REKLAMA

 

TEMAT: Asfalt do radnego.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/23 11:46 #1626

  • marzec6886
  • marzec6886 Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 9
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: 3
brawo oliwa!!!Dąbrowska wierchuszka działa na zasadzie 3P-po cichu,pokrętnie i po kryjomu!Takie działanie jest demoralizacją władzy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ultra

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/23 12:32 #1627

  • Ultra
  • Ultra Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 41
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 5
marzec6886 napisał:
brawo oliwa!!!Dąbrowska wierchuszka działa na zasadzie 3P-po cichu,pokrętnie i po kryjomu!Takie działanie jest demoralizacją władzy.
Zgadzam się z Tobą. Ale to nasze uroki. Co by nie zrobili to źle! Też nie jestem zadowolony szczególnie tym, że jest robiona "ta" droga, bo w sumie są może i ważniejsze.
Tylko trzeba spojrzeć inaczej i ja się cieszę bo coś jednak jest robione.
Niech napinacze nam napiszą co tak naprawdę oni by chcieli mieć za te pieniążki... Bo tutaj kto i co by nie zrobił to zawsze jest nie tak. Droga zła, wiatraki złe, remonty gorsze, festyny nie udane, Dni Dąbrowy porażka, za parę dni mamy dożynki i na pewno się nie udadzą. :evil:
Odbywają się sesje więc wystarczy przyjść ze swoim planem pokazać i może jest właśnie taki idealny, że nikt inny by tego nie wymyślił. Wtedy napinacz jest zadowolony i gmina skorzysta. :cheer: więc czekamy na pomysły i można się nimi dzielić również na forum B)
Za to ceniłem zawsze Pana Piotra i chyba nie tylko ja, On potrafił wziąć zeszycik napisać co mu się nie podoba i co by chciał zmienić. Nie bał się publicznie wygłosić i nawet niektóre pomysły były przyjęte pozytywnie. Fakt, że nie każde bo Pan pomysłów to ma :P ale to co robił było naprawdę godne pochwały. Z wieloma rzeczami kompletnie się nie zgadzałem i śmiałem nawet z jego tez i teori ale szacunek za to że było to publicznie...
Może weźcie przykład i też postarajcie się coś wymyślić a nie tylko HATE!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/23 14:13 #1628

  • Hela2
  • Hela2 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 16
  • Thank you received: 4
  • Oklaski: -3
Pan Burmistrz dwa razy dziennie przechodzi koło tzw. pomnika, z którego płyty odpadają. Na jednej z tych płyt widnieje napis: "POLEGŁYM I POMORDOWANYM ZA WOLNOŚĆ OJCZYZNY". Park jak również jego otoczenie jest wizytówką każdego większego czy mniejszego miasteczka. Proponuje dla dąbrowskiego naczalstwa wybrać się na rekonesans do pobliskiej Suchowoli czy Korycina. Uważam że sprzątanie zaczyna się od domu a otoczenie sprząta się w dalszej kolejności. W moim mniemaniu estetyka naszej miejscowości jest rzeczą ważniejszą od drogi do Pana Jedlińskiego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/23 15:20 #1629

  • Ultra
  • Ultra Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 41
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 5
Hela2 napisał:
Pan Burmistrz dwa razy dziennie przechodzi koło tzw. pomnika, z którego płyty odpadają. Na jednej z tych płyt widnieje napis: "POLEGŁYM I POMORDOWANYM ZA WOLNOŚĆ OJCZYZNY". Park jak również jego otoczenie jest wizytówką każdego większego czy mniejszego miasteczka. Proponuje dla dąbrowskiego naczalstwa wybrać się na rekonesans do pobliskiej Suchowoli czy Korycina. Uważam że sprzątanie zaczyna się od domu a otoczenie sprząta się w dalszej kolejności. W moim mniemaniu estetyka naszej miejscowości jest rzeczą ważniejszą od drogi do Pana Jedlińskiego.
Widzisz, i tu się z tobą zgadzam. Będzie sesja to zaproponuj to. I następnym razem na pewno radni wybiorą renowację parkQ zamiast drogi do radnego... Ale jak nie ma pomysłu i próśb z miasta to robią co chcą. To jest POLITYKA!! Więc nie narzekać a wyjść z inicjatywą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): mm

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/23 16:43 #1630

  • mm
  • mm Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Masz rację "Ultra", wszyscy nauczyliśmy się narzekać, jednak nie wszyscy chcielibyśmy się podjąć tak odpowiedzialnego zadania, jakim jest zarządzanie, np miastem. Z tego co czytam, na sesjach też nie ma tłumów, jednak każdy wymaga zaocznie i po kryjomu, ale od siebie, to jedynie figa z makiem i to jeszcze na dużym kiju, żeby wszędzie i daleko była widoczna. Tacy są właśnie Ci, co najmniej robią, a najwięcej sieją zamieszania. Kiedyś ktoś mądrze powiedział, że jak ktoś sam kradł i dalej kradnie, to i w innym widzi złodzieja, jak sam kombinował całe życie, to i w innych zawsze widzi kombinatorów.........Czy nie są to złote słowa?????
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ultra

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/23 19:53 #1631

  • nie_gambeta
  • nie_gambeta Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 45
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: 1
Trochę sami sobie zaprzeczacie Ultra i mm. Czy zauważyliście ażeby ktoś narzekał na inne inwestycje, które Gmina zamierza zrealizować?? Nikt złego słowa nie napisał, że mają być budowane wodociągi w Dąbrowie, nikt nie narzeka na remont ul. Wojska Polskiego, nikt nie pisze, że remont ul. Kunawina, który ponoć ma nastąpić w tym roku jest niepotrzebny. Jeżeli ktoś mi tu pisze, że radnym trzeba podsuwać dobre pomysły to chyba się myli. Za co w takim razie biorą miesięczną dietę. Do tej pory myślałem, ze to właśnie oni są po to, ażeby błyszczeć dobrymi koncepcjami. Znalazł któryś z was tak pochwalających drogę do Tadzika jakiś argument za budową tej drogi?? Ja uważam, że to wyrzucanie publicznych pieniędzy w błoto. Uważacie inaczej?? Jeżeli tak to dlaczego?? Widzę, że Ultra i mm pasuje sposób rządzenia naszych radnych. Ja uważam, że to stado przypadkowych ludzi, którzy dzięki naiwności ludzi zasiadają na odpowiedzialnych stołkach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/23 20:21 #1632

  • mm
  • mm Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
do "nie_gambeta",udowodnij, czym różni się ulica Wojska Polskiego, Kunawina, czy inne w Dąbrowie, od drogi prowadzącej na kol. Jasionówka? Przecież tam też mieszkają ludzie, i też płacą podatki, i też jeżdzą do miasta, i dowożą dzieci do szkoły, a rolnicy do zlewni. Mieszkańcy Dąbrowy chętnie chodzą tamtędy z kijkami, jeżdżą na rowerach i biegają. Jakie jeszcze potrzebne są dowody,aby przekonać Ciebie do słuszności tego przedsięwzięcia? Nie patrz, że mieszka tam osoba, której prawdopodobnie nie darzysz sympatią, patrz, że tam mieszkają Ludzie, tacy sami jak TY, ale Oni, myślę, nie żałowaliby Tobie asfaltu. Szkoda, że"człowiek człowiekowi wilkiem".
Ostatnio zmieniany: 2012/08/23 21:14 przez mm.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/23 21:32 #1633

  • oliwa1551
  • oliwa1551 Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 13
  • Oklaski: -5
żarty!!!radny jest czołowym producentem mleka w gminie :) dobre !!!o ile dobrze wiem to do gospodarstwa pana h. w Grodziszczanach nie ma asfaltu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/24 16:46 #1636

  • marzec6886
  • marzec6886 Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 9
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: 3
do mm!To ja Ci odpowiem czym się różni ul.kol.Jasionówka od ul.Wojska Polskiego i Kunawina.A no tym ,że ul..kol.Jasionówka kończy 100m za posesją radnego.Większość mieszkańców koloniii mieszka na tzw.Warszawskiej!!!Te twoje wywody to typowe dla propagandzistów z frakcji rządzącego i niech Ci się nie wydaje ,że głupi lud to kupi a to co robicie jest hegemonią starych graczy!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/24 17:02 #1637

  • Obiektywny
  • Obiektywny Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 39
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: -4
Chwała dla radnego że udało mu się załatwić asfalt dla swoich. Ale mimo to Ja się pytam: 'kiedy w końcu ktoś załata tą dziurę koło biedronki ?'
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): mm, Ultra

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/24 17:58 #1640

  • mm
  • mm Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Po pierwsze "marzec" troche szacunku i kultury w wysławianiu się, po drugie, proszę nie pisać do mnie przez "wy",bo tak nie uczono Ciebie w szkole, a po trzecie nie jestem starym graczem, jak to ująłeś, po czwarte nikim i niczym nie rządze, po piąte widzę, że wyjątkowo nie cierpisz owego Radnego, chyba po prostu mu zazdrościsz i tyle, a po szóste pewnie jesteś mieszkańcem, do którego asfalt już nie dojdzie i stąd tyle nienawiści.Wniosek: nie ziej ogniem na ludzi, bo sam możesz w nim spłonąć. Koniec w tym temacie, a na dobranoc przeczytaj sobie pierwsze zdanie "Obiektywnego"zaczynające się od słów"Chwała dla radnego....."
Ostatnio zmieniany: 2012/08/24 18:03 przez mm.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ultra

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/24 19:18 #1641

  • Hela2
  • Hela2 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 16
  • Thank you received: 4
  • Oklaski: -3
Do "mm"-...zrelaksuj się, dlaczego tak ci ciśnienie skacze?!...idź do sąsiada wypij flachę lub dwie.. dobrej nocy ci życzę!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/24 23:43 #1642

  • KR50
  • KR50 Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 67
  • Thank you received: 23
  • Oklaski: 0
mm napisał:
Przecież tam też mieszkają ludzie, i też płacą podatki, i też jeżdzą do miasta, i dowożą dzieci do szkoły, a rolnicy do zlewni. Mieszkańcy Dąbrowy chętnie chodzą tamtędy z kijkami, .

Ostatni argument chybiony. Akurat z kijkami lepiej chodzi się po żwirówce niż po asfalcie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/25 16:18 #1643

  • mm
  • mm Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Do "KR50"- Może i lepiej po żwirówce chodzić z kijkami, jednak przyjrzyj się póżnym popołudniem, maszerującym tam po asfalcie mieszkankom naszego miasta. Widocznie pasuje, skoro tyle osób chodzi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/25 17:25 #1644

  • oliwa1551
  • oliwa1551 Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 13
  • Oklaski: -5
do mm- skąd wiesz, od ciebie z balkonu nie widać!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.086 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram