REKLAMA

 

TEMAT: EUROWYBORY

EUROWYBORY 2014/05/14 22:52 #3919

  • harakiri
  • harakiri Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Oklaski: 0
Czy ktoś poza mną czuje, że zachowanie osoby pojawiającej się po otwarciu strony isokółka.eu kwalifikuje się pod zarzut stręczycielstwa. Gdziekolwiek bym nie spojrzał widzę tę osobę. Na każdym plakacie rozwieszonym na każdym płocie krzyczy, że chce dla mnie pracować. Powtarzałem tysiąc razy cytując Ferdynanda Kiepskiego, że w naszym kraju nie ma pracy dla ludzi z takim wykształceniem. A ten Pan dalej swoje i swoje. Poszedł by taki jegomość do Urzędu Pracy i zobaczył jak wygląda rzeczywistość, a nie rozkleja swoją podobiznę na każdym płocie. Aż kuźwa strach wejść w nocy do kibla, a nuż się pojawi, o lodówce nie wspomnę. Ilekroć otwieram lodówkę mam przed oczyma wizerunek tego Pana. Też tak macie??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

EUROWYBORY 2014/05/15 15:40 #3920

  • hipersomnia
  • hipersomnia Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
A z lodówki nic nie zginęło? :)

Polecam Ci odpalić sobie Polskie Radio Białystok. Tam emisja bloków reklamowych jest 2 razy dziennie. Tam to jest dopiero wyliczanka-obiecywanka na kilkadziesiąt minut.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

EUROWYBORY 2014/06/12 12:28 #3931

  • lofcik
  • lofcik Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
hipersomnia napisał:
A z lodówki nic nie zginęło? :)

Polecam Ci odpalić sobie Polskie Radio Białystok. Tam emisja bloków reklamowych jest 2 razy dziennie. Tam to jest dopiero wyliczanka-obiecywanka na kilkadziesiąt minut.

hahahahaha

dokladnie tak :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.062 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram