TEMAT: Wiatraki

Odp: Wiatraki 2012/04/04 22:03 #1080

• Kisuga
  • Kisuga Avatar
  • Senior forum
  • Brak słów też wiele mówi...
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: -3
Więc tak,po 1 wiatraki mi pasują ale daleeeeeeko od domostw,po 2 mnie biogazownia obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg,do mnie zapachy nie dolecą,o biogazowni pisałam złośliwie,a jakie będą do niej odpady to sie jeszcze okaże:P,co do wiatru pd-zach to bardzo rzadko takowy wieje.Pozdrawiam
Prawdy nie zbudujesz na kłamstwach...Patrz w monitor jak do Ciebie mówię!!!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wiatraki 2012/04/05 07:23 #1081

• Kisuga
  • Kisuga Avatar
  • Senior forum
Ultra napisał:
Jedyne co się zmieniło to brak krzykaczy :)

Hmm tzw.krzykacze wciąż są,ale jak czytają tak idiotyczne posty jak niektóre na tym wątku to ręce opadają i w zasadzie nie ma czego komentować.Sprawy toczą się w sądzie, a co z tego wyniknie to czas pokaże.Tak czy owak wyjdzie na nasze i koniec końców to my będziemy się uśmiechać...Wiatraczka nie będzie ,będzie dobrze,a jak będzie też będzie ok,aczkolwiek nie dla wszystkich :D wtajemniczeni wiedzą dlaczego będzie ok;)

Odp: Wiatraki 2012/04/05 08:39 #1082

• mm
  • mm Avatar
  • Ekspert
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Prawdą jest,że za pieniądze jeden drugiemu wydrapie oczy i o to chodzi w wątku wiatrakowym. Nie mam ja i nie będzie miał sąsiad.Czy jestem "wtajemniczona", czy nie, to nie ważne, ważne, że w Tobie jest tyle złośliwości.Dlatego lepiej się nie uśmiechaj przez łzy do kogoś,kogo nie darzysz szczególną sympatią (jak to wstawiłaś w swoim opisie).Tak będzie sprawiedliwiej i uczciwiej w stosunku do drugiego człowieka.Bądż Sobą,nie udawaj.
Ostatnio zmieniany: 2012/04/05 08:41 przez mm.
Za tę wiadomość podziękował(a): DB

Odp: Wiatraki 2012/04/05 10:02 #1084

• Ultra
  • Ultra Avatar
  • Senior forum
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 5
Heh... Krotka odp na cały wątek :)
A tak serio to mamy XXIw. I żadne zapachy nam nie grożą z biogazowni. Bo wymyślono coś takiego jak filtr! No i nie wiem jakie jest dobre źródło energii. Wiatrak zły biogazownia, zła, solar jeszcze gorszy. Najlepiej postawić coś na węgiel :) Mamy go w kraju pod dostatkiem. Więc czemu by nie :D Zdrowe ekologiczne i wiele innych pozytywów (stary dobry SMOG). Po co nam jakieś mikro fale z wiatraka lepiej romantyczny i pachnący dym z komina :)
Jestem za wiatrakami gazowniami itp itd (nawet za atomem) No ale to inna bajka i w DB nie zbudują nam tego hahaha...

PS: a co państwo myślą o kalnie? Też miło rozpalić grilla i nie wiem jaki wiatr ma wiać czy zachodni czy wschodni i tak je**ie na kilometr :D

Odp: Wiatraki 2012/04/05 12:15 #1086

• Ultra
  • Ultra Avatar
  • Senior forum
  • Thank you received: 19
Kisuga napisał:
Więc tak,po 1 wiatraki mi pasują ale daleeeeeeko od domostw,po 2 mnie biogazownia obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg,do mnie zapachy nie dolecą,o biogazowni pisałam złośliwie,a jakie będą do niej odpady to sie jeszcze okaże:P,co do wiatru pd-zach to bardzo rzadko takowy wieje.Pozdrawiam
1. wiatrak daleko od domu ale najlepiej na twojej działce? Może podasz miejsce optymalne na taki wiatrak w naszej gminie?
2. biogazownia nie obchodzi? Bo? Co by sie nie stało korzyści nie będziesz miała ani znajomi? Czyli smród toksyny i co tam jeszcze nie przeszkadza?
Heh... Sorry, że się czepiam ale nie lubię jak ludzie zazdroszczą ;/
Za tę wiadomość podziękował(a): DB, mm

Odp: Wiatraki 2012/04/05 23:11 #1087

• Kisuga
  • Kisuga Avatar
  • Senior forum
Ultra napisał:
Kisuga napisał:
1. wiatrak daleko od domu ale najlepiej na twojej działce? Może podasz miejsce optymalne na taki wiatrak w naszej gminie?
2. biogazownia nie obchodzi? Bo? Co by sie nie stało korzyści nie będziesz miała ani znajomi? Czyli smród toksyny i co tam jeszcze nie przeszkadza?
Człowieku opanuj się troszkę,czego mam zazdroscić i komu,zresztą zazdrośc nie leży w mojej naturze,to raczej współczucie dla osób które się na wiatrakach ostro przejadą.Na mojej działce nigdy w życiu,chociaż była takowa propozycja dla tzw.zamknięcia buz,i jakoś sie nie połakomiliśmy na te ,,tysiące,,
Ultra napisał:
Prawdą jest,że za pieniądze jeden drugiemu wydrapie oczy i o to chodzi w wątku wiatrakowym. Nie mam ja i nie będzie miał sąsiad.Czy jestem "wtajemniczona", czy nie, to nie ważne, ważne, że w Tobie jest tyle złośliwości.Dlatego lepiej się nie uśmiechaj przez łzy do kogoś,kogo nie darzysz szczególną sympatią (jak to wstawiłaś w swoim opisie).Tak będzie sprawiedliwiej i uczciwiej w stosunku do drugiego człowieka.Bądż Sobą,nie udawaj./
Złośliwa jestem ,bo mnie tego życie nauczyło,ale tylko dla takich jak Ty i tobie podobnych.Odnośnie uśmiechania to taka mam usmiechniętą naturę i dla Ciebie nie zamierzam jej zmieniać.Odnosnie pieniędzy,nigdy nikomu nie zaglądam do portfela i nie zamierzam tego robić.Może Tobie podoba się mieszkanie pod farmą wiatrową(jest jeden będzie i całe stado)ale dla mnie i podobnym mi nie.Jeżeli wszystko jest takie piekne to skąd te razące naruszenia prawa w sprawie wiatraków???

Odp: Wiatraki 2012/04/05 23:22 #1088

• Kisuga
  • Kisuga Avatar
  • Senior forum
Ultra napisał:
Kisuga napisał:
Odnośnie biogazowni,jak my prosilismy miasteczko o pomoc to się wypięło więc dlaczego my nie mamy zrobic tego samego?Smród przeszkadza to oczywiste, ale ja mieszkam na wsi i jakos sie do tego przez te ,,kilkadzieści,,lat przyzwyczaiłam:P Nie musze miec( nie mam, i nie zamierzam mieć) korzysci z jakiejs inwestycji zeby ja popierac lub nie,czasem tak jest i pewnie Tobie trudno to zrozumieć jeżeli wszystko przeliczasz na kase.W życiu nie tylko pieniądze są ważne,ale Ty pewnie nie wiesz jak to w XXI wieku jest możliwe...

Odp: Wiatraki 2012/04/06 11:52 #1091

• DB
  • DB Avatar
  • Senior forum
  • Thank you received: 4
Kisuga napisał:
Ultra napisał:
Kisuga napisał:
Odnośnie biogazowni,jak my prosilismy miasteczko o pomoc to się wypięło więc dlaczego my nie mamy zrobic tego samego?Smród przeszkadza to oczywiste, ale ja mieszkam na wsi i jakos sie do tego przez te ,,kilkadzieści,,lat przyzwyczaiłam:P Nie musze miec( nie mam, i nie zamierzam mieć) korzysci z jakiejs inwestycji zeby ja popierac lub nie,czasem tak jest i pewnie Tobie trudno to zrozumieć jeżeli wszystko przeliczasz na kase.W życiu nie tylko pieniądze są ważne,ale Ty pewnie nie wiesz jak to w XXI wieku jest możliwe...
MIESZKASZ NA WSI I TOBIE (NIBYJAKIŚ)SMRÓD BĘDZIE PRZESZKADZAŁ?? OPANUJ SIĘ KOBIETO !!!!

Odp: Wiatraki 2012/04/06 11:55 #1092

• DB
  • DB Avatar
  • Senior forum
CZASEM GORSZY SMRÓD ZE WSI IDZIE NIŻ BYŁOBY Z BIOGAZOWNI (nie obrażając)

Odp: Wiatraki 2012/04/06 12:30 #1094

• Kisuga
  • Kisuga Avatar
  • Senior forum
DB napisał:

Hmm,gdyby nie ten smród wioskowy to ciekawe co byś jadł,wszystko co rośnie rośnie na oborniku przyklad,,obornik-pole-żyto-chleb-sklep -DB w sklepie kupuje chleb, obornik-pole-owies-świnka-miesko-sklep-DB w sklepie kupuje miesko,obornik-pole tytoń-papieros-sklep-DB kupuje papierosy w sklepie,, :P Jak nic na wsi musi być smrodek.Temat biogazowni pomijam.(gdyby nie wieś to by miasta nie było,to tak na marginesie i w nawiasie:P).
Ostatnio zmieniany: 2012/04/06 12:34 przez Kisuga.

Odp: Wiatraki 2012/04/06 12:39 #1096

• DB
  • DB Avatar
  • Senior forum
Kisuga napisał:
DB napisał:

Hmm,gdyby nie ten smród wioskowy to ciekawe co byś jadł,wszystko co rośnie rośnie na oborniku przyklad,,obornik-pole-żyto-chleb-sklep -DB w sklepie kupuje chleb, obornik-pole-owies-świnka-miesko-sklep-DB w sklepie kupuje miesko,obornik-pole tytoń-papieros-sklep-DB kupuje papierosy w sklepie,, :P Jak nic na wsi musi być smrodek.Temat biogazowni pomijam.(gdyby nie wieś to by miasta nie było,to tak na marginesie i w nawiasie:P).
przeczytaj to co w nawiasie napisałem dobrze i zezrozumieniem ok
Ostatnio zmieniany: 2012/04/06 12:39 przez DB.

Odp: Wiatraki 2012/04/06 12:46 #1097

• DB
  • DB Avatar
  • Senior forum
załóż temat inny bo śmietnik ty juz robisz na zmiane z P. na forum :) bo tu chyba jest na temat wiatraków a nie biogazowni ;)

Odp: Wiatraki 2012/04/06 23:39 #1098

• Kisuga
  • Kisuga Avatar
  • Senior forum
Daruj sobie uszczypliwości,czytam ze zrozumieniem,ale z sarkazmem komentuję Twoje posty,Ty masz swoje zdanie na dany temat,a ja swoje i kazde z nas bedzie bronilo swoich racji,nieprawdaż?
Ach i nie porównuj mnie do Piotra,poniewaz mnie nie znasz i na szczęście nie zanosi sie na to,że poznasz,produkuj się dalej.Miłego wieczoru.
Ostatnio zmieniany: 2012/04/06 23:41 przez Kisuga.

Odp: Wiatraki 2012/04/07 08:52 #1099

• mm
  • mm Avatar
  • Ekspert
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Kisuga,Ty z wyjątkowym uporem bronisz swoich racji,chociaż nie wszystkie Twoje poglądy są zawsze słuszne, trudno , takie są prawa demokracji.Myślę, że skuteczniejsza byłaby rozmowa, gdybyś wykazywała trochę więcej kultury słownej i zrozumienia dla tutejszych dyskutantów, bo o to chodzi na tym forum.A tak na koniec, to nie bądz pewna, że jesteś osobą anonimową i traktuj wszystkich tak, jakbyś miała za chwilę się z nimi spotkać i życzliwie, ale szczerze się uśmiechać.Trochę pokory i skromności też się przyda. Zdrowych i wesołych Swiąt.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 2012/04/07 13:08 przez mm.
Za tę wiadomość podziękował(a): DB

Odp: Wiatraki 2012/04/07 14:45 #1100

• DB
  • DB Avatar
  • Senior forum
Kisuga napisał:
Daruj sobie uszczypliwości,czytam ze zrozumieniem,ale z sarkazmem komentuję Twoje posty,Ty masz swoje zdanie na dany temat,a ja swoje i kazde z nas bedzie bronilo swoich racji,nieprawdaż?
Ach i nie porównuj mnie do Piotra,poniewaz mnie nie znasz i na szczęście nie zanosi sie na to,że poznasz,produkuj się dalej.Miłego wieczoru.
nie napinaj się tak już tu,bo np. ja tu nie mam zamiaru powiedziałem swoje zdanie i tyle a ty mów dalej może lżejsza bedziesz i nie badz taka pewna że ciebie nie znam :) jeśli nick masz prawdziwy :) pozdr.
Time to create page: 0.164 seconds

Facebook

Instagram