REKLAMA

 

TEMAT: Asfalt do radnego.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/09/08 22:45 #1775

  • recpro
  • recpro Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 21
  • Thank you received: 16
  • Oklaski: 3
RVDV123 napisał:
... Została włączona decyzją baaardzo poprzednich władz . A teraz nie mamy przez to pełnych dopłat unijnych . Jasionówka i Małyszówka . Gmina pozyskała fundusze na budowę przyzagrodowych oczyszczalni ścieków , ale rolnicy z Jasionówki i Małyszówki nie mają do tego prawa bo są miastowi . Nie wspomne o innych funduszach unijnych...

100/100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/09/09 18:24 #1777

  • KR50
  • KR50 Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 67
  • Thank you received: 23
  • Oklaski: 0
RVDV123 napisał:
Radny Jedliński wybudował drogę tylko sobie , czy aby na pewno tylko sobie ??!! Czy tylko on nią będzie jeździł ??!! Zazdrościcie miastowi że mamy kawałek asfaltu ??!! Pierwszy od wieków . Jasionówka do miasta się nigdy nie prosiła . Została włączona decyzją baaardzo poprzednich władz . A teraz nie mamy przez to pełnych dopłat unijnych .

Ale za to możecie teraz wychodząc w pole zaśpiewać z Elektrycznymi gitarami:
"Jestem z miasta, to widać
Jestem z miasta, to słychać
Jestem z miasta, to widać, słychać i czuć" ;)

PS. Chociaż uważam Kubę Sienkiewicza za inteligentnego człowieka to akurat ten fragment jego piosenki uważam za obraźliwy dla ludzi nie z miasta. Lecz moją intencją nie jest obrażanie kogokolwiek. Raczej rozbawienie. Poza tym skoro Jasionówka do miasta się nie pchała i nie chce w nim być, to radny z Jasionówki powinien zabiegać nie o asfalt do swojej posesji a o odłączenie Jasionówki od miasta. Mieszkańcy tej byłej wsi byli by mu za to z pewnością bardziej wdzięczni niż za kawałek asfaltu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/11/09 18:25 #1953

  • chris
  • chris Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
W Dabrowie jakoś dziwnie wszystkie inwestycje ustawiane sa pod konkretne osoby.... ;)
Ramaja,ooo,ramaja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2013/03/13 22:55 #2742

  • Komendant Policji
  • Komendant Policji Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Teraz wspólnie w gminie zastanawiamy się jaka inwestycja z Waszych pieniedzy mnie się należy, w końcu doczekałem swojej kolejki..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.069 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram