REKLAMA

TEMAT: Asfalt do radnego.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 12:57 #1610

• KR50
  • KR50 Avatar
  • User is blocked
  • Thank you received: 23
  • Oklaski: 0
Ultra napisał:
KR50 napisał:
mm napisał:
Droga Helu 2 pamiętaj , że bez względu na to ,czy piją tam notable, czy miłośnicy agroturystyki, to zawsze imprezują za swoje, nie Twoje pieniążki.

Oj w stosunku do notabli to nie byłbym tego taki pewien, że zawsze za swoje.

Jak nie za swoje to za czyje?
Uważam Cię za dobrego kompana do dyskusji i zawsze ciekawie argumentujesz swoje tezy :) Więc napisz dlaczego uważasz że nie za swoje i oczywiście dowód B) aby nie być gołosłownym i nie obrzucać nikogo błotem (jak robią to niektórzy)

Lech Wałęsa gdy został prezydentem już po kilku tygodniach urzędowania zaczął narzekać, że nie może zaprosić swoich gości z zagranicy na obiad do dobrej restauracji bo go nie stać. Sejm przydzielił więc kancelarii prezydenta dodatkowe (całkiem duże) pieniądze na ten cel. Od tej pory Lech Wałęsa nie pił już za swoje a za nasze. Podobnie jego następcy. Czy starosta i burmistrz są gorsi od prezydenta? A może redakcja isokolka.eu zrobi rozeznanie i poinformuje nas jakie budżety na cele reprezentacyjne mają starosta i burmistrzowie w Sokółce, Dąbrowie, Suchowoli i Krynkach?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 13:00 #1611

• Mat
  • Mat Avatar
  • Senior forum
  • Thank you received: 22
  • Oklaski: -9
@Mała
A to nie wiedziałem, dziekuje za powiadomienie ;)
Ostatnio zmieniany: 2012/08/22 13:02 przez Mat.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 13:35 #1612

• nie_gambeta
  • nie_gambeta Avatar
  • Senior forum
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: 1
Nie przypisujcie czyichś zasług Burmistrzowi i Radnym bo z remontem ulicy Kunawina i Wojska Polskiego nie mają nic wspólnego. Ulica Kunawina jest drogą powiatową i jak coś to ewentualnie Starosta będzie tą drogę remontował, a ulica Wojska Polskiego jest drogą wojewódzką więc remontuje ją Wojewoda. Więc ani Burmistrz ani Rada Miejska nie ma w tym swoich zasług. A drogi do Jedlińskiego nie budują z funduszu reprezentacyjnego tylko z naszych podatków. Z funduszu reprezentacyjnego ewentualnie będą kupować wódkę która będzie u niego spożywana.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 14:44 #1613

• mm
  • mm Avatar
  • Ekspert
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Nie_gambeta , po części masz rację. Kunawina jest drogą powiatową, a Wojska Polskiego wojewódzką. Co do zasług Burmistrza i Rady jesteś w błędzie. Wiem, że może jest w tym ich mała zasługa, ale pamiętaj, że bez partycypacji w kosztach remontu (dokumentacji i samym remoncie) ze strony gminy nie byłoby tych inwestycji. A najbardziej zasługującą osobą na pochwałę w remoncie drogi wojewódzkiej jest dyrektor PZDW Pan Józef S.
Zastanawia mnie jeszcze jedno,co się będzie działo na forum, kiedy przyjdzie czas na realizację inwestycji drogowej Kamienna Stara - Kamienna Nowa (jeden z forumowiczów tą inwestycję wymienił na pierwszym miejscu w planach). Droga ta prowadzi do miejscowości rodzinnej jednego z radnych i posesji Pana Burmistrza. Jakie wtedy pojawią się wpisy? Znając zawiść niektórych internautów mogę się domyślić! Miłego popołudnia i przyjemności z jazdy drogami asfaltowymi.
Ostatnio zmieniany: 2012/08/22 14:45 przez mm.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 15:02 #1615

• oliwa1551
  • oliwa1551 Avatar
  • User is blocked
  • Oklaski: -5
Dobrze jarzysz z drogą do Kamiennej Nowej panie mm.Tak jest swój do swego i po swoje.Spieszcie się panowie bo to zapewne wasz ostatni drybling!!!

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 15:33 #1616

• mm
  • mm Avatar
  • Ekspert
No i miałem racje we wcześniejszym poście! Tobie oliwa to tylko droga na Księżyc!!! Z tym pośpiechem to nie ten adres!
Ostatnio zmieniany: 2012/08/22 15:36 przez mm.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 17:43 #1617

• nie_gambeta
  • nie_gambeta Avatar
  • Senior forum
mm. Widocznie musisz być jednym z radnych Dąbrowy Białostockiej skoro tak zawzięcie bronisz słuszności decyzji naszego magistratu. Otóż już wyprowadzam Cię z błędu co do partycypacji kosztów zarówno jednej jak i drugiej inwestycji. W tych dwóch inwestycjach Gmina Dąbrowa kosztów nie partycypowała. Jedyną partycypacją kosztów była budowa drogi Harasimowicze - Wielki Staw, tzw. drogi do lasu. Natomiast w kosztach remontu Kunawina Gmina nie uczestniczyła. Tak samo z resztą jak w kosztach remontu ul. Wojska Polskiego. Gdyby było inaczej Rada Miejska musiałaby przyjąć uchwałę w tej sprawie. A takiej uchwały nie ma. Jeżeli chodzi o ewentualną budowę drogi Kamienna Stara - Kamienna Nowa, o której wspomniałeś nie sądzę ażeby spotkała się z taką krytyką. W przeciwieństwie do drogi do radnego służyłaby ona mieszkańcom lokalnych wsi. Nie mieszkam ani w jednej ani w drugiej miejscowości, więc ja z tej drogi bym korzystał sporadycznie. Jednak inicjatywę jej budowy w pełni popieram. Tak tylko na marginesie Radni nie są maszynkami do głosowania za tym co im Burmistrz pod nos podkłada, więc podnosząc rękę podczas głosowania po prostu myśl. Pozdrawiam.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 19:34 #1618

• mm
  • mm Avatar
  • Ekspert
Ciekawie się z Tobą pisze "nie_gambeta". Prawdopodobnie i Ty, i ja jesteśmy czynnymi obserwatorami działań naszych władz. To bardzo dobrze. Ja nie jestem ani radnym, ani pracownikiem Burmistrza, ale uważam, że to, co ma służyć ludziom w ulepszaniu codziennego życia,
bez względu na to, kto finansuje i partycypuje w danej inwestycji, jest jak najbardziej właściwe i pożądane przez mieszkańców. Również pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniany: 2012/08/22 19:41 przez mm.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 19:43 #1619

• nie_gambeta
  • nie_gambeta Avatar
  • Senior forum
Pozdrawiam również. Ja też nie jestem pracownikiem Burmistrza, ani radnym. Nie jestem też żadnym pracownikiem ani działaczem samorządowym pod żadną ohydną z możliwych postaci, którą taki twór może przybrać, ażeby dopiec obecnym władzom i wskoczyć na ich stołek ażeby później robić to co robi obecna władza. Jestem zwykłym szarym Janem Kowalskim zamieszkującym od prawie 40 lat okolice Dąbrowy, który z boku patrzy na ręce tych rzezimieszków, którzy za nasze pieniądze robią sobie dobrze pod każdym tego słowa znaczeniem.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 20:02 #1620

• nie_gambeta
  • nie_gambeta Avatar
  • Senior forum
A tak nawiązując do tematu budowy drogi dla radnego Jedlińskiego uważam, że tę drogę należy wybudować ale dopiero wtedy gdy zostaną zaspokojone pilniejsze potrzeby. Na imprezkę do Tadzika każdy kto chce dojedzie żwirówką, nie ma co się oszukiwać. :)

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 20:07 #1621

• mm
  • mm Avatar
  • Ekspert
Skąd w Tobie "nie_gambeta" tyle negatywnej energii w stosunku do dąbrowskich "rzezimieszków". Czyżbyś nigdy nie skorzystał z dobrodziejstw naszej władzy???Ja również nie wszystko pochwalam, ponieważ uważam, że zbyt mało w naszej gminie jest starań o fundusze europejskie, porównując ościenne gminy, np . Korycin, z których to wielokrotnie więcej można stworzyć potrzebnych inwestycji niezbędnych w Dąbrowie i okolicach .:) A tak na marginesie, to dojechać do Tadka dobrze i żwirówką, ale wracać po imprezce to lepiej asfalcikiem :P
Ostatnio zmieniany: 2012/08/22 20:18 przez mm.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 21:06 #1622

• aga 1
  • aga 1 Avatar
  • Świeżak
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 2
Chyba najlepiej żeby nic w Dąbrowie i okolicy nie robiono i dopiero wszyscy będą zgodni że nic gmina nie robi.
Za tę wiadomość podziękował(a): mm, Ultra

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 21:29 #1623

• nie_gambeta
  • nie_gambeta Avatar
  • Senior forum
Sprowadzasz rozmowę na złe tory mm. Odpowiadając na Twoje pytanie czy nie korzystam z dobrodziejstw naszej władzy odpowiadam z całą stanowczością, że nie. Uważam, że skoro miesięcznie odprowadzam prawie 12 tyś. podatku do budżetu Państwa, zatrudniam kilkanaście osób to takie "dobrodziejstwa" jak wodociągi, kanalizacja czy utwardzona droga w XXI wieku jest zasranym obowiązkiem władz. Mieszkam we wsi gdzie mieszka około 20 rodzin i nie ma kanalizacji ani utwardzonej drogi. A tutaj dla jednego pryncypała Gmina w uznaniu za wielkie zasługi znane tylko i wyłącznie Burmistrzowi buduje mu drogę pod sam próg. Gdzieś mam takie dobrodziejstwo naszych władz. Zacznie się budowa tej drogi zacznę pisać ale już nie tylko na forum. Niech inni zweryfikują kto ma rację, ja który uważam, że ta droga to niegospodarność publicznymi pieniędzmi, czy Ty i Radni którzy uważacie, że dobrodziejstwo władz polega na tym, że publiczne pieniądze należy koniecznie przeznaczyć na budowę drogi dla Tadzika. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 2012/08/22 21:37 przez nie_gambeta.

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/22 21:54 #1624

• mm
  • mm Avatar
  • Ekspert
Nie sprowadzam rozmowy na bocznicę. Kolego nie wiem, jak możesz na to pozwolić, odprowadzając 12 tyś. podatku i nie mieć kanalizacji i asfaltu w swojej mieścinie - nie ściemniaj. Ja z Tobą poważnie, a Ty popłynąłeś. Nie wiem nic na temat zasług pryncypała u Burmistrza, możesz jaśniej. Co do pisania ,nie tylko na forum ,to nic nowego .TO DĄBROWSKA NORMA!i

Odp: Asfalt do radnego. 2012/08/23 10:54 #1625

• oliwa1551
  • oliwa1551 Avatar
  • User is blocked
  • Oklaski: -5
pytanko do mm! może wyjaśnisz czym się ujawnia dobrodziejstwo naszej władzy?jak jeszcze troszeczkę porządzą to nawet pies z kulawą nogą nie zostanie!!!
Time to create page: 0.078 seconds

REKLAMA

Facebook

Instagram