen sulik nie musze byc czlonkiem ani mieszkancem ale widze ze cos nie tak to jako chrzescijanin nie przejde obojetnie,ludzi z blotem w ktorym miejscu nic takiego nie robie, aby nie byc codziennie w stanie laski bo smierc moze przyjsc w kazdej chwili i nie chce aby mnie nie zaskoczyla nie bedacego przygotowanym to pilnuj co piszesz, pracownicy obecni nic nie zrobili i nic napewno nie zrobia bo juz nie maja energi do pracy ,jest jakis chyba dlug , jak mozna bylo do niego doprowadzic ,ta ogromna podwyszka ,nie nauczenie ludzi oszczedzania ciepla zima itp itp wymienmy pracownikow nikt na tym nie straci miejmy nadzieje ze bedzie lepiej nie mozna dlugo siedziec na jednym stanowisku bo czlowiek za mocno sie przyzwyczaja tak czlowiek juz ma jak beda chcieli dopracowac do emerytury to dajmy im szanse jako konserwatorzy bo obecni juz nie maja zdrowia i do dbania o porzadek wokol blokow jest to dlamnie jedyna realna szansa posluchajcie raz mnie to nic nie kosztuje i rzadna strata dajmy szanse mlodym bezrobotnym my mieszkancy katolicy
Ostatnio zmieniany: 2011/12/21 19:24 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/21 20:12 #246

  • piotrek
  • piotrek Avatar
przypominam tresc ogloszenia za ktore dostalem 300 zl mandatu
apel do czlonkow i meszkancow sm
drodzy mieszkancy zwracam sie do was z wielka prosba abyscie uczestniczyli w walnym zebraniu we czwartek o 17 w sm
od nas zalezy nasza przyszlosc nie pozwol aby ktos za ciebie podjal tak wazna decyzje
musimy odwolac ludzi ktorzy dzialali na nasza niekorzysc i wybrac odpowiednich aby nas godnie reprezentowali
przyjdzmy wszyscy i dokonajmy wlasciwego wyboru powiedzmy ukladom nie




te ogloszenie w ilosci okolo 50 wieszalem dwa razy bo zawsze ktos mi z szafek ogloszeniowych ze srodka wyjmowal ktos musial miec klucze wtedy pan g po drugim wywieszeniu mowi zdejmiesz albo pojde na policje nie moglem zdjac bo nic zlego nie bylo w tresci i poszedl i dostalem 300 mandatu tyle czasu poswiecilem i kasy 200 osob przyszlo gdzie zawsze przychodzilo 30 a oni mi takie cos zrobili ja czekam na oddanie kiedys sumienie ich ruszy sa mi winnie 300 nie liczac dodatkow nie wiem jak chodza do komunii bo sie nie rozliczyli ze mna
no i teraz sprawa druga w sadzie ze nap eski do pana g o tresc ty powiedziales ze za twej kandecji nic tam nie ,a ja jak dozyje walnego to porosze aby wrescie ci podziekowali za prace, ze sm to oboz zamkniety ,ze on wielki radny bez skazy z kamionki , ze mi lub komus nie wynajeli placu po kisku bo tacy bogaci sa czyli sm, prosil o przeprosiny przeprosilem eskie i bylem pewny ze ok bedzie bo o to porosili, a pozniej mialem wezwanie na policje na wyjasnienia i co wy na to gdzie w tych dwoch przypadkach sa slowa zeby isc na policje i mandaty dawac to nikomu nic nie mozna delikatnie powiedziec napisac jak cos nie pasuje czasu komuny minely wolnosc slowa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/22 13:58 #251

  • DB
  • DB Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 61
  • Thank you received: 4
  • Oklaski: 5
POTRZEBNA MI JAKAS STRONKA DO WYCENY MIESZKANIA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/22 17:28 #252

  • piotrek
  • piotrek Avatar
szykujmy sie na styczen na walne albo teraz albo nigdy niech kazdy kto cos wie o jakis machlojkach niech to przygotuje i wyjawi dopiero tam ja bede mial dwie niespodzianki mysle ze nie beda wiedziec skad ja to wiem spotkalem znajomego duzo wie ale nie chce mi nic powiedziec taki katolik wielki ,czy potrzebna jest taczka czy bez niej sie wywiezie minimum dwoch panow inaczej dobra nie bedzie halicki na prezesa mysle ze uczciwy chlop dla pań mozemy dac szanse pozniej na spokojnie o ile bedzie rtrzeba wybrac zarzad i rade ale nie w taki sposob jak dotychczas trzeba pogadac wczesniej z madrymi ludzmi itp dzis wystapilem o ksera mych podan i odp jesli chodzi o wynajecie placu pod biedrona ale pani letowska nie miala czasu ale nie wiem czy jutro dostane bo pod drzwiami jakby uslyszalem od pana g zeby nie dawala mi jutro sie okaze zacznijcie cos pisac aby te walne wkoncu odmienilo losy sm
Ostatnio zmieniany: 2011/12/22 17:29 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/22 18:29 #253

  • piotrek
  • piotrek Avatar
sm na pierwszym miejscu jeszcze 100 wejsc i pobijemy sokolke oni w jakim temacie maja 1025 odslon a my tu 915 ale ten piotrus to narobil bigosu a o gminie zapomnielismy kilka setek mniej wejsc jak na sm a tak byc nie powinno jestem z was dumny napewno na walnym bedzie tvp isokolka postaram sie tvp bialystok i tvn zaprosic o naszej kochanej taniej i sprawiedliwej sm musi uslyszec caly swiat mamy przeciez mieszkancow naszych rozsypanych po calym swiecie bo tak cudownie im sie tu zylo ze pouciekali i nie chca wrcac niech sobie obejrza co sie tu wyrabia
Ostatnio zmieniany: 2011/12/22 18:30 przez piotrek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/22 19:03 #254

  • piotrek
  • piotrek Avatar
najwazniejsze powtarzam po raz kolejny musza byc zmiany personalne bez nich nie da sie nic zrobic czy to wkoncu dotrze do was moga powiedziec ok nie bedzie podwyzki lub bedzie mniejsza i co z tego jak dlug bedzie rosl trzeba rzadzacych ktorzy beda wiedzieli jak i gdzie szukac oszczednosci jeden mial na to kilka lat i nic a drugi kilkanasie i tez nic moga bys jakies ukladziki, nie mowie na 100 procent ze sa bo zaraz znow na policje poleci; z personelem z firmami remontujacymi ,dostarczajacymi opal itp przeciez nic nie stracimy jak im podziekujemy na ich miejsce znajdzie sie kilku ludzi z sercem z ciala i bez kieszeni ktorzy przyjda pracowac za max polowe tego co oni maja teraz i beda nas po nogach calowac i sm bedzie wkoncu jak jedna rodzina z mieszkancami, nadejda wreszcie wspaniale czasu Bog nam w tym pomoze jestesmy przeciez wszyscy po pieknej uroczystosci jaka bylo zawierzenie calego miasta Sercu Jezusowemu, W INTRONIZACJI JEGO SERCA ,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/22 19:18 #255

  • piotrek
  • piotrek Avatar
od kilku osob slyszalem ze pan g kupil mieszkanie w bialymstoku w nowiutkim budujacym sie bloku lub juz wybudowanym nie wiem czemu nie ma notatki w jego zaswiadczeniu majatkowym znajac pana g to mieszkanie jest zapisane na kogos z rodziny a pan g napewno zadnej waluty swej nie wlozyl ze swych marnych poborow w spoldzielni mieszkaniowej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.080 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram