REKLAMA

 

TEMAT: Duch Gebbelsa wciąż czuwa?

Duch Gebbelsa wciąż czuwa? 2015/07/02 12:56 #4064

  • gutmin
  • gutmin Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
Panie Biziuk. Z pewną nieśmiałością ośmielam zwracać się do Pana, a raczej do treści zamieszczonych(raczej nie zamieszczonych)w sprawozdaniach dotyczących tego co się działo na sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej. Przecież zdaje Pan sobie z tego sprawę(no chyba, że nie ,to wtedy byłoby to niepokojące), że pominięte zostały najważniejsze wydarzenia, które były w porządku obrad. Nie napisał Pan o szczegółach dotyczących wykupu terenów pod przyszłą podstrefę ekonomiczną i ile gmina zainwestowała w przyszłą wielce ryzykowną inwestycję. Nie napisał Pan również o tym, że rada podjęła uchwałę- przy trzech głosach przeciw- odnośnie wykupu działek od prywatnego właściciela za 117 tysięcy złotych po 37 zł za metr kwadratowy działek, które gminie nie są do niczego w formie inwestycyjnej potrzebne. Nie wspomniał Pan również o emocjach i dyskusji która towarzyszyła podjęciu tej uchwały, a przecież była to najbardziej burzliwa część obrad. Nieśmiało mogę wyciągając wnioski z nie tylko tej sytuacji stwierdzić, iż nie jest Pan bezstronny,(jest to nie tylko moje domniemanie, lecz może Pan wcale nie musi, wszak to Pański prywatny biznes)), gdyż nie wspomniał Pan również o tym, że przewodniczący Jarosław Budnik i grupa radnych skupiona wokół (grupa trzymająca obecnie władzę B ) niego przegłosowała projekt uchwały zezwalający burmistrzowi dokonać transakcji wykupu działek transakcji, która w lokalnym społeczeństwie wzbudza dyskusję i emocjonalne wypowiedzi mieszkańców. A może jest to zamierzone działanie socjotechniczne, aby tonować nastroje społeczne, aby nie doszło do rewolty...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duch Gebbelsa wciąż czuwa? 2015/07/02 14:57 #4065

  • admin
  • admin Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 37
  • Thank you received: 4
  • Oklaski: -8
Szanowny Panie,

Niniejszym informuję, że kieruję przeciwko Panu sprawę na drogę sądową za porównanie mnie do ministra propagandy III Rzeszy. Będę domagał się od Pana stosownego zadośćuczynienia.

Piotr Biziuk, redaktor naczelny portalu iSokolka.eu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duch Gebbelsa wciąż czuwa? 2015/07/02 18:43 #4066

  • gutmin
  • gutmin Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
Nie sądziłem, że nagłówek wpisu wywoła taką reakcję, gdyż nikogo nie zamierzałem obrażać Jednak jeśli tak się stało w istocie i poczuła się Pan urażony to oczywiście przepraszam, jednak nie zmienia to faktu, że do treści mógłby się Pan odnieść.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duch Gebbelsa wciąż czuwa? 2015/07/02 20:52 #4067

  • admin
  • admin Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 37
  • Thank you received: 4
  • Oklaski: -8
Szanowny Panie,

Pana przeprosiny niewiele w tej sytuacji zmieniają, tym bardziej, że przeprasza Pan jako anonimowa osoba. Użył Pan mojego nazwiska i zestawił je z nazwiskiem niemieckiego zbrodniarza wojennego, co jest niedopuszczalne. Jeżeli Pan tego nie pojmuje, tym gorzej dla Pana.

Co do spraw, o których Pan wspomina - na temat wykupu przez gminę gruntów od lokalnego przedsiębiorcy szeroko pisaliśmy kilka miesięcy temu. Natomiast relacje z sesji nie są (i nigdy nie były) protokołami. Nie zdarzyło się chyba nigdy, że poruszaliśmy w nich wszystkie wątki omawiane przez radnych. Tak też stało się i tym razem. Opisaliśmy - naszym zdaniem - sprawy najważniejsze z punktu widzenia mieszkańców.

Redakcja i ja osobiście z całą stanowczością będziemy domagać się należnego zadośćuczynienia za użyte przez Pana słowa.

Piotr Biziuk, redaktor naczelny portalu iSokolka.eu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duch Gebbelsa wciąż czuwa? 2015/07/03 07:19 #4068

  • Manyek
  • Manyek Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 23
  • Thank you received: 15
  • Oklaski: 4
Nic się nie martw. W swoim powyższym tekście nie ma słowa porównania do ministra propagandy III Rzeszy. Wszak tytuł też nie daje jednoznacznej odpowiedzi, kto i do kogo jest porównywany. Po drugie - Któż to jest ten Gebbels? Bo jeśli rzeczywiście chodzi o niemieckiego ministra propagandy w rządzie Adolfa Hitlera, to jego nazwisko prawidłowo brzmi: Goebbels.
Tak więc nie obawiaj się niczego, sprawy w sądzie nie przegrasz :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.249 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram